Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie ja pomyślałam, że Wam napiszę o takiej stronie internetowej a mianowicie o Szkole rodzenia przez internet do której uczęszczałam w pierwszej ciąży. tj. www.przedporodem.pl
super rzeczy się tam nauczyłam, dostałam nawet za darmo płytę dvd z ćwiczeniami w ciąży. Płaci się jednorazową kwotę ok 150 zł i można z niej korzystać nawet do roku po urodzeniu dziecka. Tam ma się kontakt z położną 24 godziny na dobę i można zadawać różne pytania. Są też prowadzone wykłady online. Jest też aktywne forum dla wszystkich uczestniczek tj. kobiet w ciąży. SUPER SPRAWA!!! Gorąco Wam polecam. Zastanawiam się nad ponownym zapisaniem.
Wiem, że nie każda z Was ma możliwość uczęszczać do takiej normalnej szkoły wiec ta przez internet to Super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe co do pieluszek to ja miałam tetrowe, w sumie miałam ich sporo. Koło 25 sztuk. Flanelowe miałam chyba tylko dwie, kupiłam z ciekawości. Ale w sumie do niczego nie były mi potrzebne. Tetrowe szybciej schną, lepiej sie dopierają itp. Takie moje zdanie. A tetrowe też bywaja ładne w nadruki 🙂


Hahaha mam coś dla was, może już widziałyście.
"Poważna dyskusja"
http://www.youtube.com/watch?v=m8TxXjCQCtc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe co do pieluszek to ja miałam tetrowe, w sumie miałam ich sporo. Koło 25 sztuk. Flanelowe miałam chyba tylko dwie, kupiłam z ciekawości. Ale w sumie do niczego nie były mi potrzebne. Tetrowe szybciej schną, lepiej sie dopierają itp. Takie moje zdanie. A tetrowe też bywaja ładne w nadruki 🙂


Hahaha mam coś dla was, może już widziałyście.
"Poważna dyskusja"
http://www.youtube.com/watch?v=m8TxXjCQCtc

DOBRE AŻ OCZY MNIE BOLĄ OD ŁEZ ZE ŚMIANIA 🙂 🙂
LECE SPAĆ O 4;30 POBUDKA 😞 MĄŻ ZROBIŁ MI FOTKE BRZUCHOLA OGROMNY 😁 JUTRO JE WSTAWIE A MOŻE ZACHWILE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I chyba faktycznie bedzie dziewczynka 🙂 strasznie zbrzydłam 😞 przeglądałam właśnie fotki i okropnie buzia mi spuchła, oczka mam malutkie, wogóle nie podobna do siebie jestem 😞
Ale co tam grunt, żeby dzidza była zdrowa a ja mam nadz, że po porodzie wróce do siebie 🙂
DOBRANOC MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Zrobiłam sobie weekend bez komputera 😉 ale na szczęscie nie miałam aż tak dużo zaległości do nadrobienia 😁
K_8- gratuluję córeczki 🙂

Craaazyy- sto lat i dobrze, że już się lepiej czujesz 🙂

Słodkie macie brzuszki Dziewczynki 🙂

Kamonik- witaj krajanko 🙂 Wybierasz się może na ćwiczenia do Studia Zdrowia "Dbamy o Mamy" na Jarochowskiego ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakąś godzinkę temu skończyliśmy, ufff... cały dzień zleciał na pracy 🤢 i jutro od nowa polska ludowa 😁 😁 😁

Uciekam odpoczywać bo rano trzeba wstać. Śpijcie dobrze brzuszki[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne brzusie !!!
K_8 Gratuluję córuni !!!
Crazzzyyy Wszystkiego najlepszego !!!
Przejrzałam wyprawkę i śmiesznie bo wszystko prawie mam - tzn. te potrzebne wg mnie rzeczy tylko kosmetyki będę musiała kupić i pieluchy. Po rozmowach ze znajomymi mamusiami, wybiorę pieluszki z biedronki, podobno nie są grube a chłoną bardzo dobrze i nie odparzają. Kosmetyki J&J słyszałam że bardzo dużo dzieci uczulają więc nie będę ryzykować, mam próbkę żelu do kąpieli to sprawdzę czy Wiktorek bedzie mógł używać czy nie. Ze sprzętów to fotelik samochodowy,łóżeczko zostaje. Gruby kocyk Wiktorek dostanie od ciotki na powitanie. No i nówkę pościel musi dostać. Nawet laktator dostałam. Myślę że nie ma co przesadzać, bo autorzy wyprawek trochę chcą na nas zbić kasy, a wszystko co potrzebujemy wyjdzie w praniu (proszek tez już mam hehehehe) Zawsze mozna wysłać do sklepu męża lub kogoś z rodziny jak czegoś konkretnego zabraknie. Szkoda kasy.
malstep A jakiej marki fotelik dostałaś, bo ja nie mogę się zdecydować, te najlepsze z Crash testów są bardzo drogie, a z allegro używany to nie mam pewności że nigdy w wypadku nie uczestniczył i się boję, też bym chciała dostać od kogoś bezwypadkowego, może ktoś mi przyniesie heheheh 🙂 🙂 🙂 ale jak nie to chciałabym wiedzieć jakie Wy macie.

Jutro rano mam wizytę i znowu moje dzieciątko zobaczę 🙂 🙂 tak się cieszę, że cała się śmieję, już nie mogę doczekać jutra.
Wkleję jutro mojego brzuszka i może dzidziusia, jak oczywiście skaner zadziała 🙂 🙂 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie

Kamonik- witaj krajanko 🙂 Wybierasz się może na ćwiczenia do Studia Zdrowia "Dbamy o Mamy" na Jarochowskiego ???


Eleeza - witam 🙂 Na te zajęcia idę do Green Pointa bo mam tam karnet na wszytskie zajęcia (aerobiki, siłownia i m.in. zajęcia dla przyszłych mam). Pierwsze zajęcia jutro o 17. Opowiem jak było. Powiedz mi, gdzie zdecydowałaś się rodzić?? Ja na pewno na Polnej i tam też jutro dzwonie umówić sie do szkoły rodzenia.


Powiem Wam dziewczyny, że mnie zaskoczyłyście... Ja nie kupiłam jeszcze kompletnie nic dla dziecka. Nawet pary skarpetek... No i najgorsze że nie mam jakos natchnienia na te zakupy i myslenie o nich 😞. Może coś ze mną nie tak. Cały czas wydaje mi się że to jeszcze stanowczo za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamonik napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie

Kamonik- witaj krajanko 🙂 Wybierasz się może na ćwiczenia do Studia Zdrowia "Dbamy o Mamy" na Jarochowskiego ???


Eleeza - witam 🙂 Na te zajęcia idę do Green Pointa bo mam tam karnet na wszytskie zajęcia (aerobiki, siłownia i m.in. zajęcia dla przyszłych mam). Pierwsze zajęcia jutro o 17. Opowiem jak było. Powiedz mi, gdzie zdecydowałaś się rodzić?? Ja na pewno na Polnej i tam też jutro dzwonie umówić sie do szkoły rodzenia.


To czekam na relację 🙂 Ja planuję się wreszcie zapisać na ćwiczenia, ale właśnie na Jarochowskiego. Co do szpitala to ciągle się waham... ale chyba raczej Polna- moja lekarka tam pracuje i mam namiar na dobrą położną z Polnej (planujemy z mężem ją opłacić, żeby była przy porodzie). Prowadzi ona szkołę rodzenia,podobno bardzo fajną, ale niestety w Kórniku więc trzeba będzie dojechać 😞 A kiedy planujecie zacząć chodzić na zajęcia szkoły rodzenia? Ja chyba już w połowie maja bym chciała zacząć, bo nigdy nic nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro mam zamiar zadzwonić na Polną i się dowiedzieć kiedy jest najbliższy termin szkoły rodzenia. Chcemy jak najszybciej bo później z wielkim brzucholem już mi się pewnie nie będzie chciało... A chyba nie zapomnę do porodu co mi tam będą opowiadali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamonik napisał(a):
Jutro mam zamiar zadzwonić na Polną i się dowiedzieć kiedy jest najbliższy termin szkoły rodzenia. Chcemy jak najszybciej bo później z wielkim brzucholem już mi się pewnie nie będzie chciało... A chyba nie zapomnę do porodu co mi tam będą opowiadali 😉


Takich rzeczy się nie zapomina 😁 A orientujesz się jak duże są grupy na zajęciach i jaki jest koszt? Rozumiem, że też planujesz rodzić na Polnej?
A wiedziałaś, że na Jarochowskiego jest też taniec brzucha dla ciężarówek? 😁 Jak mi brzuszek jeszcze trochę urośnie to może się odważę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):

Takich rzeczy się nie zapomina 😁 A orientujesz się jak duże są grupy na zajęciach i jaki jest koszt? Rozumiem, że też planujesz rodzić na Polnej?
A wiedziałaś, że na Jarochowskiego jest też taniec brzucha dla ciężarówek? 😁 Jak mi brzuszek jeszcze trochę urośnie to może się odważę 🙂


Wiem tylko tyle iel jest na stronie szpitala czyli:
- Odpłatność za kurs wynosi 450 zł od pary.
- Dla uczestników kursu udzielamy 50% zniżki w opłacie za poród rodzinny.
Ja na Polnej rodzę na 100%.
Z tym tańcem brzucha to mnie zaskoczyłaś. Pierwsze słysze o czyms takim ihiihiih. Dobre!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za info 🙂
Ja się waham co do Polnej, bo różne opinie słyszałam- dużo dobrych ale też sporo złych.
A planujecie opłacić położną?
Słyszałam, że taniec brzucha to dla ciężarnych najlepsze ćwiczenia 🙂 Więc może się skuszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...