Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
dziewczyny mam prośbę- kiedyś któraś z was podała jakiegoś sprzedającego z allegro, który miał "wszystko" zapomniałam zapisać- macie może namiary??

Ja będę zamawiała część rzeczy od tego sprzedawcy...
BabyGoodTime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja już w domku ale czuje się kiepsko..... wczoraj chyba zatrułam się surówką z barku uczelnianego, wymiotowałam jak kot wczoraj wieczorem i dzis też juz da razy....... dodatkowo męczy mnie zgaga i boli brzusio, ale ten ból to chyba mięśnie od tego wymiotowania 😞 Dodatkowo z m sie pożarłam,... tak mnie wkurzył, że musiałam sobie popłakać....... biedaczek - stwierdził, że mało mu uwagi poświęcam......... jak dziecko narmaLNIE..... ech juz zapomniałam jak to jest się kłócić, a tu taki zonk.... 🤢 🤢 🤢
Madalena - trzymam kciuki za szybki powrót do domku 🙂
Pati, super, że już jesteś z nami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Dzis pracowity dzień za mną...kupiliśmy komodę na rzeczy dzidziusia...odkupiłam 60 ciuszków (spodni z nexta...spioszków itp) za 200zl , mate edukacyjna i fotelik maxi cosi
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa375/Crazzzyyy/Urban20Green.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzyyy gratuluję udanych zakupów 🙂
Siehankowa - zapomniałam pogratulować piąteczki 🙂 Zdolna bestyja z ciebie 🙂

Uciekam spać, bo chyba burza idzie - gdzieś daleko widać takie błyskawice, że aż jasno się robi... Ciekawe czy do mnie dotrze to burzysko 😮 😮 😮

Dobranoc Brzusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki. My niedawno wróciliśmy od kuzynki, cały dzień spędziliśmy na świeżym powietrzu ahh jak było przyjemnie takie leniuchowanie w cieplutki dzień. Teraz już wykąpana i leże w łóżeczku. Idę spać bo niby nic nie robiłam a zmęczona jestem. Dobranoc dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja niedawno wróciłam od znajomych i niestety po kilku partyjkach scrabble'a muszę przyznać, że moja inteligencja jest niższa niż myślałam 😁
Kładę się właśnie spać, więc życzę wszystkim mamusiom

D O B R E J N O C Y

madalena trzymaj się i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂
Mam małe zaległości ale nadrobie jutro bo dzisiaj juz jestem padnięta.
Weekend super Nam zleciał. Sobota na grillu a dzisiaj bylismy z Krzysiem na rybkach 😁 😁 😁 😁 😁 Mnóstwo świeżego powietrza troszkę Nas zmęczyło, więc do jutra mamusie 🙂 🙂 🙂
DOBRANOC 🙂
Madzia wszystko bedzie dobrze. Ledwo się obejrzysz a juz będziesz z Nami z powrotem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Trzymamy kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzucholki
ja przed wyjazdem do pracy wpadłam sie przywitać 🙂
i mam tez pytanko 😉 bo chcę robić zamówienia dzisiaj i teraz pytanie, co do butelek i smoczków:
będę zamawiać butelki po jednej z 150 i 250, z Tommee Tippee, tylko teraz ktorą lepiej, one są ze smoczkami 0+ :
1)antykolkowa z czujnikiem
2)bez czujnika
i czy od razu zamawiać smoczki do butelek 3+ ???
smoczki 3+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie
Wczoraj udało mi się nadrobić dopiero połowę zaległości i padłam spać, więc się odniosę do tego co wczoraj.
Madalena trzymam mocno za Ciebie kciuki, byś jak najszybciej mogła do nas wrócić.
Pati świetnie, że jesteś już z nami 🙂
Siehannkowa gratuluję zdania egzaminu 🙂 zdolniacha z Ciebie 🙂
Foga jak tam przeprawy z promotorem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 🙂
Ja tylko na chwilę żeby powiedzieć Wam Dzień Dobry
U nas paskudna pogoda. W nocy była burza, a teraz kropi i jest zimno 😞 Ale może to i lepiej przynajmniej z mniejszym żalem pojadę do tego szpitala. Już za Wami tęsknię. Trzymajcie się i dbajcie o siebie i Wasze bobaski w brzuszku. Do szybkiego spotkania na forum. Jeśli chodzi o zdjęcia albo inne cenne wiadomości to możecie mi je przesyłać na maila jak wyjdę ze szpitala to je pouzupełniam.

BUZIOLE!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Madzia powodzenia , dobrej opieki i jak najmniej stresu 🙂
U nas w nocy też straszna burza co spowodowało u mnie dziwaczne sny 😮
Na domiar złego Bartek obudził sie o 5 i jestem nieprzytomna 🤔 😲
No i na dokładke na dzieńdobry kłótnia z M i teraz czuję się do d.....jestem zaryczano-zasmarkana 🤨
Na dworze zimno i ani śladu słoneczka choćby promyczka na pocieszenie buuuuuuuuuuuuuu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry kobietki 🙂
Mapa Ja biore fenoterol nawet w nocy o 1 i o 4 mam nastawione przypomnienie i wstaje i biore...Brzuch mam miękki jak leżę jak tylko wstanę zaraz jest twardy więc dlatego głównie leżę , dobra rada od szpitalnych lekarzy żeby leżeć na lewym boku z podkulonymi nogami,podobno taka pozycja zmniejsza ryzyko występowania skurczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
u nas znów kolejny piękny dzień się zapowiada 🙂
Moniczek, głowa do góry, prześlę ci trochę tego słoneczka kurierem 😉
No i otrzyj łezki, wytrzyj nosek i ...pora na kawę
Pati, ty teraz będziesz naszym doradcą w sprawach niewyjaśnionych bóli, skurczy, twardego brzuszka itp.
Przerobiłaś to już na sobie, więc teraz będziesz mogła się z nami podzielić wiedzą.
A to co napisałaś o leżeniu na lewym boku z podkulonymi nogami - ciekawe, nie wiedziałam. A te podkulone nogi to wystarczy jak zgięte będą czy chodzi raczej o pozycję embrionalną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...