Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
Ja niestety mam odmienne zdanie o tych fotelikach. Ja bym nie chciała mokra leżeć na takim twardym plastiku jeszcze ponad wodą, brrr zimno. Ja używałam takich ogromnych gąbek-podkładek, a później jak już siedziało takiej gumowej maty canpola chyba.



Te gąbki z kolei ja bym nie polecała, bo według lekarzy to siedlisko bakterii i zarazków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wanienki wkładałam pieluchę tetrową i dziecko mi sie nie ślizgało 😆 - każdy ma swój sposób...
mydełko Oilatum bardzo dobre na początek 🙂 100% pewności że nie uczuli ani nie podrażni

My na obiadek barszczyk dzisiaj czekam tylko na mojego M...a potem na USG tralala 😜

Teraz idę uspać mojego łobuziaka 😉 i będę miała chwile na relaks na przykład przy muzyce :

http://www.youtube.com/watch?v=Qjl62LlrVNs&playnext=1&list=PL081DFA0036415E79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A moja malutka, cos taka spokojna jest. 😞 Nawet te bulgotki takie cichutkie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Jeszcze przełożyli nam wizyte na 12.04. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Do d..y!!!!!


Kochana spokojnie 🙂
Ja przez dwa tygodnie jakbym słabiej czuła lub wcale , a teraz się ożywiło bobo. Zapewne odwróciło się nóżkami do kręgosłupa i boksuje Ci wnętrzności, a nie brzusio 🙂 Przyłóż stetoskop i posłuchaj mnie to zawsze uspokajało 🙂


No własnie Patusia jak przkladam stetoskop to te bulgotki takie cichutkie są 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


U mnie też cichutkie były, ale były 🙂 Jak by była cisza to mogłabyś się martwić, ale kiedy bulgocze to znaczy że jest i żyje i się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A moja malutka, cos taka spokojna jest. 😞 Nawet te bulgotki takie cichutkie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Jeszcze przełożyli nam wizyte na 12.04. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Do d..y!!!!!


Kochana spokojnie 🙂
Ja przez dwa tygodnie jakbym słabiej czuła lub wcale , a teraz się ożywiło bobo. Zapewne odwróciło się nóżkami do kręgosłupa i boksuje Ci wnętrzności, a nie brzusio 🙂 Przyłóż stetoskop i posłuchaj mnie to zawsze uspokajało 🙂


No własnie Patusia jak przkladam stetoskop to te bulgotki takie cichutkie są 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


U mnie też cichutkie były, ale były 🙂 Jak by była cisza to mogłabyś się martwić, ale kiedy bulgocze to znaczy że jest i żyje i się rusza 🙂


No to może faktycznie jakos tak sie ulożyła Paskudka mała, że mało co ja czuć. 😜 😜 😜 😜 😜 dzięki Patusia. Mam nadzieję, ze do wtorku wytrzymam i nie wpadnę w jakąs panikę 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeśli się do kąpieli da balneum, oilatum to potem nie trzeba niczym natłuszczać bobaska bo to by było za dużo.

http://allegro.pl/balneum-baby-olejek-kojacy-500ml-nantaniej-apteka-i1541070381.html
http://allegro.pl/oilatum-soft-emulsja-do-kapieli-500ml-apteka-radix-i1528675715.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam też bardzo taki termometr do ucha dla dziecka. Świetna sprawa. Szybko i bezproblemowo można nim zmierzyć temperaturę.

http://allegro.pl/braun-irt-4020-termometr-do-ucha-apteka-lodz-i1538845330.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatek tez kładłam pieluchę tetrową, o gąbkach pisałam, gąbka nie była taka zła i można ją dobrze wyczyścić, ja często poprostu prałam w pralce, ale w sumie okazała sie niewygodna, bo za dużo wody wsiąkały i potem wycisnąć dobrze trudno.

Co do termometru to zgadzam się z Magdą, do ucha są fajne bezproblemowe i szybkie. No chyba że stac kogoś na taki co w czoło sie strzela.
No i sudocrem potwierdzam niezastąpiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kapania też miałam gąbkę o której pisze Marta.

Ja teraz robię chińszczyznę zaraz będziemy jeść bo jakaś głodna jestem. Dzisiejszy dzień jakiś taki do niczego, głowa mnie pobolewa chyba od zmiany tej pogody. Raz słonko, raz deszcz....... 🤢 🤢

Co do szuflady w łóżeczku
uważam że jest zbędna. Nie jest ona duża i za dużo tam się nie zmieści. Ja w niej tak jak Marta trzymałam chusteczki, pieluszki, jakiś cienki kocyk... a później to już pusta była jak Gabi pieluch nie nosiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A moja malutka, cos taka spokojna jest. 😞 Nawet te bulgotki takie cichutkie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Jeszcze przełożyli nam wizyte na 12.04. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Do d..y!!!!!


Kochana spokojnie 🙂
Ja przez dwa tygodnie jakbym słabiej czuła lub wcale , a teraz się ożywiło bobo. Zapewne odwróciło się nóżkami do kręgosłupa i boksuje Ci wnętrzności, a nie brzusio 🙂 Przyłóż stetoskop i posłuchaj mnie to zawsze uspokajało 🙂


No własnie Patusia jak przkladam stetoskop to te bulgotki takie cichutkie są 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Aniołek! Nie ma co się martwić, że wszystko tak spokojnie i delikatnie. W szpitalu monitorowali mi bejbika KTG. Położne w ogóle nie mogły znaleźć tętna a czasem odgłos serduszka był jak zza światów. Podobnie było z ruchami. Ja niewiele czułam a na USG Pani doktor pokazała mi mojego skoczka...
hmmmm... skoczkę! Wciąż nie mogę się przestawić na dziewczynkę. A domownicy negocjują imiona 😉 Tylko Julia powtarza: Będzie Bartolinka bo mi się tak podoba Bartolinka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Karolcia tez musiałas się niezle nastresować jak nie mogły znaleźć tetna a serduszko tak słabo bylo słychać. Ach te bejbiki, ułożą się nie wiadomo gdzie i tylko mamusie stresuja 😜 😜 😜 😜 😜 😜
A jesli chodzi o szufladke w łużeczku to koleżanka tez mi odradzała, bo powiedziała, że wogole z niej nie korzystala a tylko niepotrzebny kurz sie zbierał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra śmieje się że może Balbina 😉 albo Bar-barka 😉

Co do mojej odwagi postawienia się w szpitalu, to ja nie zawsze tak mam. Też w takich sytacjach wolę mieć swoją obstawę w postaci Jaśka. To co mnie zmobilizowało to słowa położnej z tego szpitala, która w środę mi powiedziała: Dziewczyno! Chcesz zabić dziecko! ? Odwodnienie w ciąży jest zagrożeniem dla dziecka 😉 Więc postanowiłam walczyć! O dobro moich Skarbów to ja akurat walczyć potrafię!

Dziś już mi lepiej! Odpuściłam myślenie o bakterii i dzidzia jakby od razu zaczęła częściej skakać. Czekam teraz piątek i USG połówkowe! I kolejny posiew by sprawdzić tę bakterię!
My dziś na dzień dobry zaliczyłyśmy spacerek i placyk. A zaraz będę robiła obiadek. Obiadek na specjalne rozpieszczenie, czyli kotleciki z piersi kurczaczka, młode ziemniaczki z koperkiem i mizeria 😉 Mmmmmniam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jednak zdecyduję się na łóżeczko z szufladką.
Mamy dwa pokoje łóżeczko chcemy postawić w sypialni,która jest mała i będzie tam tylko łóżko nasze, łóżeczko , szafka nocna i szafa na całej ścianie jest... W związku z tym nawet niewielka szufladka przy łóżeczku się przyda, może nawet potem na zabaweczki jak pisała moniczek...
Dokupię jeszcze przybornik http://allegro.pl/przybornik-6-kieszeni-na-lozeczko-super-wzory-i1531257518.html i przewijak na łóżeczko i szuflada przyda się nawet na niego 🙂...
Na początku chciałam kupić łóżeczko z kołyską, ale niestety nie znalazłam takich z szufladą, oże jeszcze poszperam i znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy Wy też macie ochotę na słodycze?? Nie wiem co się dzieje ale mogłabym teraz jeść tonami. Wczoraj opędzlowałam całą tabliczkę czekolady sama i dzisiaj to samo. A najgorsze że nie mogę się powstrzymać 😮
I boję się że na mojej wadze się to odbije.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...