Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Moniczek a reszta dzieciaczków się sprawdziła ?
Mi na szczęście obrączka zatrzymała się po 3 🙂 🙂 🙂


tak normalnie po kolei jak było hehe....fajna bzdurka 🤪
a u nas słoneczko ładne ale w nocy padał deszcz....
Hihi ciekawe kto takie rzeczy wymyśla 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
do tej pory nie mialam problemow z humorkami... a weterynarz jej nie pomoze bo skoro sama dotarla do domu (a od drogi to jest spory kawalek) tzn. ze nie ma nic peknietego tylko potluczona moze byc okropnie ale ze sie wylize. mimo wiem ze nic jej nie bedzie to i tak mi przykro ze nie wiem jak jej pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka przede wszystkim się nie stresuj. Ani tobie ani maluszkowi to niepotrzebne. Wiem, ze łatwo się mówi, ale to prawda. Skup się na innych myślach. Czy znasz już płeć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety plci jeszcze nie znam. na ostatnim usg nie bylo jeszcze widac a teraz to tak kolo 21 tyg. bede szla. mam nadzieje ze juz ja poznamy. dziwi mnie jeszcze jedno. myslalam ze jak bede w ciazy to nie bede mogla sie powstrzymac zeby nie kupowac rzeczy dla maluszka a teraz wogole mnie nie ciagnie. jak jestem na zakupach to wogole nie mam ochoty wchodzic do sklepow z artykulami dla maluchow, nie ciagnie mnie do wybierania wozka, lozeczka itp. oczywiscie chce zeby moje dziecko mialo wszystko czego bedzie potrzebowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Paninka może to taki podświadomy strach przed tym żeby "nie zapeszyć". Zwłaszcza, że pewnie wiele razy słyszysz, żeby nie kupować itp.
My też nie znamy jeszcze płci. Dziś mam wizytę, może maluszek się ujawni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ MAMUSIE 🙂
Dawno mnie nie było u Was, ale nie miałam ochoty siedzieć przed kompem 😞
Z moim maleństwem mam nadz, że ok 17 ide na badania do kardialologa noworotkowego (280zł)i pani bedzie dokładnie mi badać dzidzie 🙂 i może sie potwierdzi czy to chłopak 🙂a dziś sie czuje średni brzuch mnie boli 😞 ale to chyba przez wczoraj bo dość sie tak ściełam z meżem oczywiście o kase, bo niby l4 100% płatne a kasy mało co i powiedział, że musze wracać do pracy a jak mu powiedziałam, że od nowego roku bedzie tylko jego wypłata i co w tedy zrobimy to mi powiedział "przykro".CO ZA GŁUPI KRAJ!!a ja sobie powiedzialam, że do 3 roku życia dziecka nie zostawie w domu!!Kurcze człowiek chce sie cieszyć a tu problemy sie pietrzą... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek i marta lion ja miałam dziś dokładnie takie usg jak pisze moniczek . Dziecko żyje serduszko bije i tyle powiedział,że w 20 tygodniu zrobimy pomiary. Nie chciał długo naświetlać bo to nie za dobrze poza tym ja co 2 tygodnie od początku ciąży mam usg z pomiarami dlatego teraz sobie darował...
Co do szpitala myślałam,że dziś wyjdę, ale niestety okazało się,że leukocyty podwyższone 😞 😞 😞 😞 😞 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Pytałam od czego i powiedzieli,że od każdej infekcji podwyższają się ...
Dziś zrobili mi powtórkę badań zobaczymy czy spadają????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też nie robię zakupów. Mam trochę rzeczy po Majce. To dla Majki kupujemy nowe łóżko, bo jej łóżeczko będzie dla dzidziusia. Pewnie trochę dokupować będę jak poznam płeć.
Na razie wózki sobie oglądam, hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq ja z mężem też mam takie rozmowy, ale ja nadal pracuje. mam dość już bo non stop jestem zmęczona i sił mi brak na wszystko. ide pod koniec marca do lekarza to chyba wezmę L4 bo już nie wyrabiam. Mąż trochę sie buntował, bo wcześniej ustaliliśmy, że do czerwca będę pracować, ale cóż jak mam sie tak męczyć to bez sensu. u nas też z kasą krucho, a na dodatek mają zamknąć salon w którym mój mąż pracuje więc nie wiem co dalej będzie i dlatego sie cieszę że już powolutku zaczynam dostawać od znajomych jakieś ciuszki itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

U nas dzisiaj słoneczko-jeszcze bo na popołudnie deszcze zapowiadają. Pranko suszy się na dworze, obiadek jest ze wczoraj więc za wiele nie trzeba robić.
Gabrynia w przedszkolu a ja w pracy.

Co do kupowania ja się wstrzymuję bo nawet nie miałabym gdzie tego przechowywać, remont naszego domu jakoś się wlecze. Boje się że nie zdążymy i kurde co wtedy??!!

Marta-lion trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, może dzidziuś się już ujawni 🤪
Pati dużo zdrówka i wytrwałości
Lydzia fajnie że już czujesz ruchy ja dalej czekam....

Miłego dnia Wam życzę.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
choć aj uważam sie za osobę nie wierzącą w przesądy to jednak też wole jeszcze nic nie kupować, w III trymestrze zacznę powolutku kompletować, ale bez szaleństw. ja też non stop oglądam wózki i czasami sie zastanawiam jak ludzie mogą jeździć takim brzydkim wózkami, bo niektóre naprawdę są paskudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
muszę się pochwalić właśnie przed chwilką poczułam dwa konkretne kopniaczki 🙂))
niesamowite uczucie

lydziaa84, wiem co czujesz 😁 ja od 16tyg. czułam banieczki w brzuchu, i z dnia na dzień były coraz bardziej wyczuwalne-na początku nie byłam pewna, że to bejbik, ale od 18tyg. to są już całkiem solidne kopniaczki 🤪 mój gin stwierdził, że to na prawdę szybko jak na pierwszą ciąże 🙂 wczoraj nawet mój M. jak położył rękę na brzuchu, to poczuł mocnego "kopniaka", a wcześniej czuł tylko delikatne pykania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frucade napisał(a):
ja też non stop oglądam wózki i czasami sie zastanawiam jak ludzie mogą jeździć takim brzydkim wózkami, bo niektóre naprawdę są paskudne.

frucade, wiesz jak jest - są gusta i guściki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wy chociaz macie ochote ogladac a ja omijam dzieciece stoiska szerokim lukiem 😉 zreszta ja na pierwszy rok zycia mojego dziecka oprocz lozeczka i wozka praktycznie wszystko mam. moja kuzynka urodzila w zeszlym roku dziecko i wszystko spakowala i naszykowala dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prawda jakie to wspaniałe uczucie móc poczuć taką istotkę w sobie, czuć jej ruchy i wariacje??? ja to uwielbiam codziennie wieczorkiem jak leże przed TV to kładę rękę i wsłuchuje sie w moje ciałko, mój mężuś też zastał wczoraj "skopany". aż słów brakuje jakie to zajefajne uczucie!!!!
jeszcze troszkę to może mój 7latek tez poczuje, ale na razie brak mu cierpliwości niestety nic na zawołanie nie ma a szkoda bo chciałabym aby też poczuł dzidzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
frucade napisał(a):
ja też non stop oglądam wózki i czasami sie zastanawiam jak ludzie mogą jeździć takim brzydkim wózkami, bo niektóre naprawdę są paskudne.

frucade, wiesz jak jest - są gusta i guściki 😉
Co do gustów i guścików. Popatrzcie na to wózek. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko byciu kibicem. Ale to.... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frucade napisał(a):
moniq ja z mężem też mam takie rozmowy, ale ja nadal pracuje. mam dość już bo non stop jestem zmęczona i sił mi brak na wszystko. ide pod koniec marca do lekarza to chyba wezmę L4 bo już nie wyrabiam. Mąż trochę sie buntował, bo wcześniej ustaliliśmy, że do czerwca będę pracować, ale cóż jak mam sie tak męczyć to bez sensu. u nas też z kasą krucho, a na dodatek mają zamknąć salon w którym mój mąż pracuje więc nie wiem co dalej będzie i dlatego sie cieszę że już powolutku zaczynam dostawać od znajomych jakieś ciuszki itd.

no ja niby nie od razu poszłam na l4 bo dopiero od końca stycznia bo brzuch mnie bolał a prace mam fizyczną i bałam sie o dziecko ale teraz po 17 jak pani doktor powie, że nie ma żadnych przeciwwskazań to bede musiała wrócić na 3 miesiące chociaż 🙂
słuchajcie a słyszałyście o czymś takim, że podczas wychowawczego można pracowac na 1/2 etatu na tym samym stanowisku??na 4 godz maluszek bedzie mógł zostać z 72 letnim dziadkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
frucade napisał(a):
ja też non stop oglądam wózki i czasami sie zastanawiam jak ludzie mogą jeździć takim brzydkim wózkami, bo niektóre naprawdę są paskudne.

frucade, wiesz jak jest - są gusta i guściki 😉
Co do gustów i guścików. Popatrzcie na to wózek. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko byciu kibicem. Ale to.... 😁 😁 😁

hehe, ale ogólnie to wózek jest ładniutki, tylko gdyby nie był taki "kibicowski" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
frucade napisał(a):
ja też non stop oglądam wózki i czasami sie zastanawiam jak ludzie mogą jeździć takim brzydkim wózkami, bo niektóre naprawdę są paskudne.

frucade, wiesz jak jest - są gusta i guściki 😉
Co do gustów i guścików. Popatrzcie na to wózek. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko byciu kibicem. Ale to.... 😁 😁 😁

hehe, ale ogólnie to wózek jest ładniutki, tylko gdyby nie był taki "kibicowski" 😁
Wiem te wózki mi się podobają. Ja z Majką miałam taki. Ale ten Lech Poznań ... Np. spacer we Wrocławiu hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...