Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nową mamę 🙂)

malstep super, że wyniki dobre 🙂

Mi się wydaje, że mój brzuch jest już ogromny jak na 4ty miesiąc i trochę mi przeszkadza-szczególnie jak siedzę. Nie wiem co to będzie później 🤨 aż się boję

Marta-lion zadam niedyskretne pytanie ile masz lat?? 😆

My teraz na pizze czekamy 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku



Moniczek a w jakiej dzielnicy Gdańska mieszkasz? Ja zawsze do Wrzeszcza jeździłam do cioci i plażę w Brzeźnie najczęściej odwiedzałam 🙂


Daniela ja mieszkam na Orunii a w Brzeźnie bywam bardzo często 🤪 - może się kiedyś spotkamy
Nie było mnie dzisiaj cały dzień i mam tyle postów do nadrobienia że nie dam rady teraz hihi
Byłam dzisiaj u lekarza 😮 i całe szczęście że niedługo mam USG to się dowiem czegoś konkretnie bo dziś mój lekarz powiedział mi że serduszko bije i cała dyskusja 🤔 🙃 dostałam skierowanie na badania i następna wizyta za 3 tygodnie....
Przyszedł dziś detektor tętna ale się okazało że jeszcze za wcześnie żeby słuchać serduszka - muszę poczekać do 21 tygodnia 🤔
Pozdrawiam Was serdecznie i znikam do jutra 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie :P
Dziękuję za troskę...Bardzo mi miło czytać ,że się martwiłyście i interesowałyście 🙂

Ja faktycznie jestem w szpitalu...Wczoraj od razu po wizycie przyjechałam do szpitala, na wizycie miałam ciśnienie 150/100 i lekarz postanowił mnie poobserwować, na szczęście nastawiłam się na pobyt ponieważ i tak miałam mieć robione badania...
Okazało się,że ciśnienie się ustatkował 🙂 nie dziewie się,że miałam taaaakie duże jak lekarz mierzył mi je od razu po zejściu z fotela 😮 😮 😮 😮
Wyniki badań, na razie dostałam metronidazol dopochwowo ponieważ jakaś bakteria mimsię przypałętała...a poza tym wszystko jak najbardziej w porządku 🙂
Wczoraj słuchałam tętna bobaska, a może jutro na usg pójdę, właściwie nie jest to dla mnie już niezbędne skro słyszałam pikające serce mojego dziecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Witam nową mamusię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂 Dwa dni mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić zaległości 😞 Domyślam się, że pisałyście o wieku.. nie czytałam tyle stron wcześniej, więc nie wiem ile lat macie i czy mam się czuć potężnie stara... mam 30... Wczoraj byłam u gina na kontroli. NIby jest ok, dzidzia rośnie, ale niepotrzebnie mi mówił, że wg wymiarów główki termin jest na 5 września a wg ciałka na 30 sierpnia... wystraszyłam się, dlaczego główka jest mniejsza o 6 dni, a on na to że to nic złego i mam się nie martwić - powód byłby, gdyby różnica była miesiąc..tylko cholerka, po co w ogóle coś takiego palnął... teraz będę się martwić - mimo, że twierdzi, że wsjo jest ok... Co do mojego zdrowia, to znowu przypałętał mi się nadżerka...pobrał próbkę na cytologię...ciekawe co jeszcze.... waga bez zmian 68 ??? Miło być znowu wśród was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):


Moniczek a w jakiej dzielnicy Gdańska mieszkasz? Ja zawsze do Wrzeszcza jeździłam do cioci i plażę w Brzeźnie najczęściej odwiedzałam 🙂


Daniela ja mieszkam na Orunii a w Brzeźnie bywam bardzo często 🤪 - może się kiedyś spotkamy

Ja na ORUNII mam ciotkę też ją odwiedzałam dokładnie na ul.Głuchej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 super, że jesteś pod dobrą opieką i że w końcu
możesz czuć się spokojna i cieszyć Maleństwem 🙂
Na jakiej podstawie Ci zdiagnozowali bakterię?

Foga nic się nie martw, jest dobrze to jest dobrze 🙂
5 dni to żadna różnica, dlatego lekarze o tym zwykle nie mówią...
Ale ja tez miałam podobną sytuację...
na jednej wizycie pani doktor powiedziała, że Maluszek ma przepuklinę,
więc ja od razy stres, itd
Potem wyczytałam i inny lekarz to potwierdził, że do końca 3 miesiąca
80% dzieciaczków tak ma bo organizm jest malutki i jelita się nie mieszczą w środku...
Dlatego się o tym nie mówi.
Także tą różnica się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
Marta-lion zadam niedyskretne pytanie ile masz lat?? 😆
Hihi 33 🙂 🙂 🙂


no to kurde przecież ty młoda mamuśka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Mapa, dzięki za pocieszenie.... Marta-lion, to też młodziutka jesteś..... bo tak wcześniej pisałaś, jakbyś co najmniej ze 40 miała 🤪
Hihi nie no do 40 to mi jeszcze brakuje.
Foga ja też myślę, że nie powinnaś się niczym przejmować. Taka różnica o niczym jeszcze nie świadczy. Poczekaj na następnej wizycie może być już zupełnie inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Hej koleżanki a czy, któraś z was też ma takie duże pragnienie na coca-cole. Wiem, że to nic dobrego ale nie mogę się powstrzymac.

Ja od czasu do czasu też wypiję ale jakiegoś przymusu nie odczuwam żeby pić cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati super, ze w końcu jesteś. 🙂 A jeszcze bardziej super, ze z dzidzią wszystko dobrze. 😁 😁 😁 Nam cos ostatnio wogóle spanie nie idzie. 😞 Zasypiamy ok 2-3 nad ranem. Strasznie to irytujące, bo ziewam już od godz 22.00. 😞 Ale nic to, moze w końcu minie. 🙂 Do jutra Mamusie, pa pa 🙂
Lydziaaa super że czujesz ruchy. Ja przez pare dni czułam takie smyranie od srodka ale cos ostatnio się uspokoilo. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu jestem tu pierwsza dzisiaj 😞 Synek robi pobudkę już o 5 rano 😞 Chyba będę miała wesoło bo i dzidzia w brzuchu o tej porze już harcuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie 🙂

Maja ostatnio wstaje ze wszystkimi, Emilka szykuje się do szkoły, tata do pracy, a Majka się przygląda. Choć ona woli pospać do 9:00. Pewnie w weekend sobie odbije 🙂

Ja dziś wieczorem mam wizytę. Marudzę o tym od tygodnia, a to dziś. Do wieczora tyle czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...