Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
ale znalazłan tez cos takiego
naturalne karmienie
i nie ukrywam, że mnie zainteresowało 😉 choć cena mnie przeraża 😮


siehankowa słyszałam, że ta firma produkuje naprawdę świetne rzeczy dla maluszków a jeśli chodzi o smoczki to są niby specjalnie zaprojektowane żeby nie zakłócać instynktu ssania piersi 🙂 wiec wg mnie są godne zainwestowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to w takim razie mi tez nie pozostaje nic innego tylko sie pozegnac!!!!

aaaa i na jutrzejsze usg m. jedzie ze mna!!!! tak sie ciesze bo byl tylko w 6 tyg ale fasolke jedynie widzial!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 potem praca mu nie pozwalala ale na jutro sie uparlam i moj tata dal mu wolne....przeciez nie mogl odmowic coreczce w ciazy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wpadłam się tylko zameldować.
Byłam na pogrzebie, ale tylko na cmentarzu... dałam radę spokojnie... tylko trochę za głośno oddawali salwy honorowe (wuj to były wojskowy), mam nadzieję, że Jagódka się ich nie wystraszyła...
Zabieram się za czytanie zaległości.. a od wczoraj jest tego 68 stron 😮 🤪 i idę lulu..
Dobranoc Kochane Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po kolacji,na wieczór dopadł mnie jakis dziwny humor.Popłakałam się.Jakos mi tak smutno.Nie wiem dlaczego.
Jezeli chodzi o butelki,to tez zastanawiam sie nad kupnem tomme tippe,chociaz widze,ze pisałyscie jeszcze o jakimiś innym modelu,nie słyszałam o nim.
Co do prawa jazdy,to ja zdawałam 11 lat temu,ale noga mi na sprzegle strasznie trzęsła.Na razie jeżdzę samochodem,ale tylko na krótkich odcinkach.Brzusio jeszcze nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Wpadłam jeszcze was nadrobić przed spankiem
Przez ostatnie dwie godzinki,segregowałam sobie ciuszki które dostałam od siostry dla małego,i nie sądziłam że, aż tyle się ich uzbierało,kurcze fajowo bo już prawie nic nie muszę dokupować 🤪
Co do prawka to dzięki dziewczyny za słowa wsparcia,jeszcze nie mam terminu ustalonego bo w tym tygodniu mam ostatnie jazdy więc jak je skończę to umawiam się na egzamin 🙂
Zmykam spać zaraz
Życzę udanych jutrzejszych wizyt i USG i czekam na relację.
Dobrej nocy,śpijcie dobrze,bez nocnych rewelacjii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
Ja tylko na chwilkę powiedzieć Dobranoc. Nawet nie mam siły na zaleglości 😞 Jutro nadrobie. 🙂
Wyniki mi wyszły w miare w porządku 😉 HGB ma 11.1 tak jak miesiąc temu więc nie spadla. 🙂 czyli nie jest zle. 🙂 Reszta tez w normie 😉
jutro mam wizyte ale nie wiem czy bede miała USG. Zarejstrowalam się bo miałam wrażenie jakby jakas infekcja mi sie robiła, ale mocz nie wyszedl tragiczny. No nic, zobaczymy jutro 🙂
Do jutra Kobitki, pa pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuchole 😁
ja tylko na chwile przywitać się 😉 i uciekam do pracy, więc pewnie dopiero wieczorem zajrzę do Was, bo przez to, że wczoraj był luz, dziś na pewno będe miała pełno roboty 🤨 tak więc życzę miłego słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie
Ja też się chciałam przywitać i zaraz pędzę do pracy, dziś po robocie idę do lekarza i pewnie pójdę choć na tydzień zwolnienia, przepraszam że nie doczytuje dokładnie jednak siedzenie przed komputeram mi nie sprzyja mam skurcze brzuszka, po no-spie przechodzi, ale że ona działa chyba tylko 4-6 godzin to niestety jak przestaje działać znów mnie boli 🤨
Miłego dnia Wam wszystkim życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Ja dzis jakiś marniutki nastrój mam. Ale wieczorem mam wizytę więc mam nadzieję go sobie poprawić. Będę mogła podglądnąć dzidziusia 😁 😁 😁

Co do butelek to ja mam trochę sceptyczne zdanie do tekstów typu nie zakłuca odruchu ssania. Po doświadczeniach z obiema dziewczynkami.Z Emilką kupiłam butelkę aventu z silikonowym smoczkiem. Od razu go pociągnęła, jak tylko skończyła miesiąc dawałam jej herbatki. Nie było problemu, cycek nadal był jej ulubionym pokarmem 🙂 🙂 🙂 Ciągneła pierś do końca 9 miesiaca, potem jeszcze tylko w nocy, aż zaprzestaliśmy. Co do Majki już o tym pisałam. Nauczona doświadczeniem z Emilką kupiłam butelke aventu, i lipa. A rzekomo smoczek aventu tez przypomina sutek (jest szeroki itp).Nic Majka nie ruszyła, był tylko cyc 🙂 Kupiłam jeszcze kilka butelek z róznymi rodzajami smoczków, w tym też Tomee Tippee. I nic. Popropstu wystarczało jej mleko (potem oczywiście jadła juz zupki, ale łyżeczką). Kiedy skończyła 8 miesięcy pociagneła mleko przez smoczek, taki zwykły kauczukowy, których ja niestety nie lubię, ale widocznie Majka tylko takie ztolerowała. I piła już wtedy ze zwyklej butelki Canpola z kauczukowym smoczkem, który w żaden sposób nie przypomina piersi. Pierś dalej ciągnęła bez problemu. Ale pomalutku wtedy już eliminowaliśmy cyca 🙂
Także moje zdanie na temat smoczków i butelek jest dość sceptyczne jesli chodzi o reklamy pt. naturalne karmienie itp. Myslę, że dziecko i tak napije się z butelki i smoczka, który samo zaakceptuje i żadne reklamy i certyfikaty nie pomogą. Znam dzieci które nigdy nie pociągnęły butelki ze smoczkiem. Nawet mleko podawano im łyżeczką.

Hehe ale sie napisałam. No ale jeśli chodzi o radę. Kupcie jedną malutką butelkę z jednym smoczkiem i próbujcie. Szkoda kasy naprawdę na kosmiczne zapasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam Diviana oszczędzaj się. Sama widzisz nie ma żartów. I bierz dziś to zwolnienie.

Siehankowa podobnie - zwolnij !!!


Magda wstałaś ??? Pijemy kawę ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzucie 🙂

Ja juz wstałam i zabieram sie za sniadanko 🙂 Mozna powiedziec ze sie wreszcie wyspalam 🙂 Dzisiaj wolne od szkoly wiec bede leniuchowala w domku 😁 Dzisiaj obiecałam sobie żadnych słodyczy[color=black][/color] :P wczoraj bylo ich za duzo :P dzis owoce i warzywa 🙂 🙂 tak dla rownowagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki 🙂
U mnie dziś pogoda brzydka, szaro, buro i ponuro 🤢
Idę jakąś kawkę zrobić, choć mam tylko rozpuszczalną a wczoraj znajoma powiedziała, że to najgorsze śmiecie i lepiej jest uparzyć w makinetce czy ekspresie zwykłą sypaną.. Ciekawe, muszę spróbować 🙂
MIłego Dnia Dziewczynki 🙂
AAAAAA Diviana - l4 na pewno nie zaszkodzi a korzyści przynosi wiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie u nas tez dzisiaj szaro, buro i ponuro. Do tego siąpi deszcz 🤢
Ja teraz wcinam śniadanko i zaraz dołączam się do kawki 🙂
Gabi dzisiaj pojechała do Pleciugi na przedstawienie, to jej pierwsza "samotna" wycieczka bez mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to super marta 🙂 ja tez z chęcią zaparzyłabym w makinetce ale... nie chce mi się iść do sklepu po kawę sypaną....... trudno.. jeszcze dziś wypiję śmeciurę a jutro już będę miała sypaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🤪
u mnie też szaroburo niestety
dołączam do kawki dziewczyny - zaraz sobie zaparzę 😜
pracującym mamusiom życzę lekkiej pracy - podziwiam Was że jeszcze pracujecie 😎
na wizytach powodzenia 🙂
i dla wszystkich miłego dnia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...