Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
ann5353 napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
http://dziecko.onet.pl/1565,1,1,dzieci__na_ktore_czekamy,galeria.html
Chyba zapomnieli wrzucić nasze zdjęcia.... 😞 😜

Faktycznie 🤪 🤪 🤪
A swoją drogą bardzo podoba mi się imię Ignacy 🙂
Mi również 🙂 Zapomniałam o tym imieniu przy wyborze 😜 ...ale Szymek bardziej do mnie przemawia 😁

Szymek wydaje mi się bardziej uniwersalny - pasuje i do małego chłopczyka i do dużego mężczyzny 🙂 A Ignaś co prawda super, ale do dorosłego mężczyzny już się tak nie powie i zostaje tylko Ignacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati moim zdaniem i jedne i drugie połączenie jest dobre do czerwonego.
Paninka teściowa cieszy się po prostu i dlatego Ciebie woła trzeba ją wtedy pochwalić jak ładnie robi i jest ok. Wczoraj mój mąż na poddaszu zalepiał dziury gipsem i co też musiałam co godzinę wchodzić po drabinie i patrzeć jak to dziura jest już niewidoczna albo mniejsza ha ha ha no nic właziłam i chwaliłam cóż zrobic 🤪
Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Mąż w domu to nie mam czasu na brzuszka 😉 Teraz pojechał do kobitki od której działkę kupujemy więc miałam chwilę na nadrobienie wczorajszych wiadomości.
Widzę że nie wesoło było i atmosfera napięta. Wieczorem moje Szczęście też niechcący podniosło mi ciśnienie, ale ... wytłumaczyłam sobie to niedospaniem i kacem gigantem po urodzinach 😉
Jesteśmy razem ponad 11 lat a w czwartek stuknie na 10 od ślubu 🙂 🙂 🙂 Nauczyłam się przez ten czas odpowiedniego podejścia...
Więc jeśli chodzi o problemy z wychowaniem mężów
Kiedy przychodzą problemowe dni i ciężko się dogadać piszę do mojego męza list. Kiedyś ktoś mi powiedział o tej metodzie i jest rewelacyjna. Zostawiam mu ten liścik w miejscu w które na pewno zajrzy. To może być torebka z kanapkami do pracy. Piszę taki list bardzo rozważnie choć czasem trudno utrzymać nerwy na wodzy. Trzeba pamiętać by napisać o tym co ja czuję i jak to widzę, ale też zapewnić ze kocham i doceniam. Że chętnie bym wyręczyła go w pracy a on żeby poleżał samotnie, poleżał i poleżał...
Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę że to są faceci im na psychę może siadać oprócz zbliżającego się tatusiowania i kwestii okołoporodowych także brak seksu 😜 Nam to tak nie przeszkadza ale wiem po wielu rozmowach że to ma dla nich też ogromne znaczenie!!!!!!!
Co do liścików to czasem piszę mu też takie miłe liściki niespodzianki 😉 czasem troszkę pikantne... I powiem Wam że mój się do nich tak przyzwyczaił, że czasem tylko wspomni że dawno mu nic nie pisałam 😉

Co do termometrów to ja też mam taki elektroniczny. Trzeba popatrzeć w aptekach, w sklepach AGD bo można znaleźć je naprawdę niedrogo! Warto je jednak wcześniej (bez chorowania) przetestować bo są odchyły w temperaturze (nasz zawyża o pół stopnia)

Justynka wszystkiego najlepszego 😉 Dużo radości i miłości 😉
Wszystkie ciężarówki które dziś narzekają na skurcze bardzo proszę o roztropność i uwagę, proszę się nie stresować mężami i brudnymi podłogami a ogródeczek plewić tylko wtedy kiedy sprawia przyjemność i daje relaksik a nie przemęczenie!!!

Ja dziś zrobiłam drugie pranie, ogarnęłam łazienkę i nic mi się więcej nie chce... a tu obiadek trzeba zrobić i odkopać po weekendzie mieszkanko. Ale żeby nie było za pięknie to z rana miałam problem w toalecie a teraz boli mnie serducho 😞 Jakoś tak dziwnie w klatce piersiowej mnie kłuje więc muszę uważac... po malutku biorę się za obiadek. Dziś obiadek niespodzianka dla mojego tatusia czyli kluseczki przecieraki i gulasz 😉 a ja bym do tego zjadła buraczki...

AAAAaaaaa propos jedzenia ta zupa wiśniowa z ziemniakami??? Ciekawe połączenie 😮 z makaronem to jadłam taką owocówkę ale ziemniaki i skwarki? Brzmi zupełnie tak dziwnie jak ten ogórek z miodem i knedle ze śliwkami i gulaszem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Choć mój wujek z Norwegii uwielbia pizzę na słodko z bananami 🙃 Ile ludzi tyle smaków! Kiedyś kumpela zadziwiła mnie jedząc placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem, a teraz moje dzieci to uwielbiają!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):

Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️


Divianka ja Cię bardzo proszę usiądź na tyłku i nie szarżuj!!!!!!!!! Najpierw podłoga, potem drzwi a potem będą bóle i skurcze??? Bo zaraz wsiądę w autko i pojadę do Ciebie i będę pić herbatkę taaaaaaaak długo aż się zmęczysz moją obecnością i z głowy Ci wyjdą pomysły dotyczące porządków i przesilania!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Diviana moim zdaniem tez będzie pasować 🙂
Agusia a Fredi nie denerwował się z tymi koralami 😮 fioletowymi na szyi??

Diviana a tu zdjęcie "naszego pokoju" z listopada 2010 a dom kupiliśmy chyba w lutym 2010. Są już wstawione okna i podmurowane. Muszę podłączyć drugi komp tam mam więcej zdjęć z początków.A dzisiaj postaram się pstryknąć fotkę jak pokój wygląda teraz


He, he, Daniela, ale mieliście wypas w domku 😁 😁 😁


Jo-aneczka to już jest luksus. Na samym początku to tam w środku tony śmieci było................ jak uda mi się znaleźć foto to wstawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
ja wiem ze sie cieszy dlatego cierpliwie chodze ogladam i chwale...ale jak pyta mnie odnosnie szwow sciegow itp. to co ja mam odpowiadac jak sie nie znam? poza tym widzi ze caly dzien nie wychodze leze w lozku i nie mam ochoty na rozmowy... 🤨


Może właśnie dlatego do Ciebie co chwilkę zagląda bo się o Ciebie martwi, a pościel t wymówka, lub sposób na poprawienie Ci humorku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Wczoraj mój mąż na poddaszu zalepiał dziury gipsem i co też musiałam co godzinę wchodzić po drabinie i patrzeć jak to dziura jest już niewidoczna albo mniejsza ha ha ha no nic właziłam i chwaliłam cóż zrobic 🤪
Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️
jak to wchodzić po drabinie?! :-| NIE WOLNO! Chyba, ze ktoś Cię asekuruje cały czas = trzyma za biodra!
I z tym sprzątaniem też nie szalej lepiej!
Ja w weekend trochę sprzątałam, bo już nie mogłam patrzeć, jak tylko tomek i moja mama coś robią... i mimo, ze dużo nie zrobiłam - to potem czułam się tragicznie, jakaś osłabiona totalnie i brzuszek zaczął mnie ciągnąć na dole... aż się popłakałam wieczorem, ze nic nie mogę robić...
Ale tak właśnie trzeba - odpoczywać i oszczędzać się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
Jola ja myślę, że to nie przez lody tylko przez klimatyzację, ja tam w swetrze przecież siedziałam, a Ty ma krótki rękaw.
No to wszystko jasne!! 😜
Mi kiedyś na przeziębienie kazali jeść lody 😜 tylko małymi 'gryzami' 🙂 ...ale Ty już lepiej nie ryzykuj! 🙂

agusia mi to maz zabronil jesc lody a w domu tez cos gadaja, zebym lodow nie jadla, nie dociera do nich ze to moze przez klime.
Zreszta ja ostatnio jezdzilam samochodem duzo, a my nie mamy klimatyzacji tylko nawiew i ja tak robilam, zeby mi wialo otwieralam okno od pasazera i od kierowcy, bo goraco mi bylo, ale im tego nie mowilam bo by mnie zabili... 😜 na dodatek czesto jadlam lody no i czasem autobusem gdzies podjechalam a tam tez klima do tego ta pogoda taka dziwna byla, wiec to wszystko sie jakos skumulowalo 😠
A to co oni widzieli to juz maja opinie, ze to wlasnie lody bo gardlo mi siadlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
ja wiem ze sie cieszy dlatego cierpliwie chodze ogladam i chwale...ale jak pyta mnie odnosnie szwow sciegow itp. to co ja mam odpowiadac jak sie nie znam? poza tym widzi ze caly dzien nie wychodze leze w lozku i nie mam ochoty na rozmowy... 🤨


Paninka może powinnaś jej po prostu odpowiedzieć: Mamusiu Kochana, wybrałaś piękny materiał robisz to cudnie, ale ja zaczynam się czuć jak kontroler jakości 😉 Zupełnie nie znam się na szyciu i bez Ciebie w życiu Maleństwo nie miałoby takiej wyjątkowej pościeli!! Cieszę się że się tego podjęłaś, ale niestaty nie mogę Ci nic podpowiedzieć bo w tej kwestii to ze mnie zupełna noga 😉 Nie mogę się doczekać efektu końcowego. Tak się zniecierpliwiła i Maleństwo skacze e ide się położyć może prześpię ten czas to szybciej upłynie mi wyczekiwanie na tą superpościel 😉"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Pati moim zdaniem i jedne i drugie połączenie jest dobre do czerwonego.
Paninka teściowa cieszy się po prostu i dlatego Ciebie woła trzeba ją wtedy pochwalić jak ładnie robi i jest ok. Wczoraj mój mąż na poddaszu zalepiał dziury gipsem i co też musiałam co godzinę wchodzić po drabinie i patrzeć jak to dziura jest już niewidoczna albo mniejsza ha ha ha no nic właziłam i chwaliłam cóż zrobic 🤪
Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️


No też właśnie 🙂 Ja też się jakoś oprzeć nie mogę, szczególnie jak widzę, że nie wszystko jest takie czyściutkie jakbym chciała 🙂 Na szczęście na razie - odpukać - całkiem dobrze się czuję, więc sobie pomalutku sprzątam 🙂 Jedynie dla bezpieczeństwa zakupiłam mopa, choć mam wrażenie, że na kolanach to podłoga lepiej była domyta 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
Diviana napisał(a):

Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️
Divianka ja Cię bardzo proszę usiądź na tyłku i nie szarżuj!!!!!!!!! Najpierw podłoga, potem drzwi a potem będą bóle i skurcze??? Bo zaraz wsiądę w autko i pojadę do Ciebie i będę pić herbatkę taaaaaaaak długo aż się zmęczysz moją obecnością i z głowy Ci wyjdą pomysły dotyczące porządków i przesilania!!!!!!!!!!!!!!!
hehehe - to ja Cię mogę zmieniać wieczorem 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
karolciakam napisał(a):
Diviana napisał(a):

Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️
Divianka ja Cię bardzo proszę usiądź na tyłku i nie szarżuj!!!!!!!!! Najpierw podłoga, potem drzwi a potem będą bóle i skurcze??? Bo zaraz wsiądę w autko i pojadę do Ciebie i będę pić herbatkę taaaaaaaak długo aż się zmęczysz moją obecnością i z głowy Ci wyjdą pomysły dotyczące porządków i przesilania!!!!!!!!!!!!!!!
hehehe - to ja Cię mogę zmieniać wieczorem 😁 hehehe


OK 😉 Ciekawe co na to Diviana 😉 hahahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola - to pewnie faktycznie wszystko się nałożyło... 😞 doszłam do postu karolcikam z pomysłem na spotkanie w domu i np. pizzę! 😁 także ja jestem jak najbardziej ZA! 😁 I nawet zapraszam do siebie! 😁 w końcu już większość jest posprzątana... 😉 Tylko pizzę to raczej zamówię hehe 😜 No i niestety zapraszam dopiero po 18, bo o tej godzinie wracam do domu... Dla mnie może być ten czwartek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam 😁 😁 😁 😁 😁 mowilam...ze sie nie znam ze ona najlepiej wie jak to zrobic, ze bedzie piekna, ja nic doradzic nie moge itp. nie pomaga... 🤪 🤪 na poprawe nastroju to tez nie jest sposob bo jak mialam swietny to i tak kilka razy dziennie ogladalam... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka jak byłam mała to moja babcia gotowała zupę owocową - albo z wiśni, albo z truskawek 🙂 Mnie również bardzo smakowała - tylko, że my jedliśmy ją z makaronem 🙂
Ale niestety dawno to było 😞 A sama jej nie gotuje, bo mój jej nie lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Diviana napisał(a):

Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️


Divianka ja Cię bardzo proszę usiądź na tyłku i nie szarżuj!!!!!!!!! Najpierw podłoga, potem drzwi a potem będą bóle i skurcze??? Bo zaraz wsiądę w autko i pojadę do Ciebie i będę pić herbatkę taaaaaaaak długo aż się zmęczysz moją obecnością i z głowy Ci wyjdą pomysły dotyczące porządków i przesilania!!!!!!!!!!!!!!!

Ooooo uważaj diana hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Karolciakam - ten pomysł z liścikami, to faktycznie bardzo dobry... Kiedyś też parę liścików napisałam do mojego - ale jakoś zupełnie o tym zapomniałam! Dzięki, że o tym napisałaś - muszę chyba znów zacząć! ...bo teraz to nic do niego nie trafia... Chociaż nie-WRÓĆ!-po tym powrocie rano z kolacji służbowej mój małż sam powiedział wszystko to, co ja bym mu powiedziała i mnie przeprosił! 🙂 Czyli jednak słucha tego, co do niego mówię tyle razy 😜

Ale mi zrobiłyście smaka na placki ziemniaczane! 😁 mmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘 🙂
Byłam w Auchan, kupiłam te chusteczki, ostatnią paczkę wzięłam 🤪 Heh 😁
Agusia Hehe skąd Ci się wzięły te moje zdolności krawieckie 😁 😁 😁 Maszynę potrafię obsłużyć, ale na tym się kończy, bo jak coś próbowałam szyć, to mi materiał zawsze wciągało, więc wolę nie ryzykować. Ale jeśli chcesz to mogę spróbować uszyć Ci te pieluszki na własną odpowiedzialność, nie ręczę za wykonanie 😁 😁 A nóż coś z tego wyjdzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
karolciakam napisał(a):
Diviana napisał(a):

Ann co do sprzatania to ja tez nie mogę usiedzieć umyłam przed chwilą drzwi z kurzu ☺️
Divianka ja Cię bardzo proszę usiądź na tyłku i nie szarżuj!!!!!!!!! Najpierw podłoga, potem drzwi a potem będą bóle i skurcze??? Bo zaraz wsiądę w autko i pojadę do Ciebie i będę pić herbatkę taaaaaaaak długo aż się zmęczysz moją obecnością i z głowy Ci wyjdą pomysły dotyczące porządków i przesilania!!!!!!!!!!!!!!!
hehehe - to ja Cię mogę zmieniać wieczorem 😁 hehehe


To ja zapraszam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Hej 😘 🙂
Byłam w Auchan, kupiłam te chusteczki, ostatnią paczkę wzięłam 🤪 Heh 😁
Agusia Hehe skąd Ci się wzięły te moje zdolności krawieckie 😁 😁 😁 Maszynę potrafię obsłużyć, ale na tym się kończy, bo jak coś próbowałam szyć, to mi materiał zawsze wciągało, więc wolę nie ryzykować. Ale jeśli chcesz to mogę spróbować uszyć Ci te pieluszki na własną odpowiedzialność, nie ręczę za wykonanie 😁 😁 A nóż coś z tego wyjdzie 😁 😁 😁
heheheh - tak mi się wydawało, ze pisałaś o tym, ze sama szyjesz... ale widocznie coś pomyliłam! 😁 🙃 przepraszam!
Z tego co piszesz, to moje zdolności są podobne do Twoich hehe także będę może sama próbować 🙂 🙂 W razie czego - zgłoszę się do Ciebie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...