Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aasia napisał(a):
No to w takim razie witam koleżanke z firmy. No mój komendant po pierwsze nie "toleruje" kobiet w mundurze a co dopiero kobiety w ciązy. Na poczatku o ciązy wiedzieli tylko "najbliższi" koledzy z wydziały ale póxniej niestety musiałam powiedziec komendantowi wiesz nocne dyzury, zgony, zdarzenia, alarmy itp. No i jego stanowisko było stanowcze w tej sprawie, dał mi jasno do zrozumienia że nie chce mnie widziec w pracy. Mocno się broniłam bo jestem typem pracocholika i lubie to co robie. Chciałam pracowac do momentu kiedy będe mogła i myslałam że dojdziemy do kompromisu, że będe pracowała na jednostce ale niestety mój przełożony okazał się byc jedynie oficerem na pagonach. Nie będe się wyrażała za kogo go uważam 🙂. A jak było u Ciebie? W jakim wydziale pracujesz? Ja jestem referentem w KR. 🙂

oj, u mnie był masakrycznie 😜 dopiero w 3mies. powiedziałam o ciąży-pracowałam wtedy w patrolu... mój komendant jak się dowiedział, to stwierdził, że w ciąży nie ma przeciwskazań do pracy w patrolu i służby nocnej, więc musiałam załatwić sobie zaświadczenie od lekarza, że są przeciwskazania do takiej pracy... jednak stanowczo powiedziałam, że chcę pracować i nie mam zamiaru iść na L4... tak więc komendant przeniósł mnie rozkazem na 4 miesiące do wykroczeń... tak więc teraz siedzę w biurze jako "specjalista do spraw wykroczeń" . niestety tylko na 2 grupie. Już rok temu komendant dał mi na piśmie, że w listopadzie 2011r przejdę na grupe referencką, ale jak doszło co do czego, to mimo, że nieskromnie mówiąc zawsze byłam wyróżniana za pracę przez komendanta wojewódzkiego, to mój powiatowy stwierdził, że na 3 grupe mam jeszcze czas 😠 burak jeden 😠 tak więc po macierzyńskim o awansie też mogę zapomnieć, mimo, że będzie mi się należał, bo tak zrobił wcześniej z moimi 2 koleżankami - pracowały całą ciaże, po macierzynskim wróciły do pracy, a i tak w lipcu awansu nie dostały... porażka normalnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):


Crazzzyyy w twoim przypadku to może i lepiej że nie robisz zakupów 🙂 Ty lepiej omjaj wszelkie sprzęty co cię mogą zaatakować hihi 🤪 🤪 🤪 Aż sie boję jak ty pojedziesz wózek wybierać. Uważaj na pompki do kół 🙂

hehe dobreeee 🙂 ja powinnam w ochraniaczach łazić masz rację 😉Spoko dziewczyny marta wie ze sie nie obraze i znam sie na żartach 😜
madzia ja też będe mieć synka a co do imienia to nie wiemy jeszcze moze Igor albo Filip.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):


Crazzzyyy w twoim przypadku to może i lepiej że nie robisz zakupów 🙂 Ty lepiej omjaj wszelkie sprzęty co cię mogą zaatakować hihi 🤪 🤪 🤪 Aż sie boję jak ty pojedziesz wózek wybierać. Uważaj na pompki do kół 🙂

hehe dobreeee 🙂 ja powinnam w ochraniaczach łazić masz rację 😉Spoko dziewczyny marta wie ze sie nie obraze i znam sie na żartach 😜
Hehe no w końcu jesteś Crazzzyyy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie, że jest remis 😁
Choć jeszcze się pewnie zmieni 🙂

U mnie ostatnio dużo informacji o ciążach...i sami chłopcy jak na razie 🙂


Agnie-szka ja wklejam przez tą stronkę 🙂
http://imageshack.us/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po obiadku i popołudniowej drzemce 🙂
Jola piekna ta posciel 🙂
Mnie tez zgaga męczy.Dzis ma mnie odwiedzic siostra i mama,a więc czekam.
Co do slubów,bo widziałam ,ze ten temat był poruszany.My z męzem sami sobie zrobilismy. Wszytsko we dwójke sobie załatwilismy,i mielismy takie wesele jak sobie wymarzyliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
siehankowa a Ty gdzie się podziewałaś??? Myślałam o Tobie i o twojej dzidzi ty wiesz już co będziecie mieli chłopca czy dziewczynkę i macie wybrane jakieś imiona???

będzie synuś 🤪 imienia jeszcze nie wybraliśmy, mój Mariusz coś nie może się zdecydować 😉
brzucholki, czytam Was na bierząco jak tylko znajdę chwilę wolnego, ale ostatnio jakoś na wszystko brak czasu 🥴 praca, remont nowego mieszkanka, studia i tak wkółko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wykrakalyscie!!! kazalam m. wyrzucic jaszczurke z domu to ja zlapal i po kolei wrzucal kazdemu pajakowi....a ze wczoraj je porzadnie nakarmil to zaden sie nie skusil i chyba odzyska wolnosc...


my tez po obiadku, teraz krowki i woda truskawkowa mi sie marzy 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
mapa a jak się wkleja przez tą stronkę? myślałam,że jak z linkami ale mi nie wychodzi 😉


Załączasz zdjęcie z komputera klikając 'Browse'
Potem dajesz "Prześlij teraz"
i pojawiają się kody - ten Kod Forum z "url" kopiujesz i wklejasz do swojej wiadomości na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
mapa a jak się wkleja przez tą stronkę? myślałam,że jak z linkami ale mi nie wychodzi 😉
Musisz najpierw wgrać tam zdjęcie ze swojego dysku, a potem stronka utworzy ci kod i ten kod wklejasz do posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj jestem śpiąca...straaaasznie - a spałam już półtorej godzinki po obiedzie 😮
Normalnie niczym w pierwszym trymestrze 😉

Aaaa i pochwalę się Wam, że kupiliśmy autko 🤪
Teraz czas na furę dla Dzidka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka dziękuje za informacje ja w rezultacie zadzwoniłam do swojego gin i zapytałam. Okazało się że moge ten syrop pić ale i tak chce mnie jutro zobaczyć. Już przez telefon powiedział mi że słyszy że nie jest za dobrze. Ogólnie do tej pory spałam i wypociłam sie troche to może mi przejdzie.
Choroba w ciązy to cos strasznego 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aasia napisał(a):
No to w takim razie witam koleżanke z firmy. No mój komendant po pierwsze nie "toleruje" kobiet w mundurze a co dopiero kobiety w ciązy. Na poczatku o ciązy wiedzieli tylko "najbliższi" koledzy z wydziały ale póxniej niestety musiałam powiedziec komendantowi wiesz nocne dyzury, zgony, zdarzenia, alarmy itp. No i jego stanowisko było stanowcze w tej sprawie, dał mi jasno do zrozumienia że nie chce mnie widziec w pracy. Mocno się broniłam bo jestem typem pracocholika i lubie to co robie. Chciałam pracowac do momentu kiedy będe mogła i myslałam że dojdziemy do kompromisu, że będe pracowała na jednostce ale niestety mój przełożony okazał się byc jedynie oficerem na pagonach. Nie będe się wyrażała za kogo go uważam 🙂. A jak było u Ciebie? W jakim wydziale pracujesz? Ja jestem referentem w KR. 🙂

oj, u mnie był masakrycznie 😜 dopiero w 3mies. powiedziałam o ciąży-pracowałam wtedy w patrolu... mój komendant jak się dowiedział, to stwierdził, że w ciąży nie ma przeciwskazań do pracy w patrolu i służby nocnej, więc musiałam załatwić sobie zaświadczenie od lekarza, że są przeciwskazania do takiej pracy... jednak stanowczo powiedziałam, że chcę pracować i nie mam zamiaru iść na L4... tak więc komendant przeniósł mnie rozkazem na 4 miesiące do wykroczeń... tak więc teraz siedzę w biurze jako "specjalista do spraw wykroczeń" . niestety tylko na 2 grupie. Już rok temu komendant dał mi na piśmie, że w listopadzie 2011r przejdę na grupe referencką, ale jak doszło co do czego, to mimo, że nieskromnie mówiąc zawsze byłam wyróżniana za pracę przez komendanta wojewódzkiego, to mój powiatowy stwierdził, że na 3 grupe mam jeszcze czas 😠 burak jeden 😠 tak więc po macierzyńskim o awansie też mogę zapomnieć, mimo, że będzie mi się należał, bo tak zrobił wcześniej z moimi 2 koleżankami - pracowały całą ciaże, po macierzynskim wróciły do pracy, a i tak w lipcu awansu nie dostały... porażka normalnie....


Jeśli chodzi o takie zachowanie przełożonych to niestety standard. Ja w maju powinnam przejśc do słuzby stałej ale dostałam dzisiaj od kolegi telefon że mój "kochany" komendant wnioskuje o przedłużenie okresu przygotowawczego z uwagi na moja obecnośc na zwolnieniu lekarskim 😠 😠 😠 😠 Także samo zycie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja też ze śląska 🙂

super 🙂


Agnie-szka, Lydziaa a ja jeszcze dopytam, z Górnego czy z Dolnego, bo może wam bliżej do Marty- lion i dziewczyn z Wrocławia niż do mnie?
W sumie Śląsk duży jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...