Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja 21 lutego miałam robione usg wtedy byłam w 18 tygodniu ciąży i specjalnie poszłam prywatnie żeby podglądnąc dzidziusia i w końcu zobaczyc jego płec ale szkrabik tak sie chował i nie pokazał co ma pomiedzy nogami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ostatnio jak się nudziłam i oglądałam film z ostatniego usg klatka po klatce w zwolnionym tempie to wydaje mi się że ujrzałam wargi sromowe i chyba jest córcia ale to tylko moja interpretacja 🙂 Bardzo bym chciała teraz miec córcie :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi ja mam dwie panny. I charakterki mają, że hoho... Teraz zobaczymy 🙂 Oczywiście pocichutku liczę na synka. Ale imię dla dziewczynki też wymyśliliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj wyszło większe zdjęcie niż poprzednie które wstawiłam. Hmmmmmm i co ty na to masz porównanie do swoich dwóch córci. Czy według ciebie dobrze interpretuje że to są wargi sromowe dziewczynki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli się przypatrywać to to co zaznaczyłaś faktycznie wygląda jak wargi sromowe. Ale ja ci powiem, Majki psitkę widziałam dopiero w 30 tygodniu ciąży (wcześniej nie chciała się ujawnić), wtedy to nie było wątpliwości. Była już sporym bobasem i narządy były spore 🙂
Z drugiej strony, słyszałam też że często lekarz rozpoznaje chłopca po jądrach, a nie po siusiaku. Więc ciężko powiedzieć na co my patrzymy tam od dołu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no właśnie tym bardziej, że pępowina przechodziła po między nogami dzidziusia dlatego lekarz nie był pewny co do płci i kazał czekac do następnej wizyty. Heh ale wiesz jak to jest te czekanie jest okropne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale po tym zdjęciu wszystko jest możliwe. Siusiak mógł się schować do góry 🙂
Więc nie pozostaje ci nic innego jak czekać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 jak się masz?

marta-lion ani się nie obejrzysz a będziesz szczęśliwa po jutrzejszej wizycie 🙂

madalena20 witaj 😉
Cierpliwości Mamuśka 😉 już niedługo poznasz płeć na pewno 😉

Ja dziś wybieram wyniki bakterio- i mykologiczne.
Mam nadzieję, że wszystko jest ok i będę spokojna w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Ech ty nieceirpliwa 🙂

Jesteśmy z powrotem. Majka na nóżkach biegnie jak mały samochodzik 🙂 🙂 🙂


Mój synek tez nieźle zagina. Ostatnio to dał mi popalic na spacerze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak byłam z Majką na spacerze, to zastanawiałam się jak ja będę we wrześniu chodzić na spacery hihi 😁 😁 😁
Chyba kupię taką dostawkę do wózka, żeby Majka na stojaka jechała, bo może troszkę pomoże 😁 😁 😁. Trochę sobie to cenią, ale są też używane, za kilka złoty można wylicytować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze to spacer jest ok gorzej jak trzeba wracac do domku tu pojawia sie problem, synek bardzo głośno wyraża swój sprzeciw a wejscie na 4 pietro do mieszkania to istny maraton hihih cała klatka nas słyszy 🙂 Tak lubi siedziec na podwórku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam problemu z wejściem na 4 piętro, bo mieszkam w domku. Wprawdzie mam kilka schodów do drzwi, ale jest opcja wejścia przez garaż i tam wcale nie ma schodów. Teraz to dla mnie bardzo ważne, bo nie wolno mi dźwigać.
Hihi Majka też nie lubi wracać do domu 🙂

Mapa daj znać jak wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zamierzamy jeszcze przed porodem sie przeprowadzic teściowie szukaja dla siebie mniejszego mieszkania i swoje które jest na 1 piętrze chcą nam oddac. Wiec będzie lżej. Ale czy uda się to do czasu porodu to nic pewnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...