Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inez napisał(a):
... idę spać bo jutro 2 samoloty i P O L S K A 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

W ojczyźnie nadrobię zaległości z forum bo teraz nie mam siły 😞


To szczęśliwej podrózy i daj znac jak się czujesz po pokonaniu tyyylu kilometrów!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Ja dzisiaj rozpoczęłam dzień od mdłości 🤢 a już myślałam, że mam to za sobą.

Marta-lion faktycznie z tymi dostawkami to się cenią 🤢

Ja już zupkę ugotowałam i teraz do pracy czas się wziąć 🙂

Co do ruchów dzidzi-wcześniej wydawało mi się że coś czuję a teraz zupełnie nic 😞 czy powinnam się zacząć martwić?

Powodzenia mamusie na wizytach 🙂
MIŁEGO DNIA



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daniela no cienią się, ale są aukcje i od 1zł można licytować, no nie wiadomo na ilu się skończy, ale próbować można. Na razie biorę to za opcję. Ale zobaczymy. Majka w sumie dużo chodzi i nie marudzi.

Teraz padła hihi i śpi 🙂 🙂 🙂

Co do ruchów myślę, że nie musisz się martwić. Ja na początku też schizowałam, bo raz czułam maluszka kilka razy dziennie, a raz jakby nic. Ale tak jak napisała mi moniczek, to jeszcze kruszynki i czasem jak są obrócone nogami w stronę plecków to możemy nic nie odczuwać.
Ja teraz czuję malucha już codziennie, ale uwierz mi też się martwiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela nic się nie martw 🙂
Ja Dzidka jeszcze nie czuję, choć czasami mam wrażenie,
że coś mi się tam rusza 🙃
Sporadycznie i nieregularnie...
To jest jeszcze dużo za wcześnie żeby się martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a moniczek to albo dziś zaspała, albo prąd jej odcięli 😁 😁 😁

PS. A mój maluszek jakby wiedział, ze piszecie o ruchach. Daje znaki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Eleeza pomarzyć zawsze można 😁 😁 😁 Ja mam dwie córeczki, ale żadna spinek nosić nie chce. Tej małej zakładam, bo jeszcze czasem nie zauważy i nie rusza 🙂, ale ta starsza zapomnij. Żeby włosy do szkoły związała, to muszę się nagadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hihi Eleeza pomarzyć zawsze można 😁 😁 😁 Ja mam dwie córeczki, ale żadna spinek nosić nie chce. Tej małej zakładam, bo jeszcze czasem nie zauważy i nie rusza 🙂, ale ta starsza zapomnij. Żeby włosy do szkoły związała, to muszę się nagadać 🙂


Skąd ja to znam 😉 Zosia to jeszcze jak ją nietypowo uczeszę to tak pójdzie do szkoły, ale nie zawsze mam na to czas. Wczoraj zrobiłam jej kucyki i warkoczyki i wszystko z czerwonymi gumkami 😉 fryzura przetrzymała i dziś też tak poszła do szkoły 😉 Ale normalnie??? Co najwyżej opaska i to też tak dla ozdoby a nie do zgarnięcia grzywki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Oj, chyba jestem w kilku kwestiach niepoprawną optymistką 😎
Oj chyba to i bardzo 😁 😁 😁 Ale podobno wróżki tak mają hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
ja już się kiedyś skusiłam i kupiłam kilka spineczek od tej kobitki 🙂 Na żywo cuda 🙂 Jak mała nie będzie chciała nosić to ja będę 😁
Ta moja starsza to związuje włosy w środy i czwartki, tak mi ostatnio zakomunikowała, bo wtedy ma niemiecki i Pani jej włosy plącze hihi 🙂 🙂 🙂
A w inne dni to ledwo doproszę się opaski.
Tak to jest z dziewczynkami, myślimy sukieneczki spineczki, a one by po drzewach skakały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie przeczytałam że niedawno rozmawiałyście o ruchach Maleństwa,. Ja przedwczoraj poczułam pierwszy raz takie zdecydowane, a wczoraj wieczorkiem położyłam rękę męże i tez po jakimś czasie poczuł, ale był zdziwiony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam sie szczerze, że juz niedługo chyba pójdę na L4 bo tak jakoś sił mi brak na to codziennie wstawanie, ale z drugiej strony boje sie że mnie w domu szlak trafi i wezmę sie do roboty np. mycie okien itp, i sobie sama zaszkodzę. nie potrafię siedzieć i nic nie robić i to jest najgorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...