Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wlasnie przywiozlam lozeczko dla malej... jest takie tylko bez szyflady w kolorze o rzecha http://allegro.pl/tymon-ii-z-szuflada-materacyk-gryka-kokos-pianka-i1600043715.html

a i nie wiem czy sa te wzorki na bokach czy jest gladkie... bo juz taka szczesliwa bylam ze nie spojrzalam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a ja wlasnie przywiozlam lozeczko dla malej... jest takie tylko bez szyflady w kolorze o rzecha http://allegro.pl/tymon-ii-z-szuflada-materacyk-gryka-kokos-pianka-i1600043715.html

a i nie wiem czy sa te wzorki na bokach czy jest gladkie... bo juz taka szczesliwa bylam ze nie spojrzalam 😁 😁 😁


hheheeh Paninka chyba ze szczescia nie zauazylas tych wzorkow ale jest sliczne a jaki kolor???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika ja na szczęście nie musiałam kupować ani łóżeczka ania wózka 🤪
jo-aneczka i monika wózka śliczne 🙂 paninka łóżeczko mega śliczne 🙂
ja uciekam spać...
słodkich poziomkowych snów mamcie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam powiedzieć dobranoc 🙂 🙂
Padam z nóg, dziś od rana na nogach, jak nie sklep, dentysta, to jeszcze coś. Grill na koniec dnia i do łóżeczka 😜 Jutro na 9.20 do lekarza, więc muszę wcześniej wstać, ale tak się cieszę, może dopatrzyx co między nóżkami się kryje..

A Karolcia się odzywała może, bo ciekawi mnie co z Nią się dzieje.. 🤔
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojjjjjjjj chyba jedenak nie możesz tego tymianku

Niektóre zioła działają silniej niż leki! Unikaj mieszanek i herbatek. Szczególnie niebezpieczny dla ciebie jest teraz żen-szeń, rozmaryn, tymianek, chmiel i cząber, ponieważ szkodliwie działają na płód. Wystrzegaj się też moczopędnej kruszyny i aloesu, bo mogą powodować odwodnienie i przekrwienie narządów w obrębie miednicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, net mi padł i nie zdążyłam przeczytać twojego postu Madziu, że nie mogę a jedna wzielam. mam nadzieję, że nie zaszkodzi Oliwce 😞 😞 😞 😞 😲 😲 😲 😲 😲
kładę się bo nie ma sil kompletnie jeszcze teraz ta tabletka mnie zmartwiła............. 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Aniołek nie martw się po jednej tabletce nic się nie stanie, oni tak pisza by się tymi lekami nie faszerować jakbyś przez tydzień po kilka dziennie brała to wtedy tak, więc się nie przejmuj bo Twój stres więcej zaszkodzi małej niż tabletka.
U nas znów słonecznie i się zastanawiam jak ja w pracy wysiedzę, szczególnie że dziś pracuję od 8.30 do 20.30 bo dziś jest wielka gala fundacji, ale ja nie idę, stwierdziałam że jak bez osoby towarzyszącej zapraszają to nie będę jechać, więc mam wieczorny dyżur, z rana superwizję swoją a po południu ja prowadze superwizję dla stażystów, więc nie wiem jak ja to zniosę 😮 szczególnie, że gdy jest tak ciepło to strasznie się tam nagrzewa od okien dachowych, a ja wtedy mam problemy z oddychaniem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂

Diviana ty poprostu już odpuść. Wiem, że lubisz swoją pracę, ale będzie tak do czasu. Aż w końcu zemdlejesz i padniesz. Pogoda moze być teraz różna.

Magda napisz czy mi zadziałało 😁 😁 😁

Aniołek nie martw się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
pierwszy raznie mam zaległości 😎 dobrze się składa bo dziś zapsałam ☺️ wstałam 6:20 😜
aniołek życzę szybkoego powrotu do zdowia 🙂
Andzelika owocnego podglądania bąbelka 🙂 czekamy na wieści z wizyty 🙂
Diviana jestem tego samego zdania co marta być leciutko przystopowała szczególnie że warunki w pracy Ci nie sprzyjają a po co narażać siebie i maluszka 🙂

ja już w pracy zapuszczam muzykę relaksującą i do roboty 🤢

miłego dnia mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Paninka to łózeczko to nr1 na mojej liscie aktualnie 🙂 Wczesniej chciałam takie z kołyska co mozna zablokowac ale w zadnym sklepie nie było w kolorze ciemnego brazu i mi powiedzieli ze raczej nie bedzie bo nie produkuja. A ogladałam Wasze łózeczko w sklepie i bardzo mi sie spodobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...