Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Zazdroszczę Ci tej dzisiejszej wizyty 🙂 Powodzenia i miłego podglądania dzidzi 🙂
Sama nie mogę się doczekać, ale jeszcze cały dzień przede mną. U nas dziś pada deszcz, więc i pogoda mało nastrojowa. Idę jakąś kawkę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pije. Dostaje butlę po kąpaniu przed snem, zazwyczaj budzi się koło 5, wtedy zje butlę i śpi do 9:00. Chyba, ze tak jak dziś wstanie ze wszystkimi, to właśnie je butlę. Potem jemy drugie śniadanko (tu różnie: płatki, kaszka, czasem kanapeczka), na obiad to zależy co gotujemy, jak i ona może zjeść (nie wszystko umie jeszcze pogryźć, boję jej się czasem coś dawać, żeby się nie zakrztusiła), to je z nami (uwielbia spaghetii 🙂) Jak nie je tgeo co my, to gotuję coś specjalnie dla niej (zupkę, albo sos) Czasem po południu też je mleko, i owoce, i jogurt (ostatnio na tapecie są bakusie). No i tak do 19:00 🙂 Potem kąpanie i butla 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo podobnie jak Kuba tylko on to potrafi nawet 3 razy dziennie jesc kasze. Przed snem to obowiązkowo. Ale zaczęłam się martwic, że nawet pije z butelki ze smoczkiem. Jak miał 6 m-c to nauczył się tak ładnie pic ze słomki ale potem jakoś mu się odechciało i teraz tylko smoczek wchodzi w grę. A wiem ze dzieci w jego wieku powinny już pic chocby z kubka niekapka a powoli uczyc sie do zwykłego kubka. A on nie chce 😞 Nie wiem jak go to tego przekonac. Te jego smoczki ciągle są pogryzione i nie wyrabiam już z ich wymianą. 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa baktera wyszła na podstawie badań krwi (crp+) , i w moczu.

lydzia cieszę się, że czujesz bobasa 😁 😁 😁

marta lion z nami szybciej Ci do wieczora zleci 😁 😁 😁

Co do wieku mam 27 lat 🙂
Ktoś pisał o coli ja po prostu non stop bym chciała pić, ale niestety ze względu na to,że muszę pilnować wagi, staram się nie pić słodzonego gazowanego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🤪
widzę że Majeczka bardzo podobnie wcina do Bartosia.On też dostaje jeszcze mleczko 3 albo 2 razy dziennie.Marta daj znać jak po wizycie - ja na porządną informację muszę poczekać do 19 hehe bo wczorajsza wizyta to porażka 😞
życzę wszystkim miłego dnia 😎

Daniela - na Głuchej też czasami bywam bo mieszka tam moja przyjaciółka 🤪 więc mamy spore szanse się spotkać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena w sumie z Majką nie ma problemu. Ona doskonale pije z kubeczka niekapka, a nawet ze zwykłego kubka. Nie oblewa się nawet. Obiad je normalnie sama łyżeczką lub widelcem. W sumie wtedy nawet więcej zje, jak my ja karmimy się denerwuje.

Pati hihi kiedy to ja miałam 27 lat 🙂 🙂 🙂 Ale czujesz się dobrze? Napisz jak będziesz miała usg.

Moniczek ty wogóle to masz "szczęście do tych lekarzy" no i ten szpital. Ważne, ze maluszek rośnie. A czemu nie możesz słuchać tym detektorem. W sumie na każdym pisało, że od 12 tygodnia można.

Majka ledwo wstała i właśnie nakłada czapkę na głowę, ona uwielbia czapki. Ale u nas dziś brzydka pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dzisiaj postanowiłam kupic inny kubek niekapek moze z tego zacznie pic. Znalazłam go na allegro i mi się spodobał.

[url=http://allegro.pl/lovi-kubek-niekapek-360-active-350-ml-18m-tanio-i1461280703.html] To ten niekapek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
No nic dzisiaj postanowiłam kupic inny kubek niekapek moze z tego zacznie pic. Znalazłam go na allegro i mi się spodobał.
Tego nie znam, nie próbowalam. My mamy ten Nuk Disney niekapek i taki zwykły avent. Ale Majka woli ten Disneya, choć i tak napije się ze wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😁 ale znowu miałam do nadrobienia... huh 🙂) można by z tych naszych wpisów jaki dziennik ciąży utworzyć 🤪 🤪 🤪
u mnie dziś pogoda paskudna - pada... 😞( ze spaceru nici...

marta-lion powodzonka na wizycie - czekamy na info wieczorkiem 🤪
lyydzia wspaniale że czujesz już Maleństwo, ja wczoraj przed komp poczułam 1 silne pyknięcie od środka - także to też chyba był Maluszek, na razie rozpycha się dość nieśmiało ☺️ hihi

pozdrawiam Was - miłego dzionka!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kochane dziewczyny....z dzidzią ok aczkolwiek na wizycie dowiedziałam się że serduszko bije i już po wizycie...dobrze że chociaż stwierdził że dziecko żyje 🤢

co do wieku hihi no to jestem najstarsza - ładnie babcia Monia hahah 🤪 🤪 🤪

a co do detektora Martuś to dzwoniłam do ludzi od których kupiłam bo się wystraszyłam że nie działa hihi i powiedzieli mi że od 21 tygodnia dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy prosić o głosy????
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baaardzo nam zależy na wygraniu chusty... przyda się przy mojej dwójce 🙂

pozdrawiam i dziękuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci moniczek, że masakra. We wszystkich opisach piszą, że od 12 tygodnia. KŁAMCZUCHY 😠
Co do wieku kochana, to do babci Ci daleko, chyba, ze swoje najstarsze dzieci posądzasz o niecne zamiary hihi 🙂 Masz chyba tyle lat co mój mąż 🙂
Co do lekarza to właśnie tamten mój poprzedni był taki dziwny. Zbadał mnie, zrobił usg przez 1 minutę i zawsze mówił, dziecko żyje, serce bije, o widzi pani macha rączkami i tyle. Podczas wszystkich wizyt zmierzył tylko raz. I zawsze ta sama bajka oszczędzać się itp. Nic konkretnego. Teraz u tej lekarki co chodzę podczas tamtej jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż u niego podczas wszystkich. Dziś nie mogę się doczekać.

Dla poprawienia nastroju spowodowanego marna pogodą zabawa 🙂
Hihi mi wychodzą dwie dziewczynki i chłopiec 🤪 🤪 🤪 Kocham tą wróżbę 🙂
Bierzesz nitkę i zawieszasz na niej obrączkę (pierścionek), następnie rozkładasz dłoń i między palcem wskazującym a kciukiem poruszasz nitka w gore i w dol 3 razy a później zatrzymujesz nad środkiem dłoni. Po chwili pierścionek zaczyna się kręcić (kolko-dziewczynka) na boki-chłopiec. Powtarzasz do momentu aż pierścionek przestanie się kręcić.Wychodzi liczba dzieci i pleć.
Hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie! z tego co czytam wychodzi ze jestem najmlodsza, mam dopiero 22 lata.
dzisiajesza noc to masakra, budzilam sie ciagle a od 4 wogole nie spie. od 6 rycze bo moja ukochana kotka zostala potracona przez jakies auto. jak wrocila do domu to wczolgala sie na lozko i przy kazdym ruchu okropnie wyje. nie wiem czy to hormony ale jak tylko na nia patrze to od razu placze. mam wyrzuty sumienia ze nie moge jej pomoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Paninka, każda z nas ma takie nastroje. To uroki ciąży. A z kotką może do weterynarza.

Masakra u nas pada śnieg 😞 A wczoraj była wiosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion to się zabawiłam hihi....i wyszło że teraz powinna być dziewczynka ha...i całe szczęście obrączka sie zatrzymała po 4 razie hihi...odskocznia...a ja mam dziś mega lenia 😜
nie chce mi się ruszyć od kompa haha...Bartoś bawi się w łóżeczku i gada do swojego odbicia w lustrze 😁
No ale trzeba w końcu się ruszyć do obowiązków ☺️ ☺️ ☺️

Miłego dnia brzucholki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Moniczek a reszta dzieciaczków się sprawdziła ?
Mi na szczęście obrączka zatrzymała się po 3 🙂 🙂 🙂


tak normalnie po kolei jak było hehe....fajna bzdurka 🤪
a u nas słoneczko ładne ale w nocy padał deszcz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...