Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Salatka 5-skladnikowa (pyszna)

1kg ogorkow
1 kg marchwi
1kg papryki czerwonej
1 kg bialej kapusty
1kg cebuli

ZALEWA
3/4 szkl octu
1 szkl oleju
1 szkl cukru
3 lyzki soli

ogorki marchew i cebule pokroic w plasterki papryke w slupki kapuste poszatkowac...wymieszac wszystko razem i zostawic na godz...nakladac w sloiki i gotowac 20 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
existence napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
dziewczyny macie jakis przepis na ogórki ,ale w occie??Moze byc sałatka.Bo mam bardzo duzo ogórków i chce cos z nimi zrobić.

wejdź na stronkę http://www.dzialkowcy.info/phpBB2/printview.php?t=3303&start=0&sid=a83259bad7aa40efca4e49dbcd8f74ff tam jest kilka fajnych przepisów.


OOO super i przepraszam za przekręcenie Twego nica i super avatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Salatka 5-skladnikowa (pyszna)

1kg ogorkow
1 kg marchwi
1kg papryki czerwonej
1 kg bialej kapusty
1kg cebuli

ZALEWA
3/4 szkl octu
1 szkl oleju
1 szkl cukru
3 lyzki soli

ogorki marchew i cebule pokroic w plasterki papryke w slupki kapuste poszatkowac...wymieszac wszystko razem i zostawic na godz...nakladac w sloiki i gotowac 20 minut


paninka a ta zalewe mam tez ugotować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziewczynki a spray do noska/sól fizjologiczna dla Dzidka wszystko jedno jaki się kupuje?
To już na początku jest potrzebne?

Ja mam wodę morską Marimer, albo Sterimar. Hehe i chyba miałam od poczatku. Normalnie nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
oo Marta jaki liczny zgrabny brzuś 🤪 🤪 🤪
Moniczek do Ciebie mam pytanie. Czy Tobie w kazdej ciąży wczesniej odchodził czop?


tylko w pierwszej około tygodnia przed...za to dzisiaj "wyłazi" ze mnie brązowy śluz i boli mnie brzuch - czekam z niecierpliwością na wizytę hihi jak na szpilkach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
oo Marta jaki liczny zgrabny brzuś 🤪 🤪 🤪
Moniczek do Ciebie mam pytanie. Czy Tobie w kazdej ciąży wczesniej odchodził czop?


tylko w pierwszej około tygodnia przed...za to dzisiaj "wyłazi" ze mnie brązowy śluz i boli mnie brzuch - czekam z niecierpliwością na wizytę hihi jak na szpilkach....
A przy Bartku? Nic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
oo Marta jaki liczny zgrabny brzuś 🤪 🤪 🤪
Moniczek do Ciebie mam pytanie. Czy Tobie w kazdej ciąży wczesniej odchodził czop?


tylko w pierwszej około tygodnia przed...za to dzisiaj "wyłazi" ze mnie brązowy śluz i boli mnie brzuch - czekam z niecierpliwością na wizytę hihi jak na szpilkach....


Oj Moniczek, Moniczek Ty to nam atrakcji dostarczasz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
A ten spray to kiedy się stosuje ? Chyba ciemna jestem 😮
Jak czujesz że jest potrzebny. Przecież widzisz czy dziecko ma zanieczyszczony nosek. Wtedy psik i wyciągasz fridą. Wyciąganie na sucho moze zaboleć, jak zanieczyszczenia przykleją się w srodku do noska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a propos twojego pomysłu na pomoc Aniołkowi. Oczywiście, na mnie możecie liczyć.
Daj tylko znać jakby coś, bo teraz trochę pracy mam i na forum mogę czegoś nie doczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
oo Marta jaki liczny zgrabny brzuś 🤪 🤪 🤪
Moniczek do Ciebie mam pytanie. Czy Tobie w kazdej ciąży wczesniej odchodził czop?


tylko w pierwszej około tygodnia przed...za to dzisiaj "wyłazi" ze mnie brązowy śluz i boli mnie brzuch - czekam z niecierpliwością na wizytę hihi jak na szpilkach....
A przy Bartku? Nic?


hihi przy Bartku to żadnych objawów oprócz skurczy - i tak spanikowana byłam że dwa razy na izbę w ciągu dnia i trzeci raz wróciłam w nocy już z akcją 🤪
no i jeśli chodzi o aniołka jestem za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
aneczkare22 tesciowa gdzies polazla jak wroci to spytam 😁


ok,to czekam 🙂

paninka mój mąz pyta czy juz wróciła,bo jest w trakcie krojenia ogórków 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo brzuszki 🙂
ja tylko na chwilkę - melduję, że nadal w 2-paku 😜
a przy okazji pochwalić się chciałam, że jednak wczoraj udało nam się przeprowadzić 🤪 tak więc noc spędzilismy juz na swoim 🤪
nasz biedny kotek tylko przeszkadzał nam trochę, bo zdecydowaliśmy, że ma zakaz wchodzenia do sypialni, bo tam stoi łóżeczko... więc Pumka calą noc miauczała pod drzwiami i skrobała łapka żeby ją wpuścić 😮 serce mi pękało, ale musieliśmy byc twardzi 🤨
noi nawet wczoraj zaliczylismy szybką parapetówkę ze znajomymi 😜
a dziś ciąg dalszy ogarniania się na mieszkanku, więc może pózniej uda mi się nadrobić zaległosci... mam nadzieje, że u Was wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aneczkare22 tesciowa gdzies polazla jak wroci to spytam 😁


ok,to czekam 🙂


wszystkie warzywa wrzucasz do jednej michy w drugiej mieszasz skladniki zalewy ale nie gotujesz...potem wlewasz ja do warzyw mieszasz i odstawiasz...gotujesz dopiero przez 20 minut po przelozeniu do sloikow 😜 😜 😜 jest troche dlubania ale uwazam ze jest pyszna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aneczkare22 tesciowa gdzies polazla jak wroci to spytam 😁


ok,to czekam 🙂


wszystkie warzywa wrzucasz do jednej michy w drugiej mieszasz skladniki zalewy ale nie gotujesz...potem wlewasz ja do warzyw mieszasz i odstawiasz...gotujesz dopiero przez 20 minut po przelozeniu do sloikow 😜 😜 😜 jest troche dlubania ale uwazam ze jest pyszna 😁


ok,dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny. Ja się melduję po nieprzespanej nocy i dalej idę pod kołdrę. Nic mi nie jest, tylko mam nerwy. Jeśli chodzi o Aniołka to jestem za jak najbardziej. Zaraz na maila prześlę do Magdy nr tel. i w razie czego proszę o kontakt. Dobrze, żebym nie przeoczyła zbiórki, ale dziś wszystko jest możliwe, wiec dlatego ten nr do Magdy prześlę.
Życzę Wam zdrówka i słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jak coś ustalicie konkretnego z Aniołkiem, dajcie znać na forum wielkimi literami. Może madalena da informacje na naszej stronce. Ludzie musimy dziewczynie pomóc! A wszystkich pseudolekarzy niech szlag trafi, tylko kieszenie po koperty nastawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...