Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja cały etat, od poniedziałku do piątku od 7-15 i to wstawanie poranne mnie dobija, codziennie jak słyszę budzić to sobie obiecuję że pójde po zwolnienie, ale jak sie rozkręcę to już mi mija, ale ok14 mam taki kryzys żebym położyła sie na biurku i spała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Daniela- z tego co mówią lekarze pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciąży czuje się z reguły ok. 20 tc, ja jestem pod koniec 18tc i też jeszcze nie czuję. Nie dajmy się zwariować tylko cierpliwie czekajmy 🙂


To moja druga ciąża, mam już prawie 6cio letnią córcie 🙂 Zaczął mi się 16tydz. Jak byłam na wizycie w lutym to lekarka mówiła, że na dniach już powinnam czuć ruchy a tu nic tzn wcześniej jakbym coś czuła ale bardzo delikatnie.... No ale nic nie będę się stresować jak mówi marta-lion może dzidziuś inaczej się obrócił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frucade. O długo by pisać. Ale w skrócie: krwotok w 8 tygodniu i szpital, potem plamienia, potem spokój, znów plamienia i szpital, potem zaczęły się bóle brzucha i w sumie pojawiają się do dziś. Ogólnie w większości na początku musiałam leżeć, teraz więcej chodzę itp, ale mam się oszczędzać i nie wolno mi nic dźwigać. Dlatego czasem trudno z Majką, ale dajemy radę.

Też było mi to ciężko wytrzymać, bo nawet na spacer z Majką nie mogłam iść. Ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Chyba tym trudniej, że w dwóch poprzednich ciążach mogłam góry przenosić. A teraz jedynie kubek z herbatą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem bo dzidzia nie chciała pokazac moze 21 marca sie dowiem. A co do imion to jak synek to Mikołaj albo Antoś a jak córcia to Marysia albo Wiktoria 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałam takie kopniaki,że sama się zdziwiłam, już było czuć nie tylko od środka ale jak się rękę położyło na brzuchu (piłkarz rosnie 🙂 🙂 ). To pewnie od słodkiego, zawsze dzidziuś dokazuje jak zjem coś takiego a poza tym to zawsze kopie jak się kładę spać. Mam nadzieję, że jak się urodzi to mu się odmieni trochę i będzie w nocy spać 😜 Co do odpoczywania to spię aż wstyd się przyznać do ok. 11 codziennie,ale taki już typ ze mnie, zawsze jak miałam wolne to spałam do 12-13 🙂 🙂 Tłumaczę sobie, że to ostatnie moje takie podrygi, bo od sierpnia to będę od rana na nogach 🙂 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza co do spinek są śliczne chyba się skuszę. Moja Gabi o dziwo lubi się czesać, nigdy nie protestowała a dodam że włosy ma prawie do pupci i od urodzenia ani razu nie obcinane 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
No ja też jeszcze nie wiem, może jutro się dowiem 🙂 A co do imion dziewczynka Julia a chłopiec Łukasz albo Antoś.


Mój mąż ma na imię Łukasz 🙂 ładne imie dla synka ja już nie mogę je nadac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się Łukasz bardzo podoba. Mąż jeszcze myśli, bo w Anglii nie ma "ł", a on jest brytyjczykiem. Chociaż w sumie mówił ostatnio, że mu się podoba. Początkowo miałbyć Michał, ale jakoś oboje stwierdziliśmy, że nie przekonuje nas to imię 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frucade napisał(a):
a juz wiecie co będziecie miały? jakie imiona wybrałyście?

część dziewczyn już wie,część jeszcze nie;-) u mnie lekarzn dosyć wcześnie powiedział,ze to chłopak,na następnej wizycie potwierdził;-) ale co będzie dalej to się obaczy pewnie na 100% przy porodzie.hihi.
Fajnie że pracujecie,ja też bym chciała,a jestem od 6tc na zwolnieniu.Wsumie ciąża bez żadnych problemów,ani bóli,ani plamień.Ale jedną ciążę w zeszłym roku poroniłam,chodziłam wtedy do pracy.Teraz wolałam dmuchać na zimne.W sumie nudno w domu,ale dopiero ćwierć wieku mi wskoczyło więć zdąże się jeszcze napracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
hej dziewczyny ale natworzyłyście od rana- miałam 12 str 🙂
Magdalena20 dzieje się u nas na forum, co 🙂
Ja wybieram się na spacerek, trzeba korzystać z ładnej pogody, aż się boję wchodzić tu jak wrócę 😁
Miłego dzionka


Również życzę Ci miłego i słonecznego dnia. A forum SUPEROWE :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze nie wiemy kto się urodzi 🙂 Nasz pierwsze myśli: dziewczynka ANTONINA a chłopiec KSAWERY ale to się może jeszcze nie raz zmienić 😁 😁 😁

Na początku kwietnia powinniśmy się dowiedzieć.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...