Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):

Madalena hihi jestem nauczycielem matmy, ale mój drugi przedmiot to informatyka 🙂 🙂 🙂
Juz ja cie ocenię 🙂


Oszzzzzz Tyyyyyyyyyy tylko bądź łagodna 🙂 Ja się dopiero uczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja prosilam szwagierkie zeby mi kupila mleko skondensowane krowkowe... ale przez telefon a ona akurat w autobusie byla i mnie zle zrozumiala.... szukala pierdola po sklepach skondensowanego mleka slodzonego o smaku GRUSZKOWYM 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁i taka smutna przyszla mi oznajmic ze nie znalazla a tak sie starala dla baby w ciazy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.coneco.pl/index.php?go=barracuda
a propo wózków my póki co mamy ten na uwadze 🙂albo toledo 🙂ale też z tej firmy 🙂


ooo bardzo fajny 🙂 tylko chyba nie ma skretnych kół a ile kosztuje caly komplet?

o ile sie nie myle to ok 1000zł a któryś z nich na przednie kółka skrecane jak w aucie(baracuda) 🙂 i z tego co pamietam to jest możliwość kupienia fotelika samochodowego doczepianego do stelaża 🙂
wiesz jakiś miesiąc temu oglądałam go w sklepie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.coneco.pl/index.php?go=barracuda
a propo wózków my póki co mamy ten na uwadze 🙂albo toledo 🙂ale też z tej firmy 🙂


ooo bardzo fajny 🙂 tylko chyba nie ma skretnych kół a ile kosztuje caly komplet?

o ile sie nie myle to ok 1000zł a któryś z nich na przednie kółka skrecane jak w aucie 🙂 i z tego co pamietam to jest możliwość kupienia fotelika samochodowego doczepianego do stelaża 🙂
wiesz jakiś miesiąc temu oglądałam go w sklepie 🙂

My taki mamy z coneco ale tą wersję V3,dostaliśmy od mojej siostry.I mamy do niego fotelik doczepiany do stelarza 🙂 Mojej siostrze się sprawdził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.coneco.pl/index.php?go=barracuda
a propo wózków my póki co mamy ten na uwadze 🙂albo toledo 🙂ale też z tej firmy 🙂


ooo bardzo fajny 🙂 tylko chyba nie ma skretnych kół a ile kosztuje caly komplet?

o ile sie nie myle to ok 1000zł a któryś z nich na przednie kółka skrecane jak w aucie 🙂 i z tego co pamietam to jest możliwość kupienia fotelika samochodowego doczepianego do stelaża 🙂
wiesz jakiś miesiąc temu oglądałam go w sklepie 🙂

My taki mamy z coneco ale tą wersję V3,dostaliśmy od mojej siostry.I mamy do niego fotelik doczepiany do stelarza 🙂 Mojej siostrze się sprawdził 🙂

one chyba wszystkie mają te możliwość 🙂 i to jest w nich fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka ja ci wspolczuje tych zachcianek ja mam to sama poprosze meza zeby mi kupil cos, a on mi mowi ze nie bylo i nic nie przywozi normalnie wpadam w szal.......
A nalepsze jest to ze jak jestesmy razem w sklepie i ja kupuje 5 wafelkow i pytam sie jego czy on tez chce a on ze nie... napewno... upewniam sie a on no nie. Wiec wracamy do domu ja zjadam 2 a po chwili slysze dasz mi jednego..... nie no wtedy nie daje.... mowiles ze nie chcesz, a on masz przeciez tyle 🙂
a ja musze miec na drugi dzien.
On jedzie do pracy a ja po sniadaniu mam zaraz ochote a tu nie ma 😞
😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
link strony jest nad moimi suwaczkami
No wiem wiem.

No powiem ci że robi wrażenie 🙂 🙂 🙂

Powiedz mi jak działa bycie użytkownikiem? I czy każdy kto zna link może wejść na stronę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...