Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wanienka ja kupuje taką składaną chyba bo mieszkam w bloku i nie chciałabym na jakiś rok zagracać łazienki wanienką tym bardziejże uzbiera się jeszcze tych gracioszków maluszka 🙂 więc wynalazłam taką składaną http://www.nowamatkapolka.pl/go/_info/?user_id=499&lang=pl
Ułożenie bobaska co do ułożenia ja co usg mam inne raz główkowe, raz miednicowe 🙂 I tak chyba od 20 tc 🙂
Zel i lakier u mnie w szpitalu nie wolno nawet ostartnio jak byłam i przyszła dziewczyna rodzić położna kombinowała zmywacz i zmywała jej paznokcie 🙂
Rennie mi pomaga na zgagę, ograniczam się i staram się więcej niż 3 pastylki nie brać na dzień.
Limfocyty są odpowiedzialne za zwalczanie wirusów, bakteri itp, jak jest ich za wiele oznacza to zazwyczaj infekcje lub stan zapalny organizmu... Ja z kolei mam ich za wiele i co idę do szpitala to antybiotyki dostaję bo lekarz boi się,że mam jakiegoś diabła niezidentyfikowanego w organiźmie...Pobiorę antybiotyk zbiją mi limfocyty i jak wracam do szpitala to mam poetórkę z rozrywki, lekarz ręce załamuje bo wymazy miałam robione i nic nie wyszło a limfocytów wiecznie za dużo...
Ale już się do tego przyzwyczaiłam,a tak poza tym była dziś u mnie fryzjerka obcięła mi włoski i ufarbowała i jutro jak się tylko z piżamki przebiorę i mąż wróci z pracy to może focie mi zrobi to Wam wyślę aktualną 🙂A teraz spadam na finał YCD i spać bo już zmordowana jestem po tych zabiegach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja znów po kilkugodzinnej niebytności 😉
Mi to się podoba zmiana w numeracji stron, przynajmniej jak sobie zapamiętam na której skończyłam czytać, to mogę w dowolnej chwili do niej wrócić 🙂
Ja dziś jestem skonana, najpierw praca, potem odwiedziny znajomych. Mój brzuch ledwo to zniósł. Teraz zaległam w wyrku i czytam, czytam i czytam.
Eleeza, Jola, ten lakiero- żel na paznokcie ma też w ofercie OPI.
Jola, pytałaś gdzie go można nałożyć na paznokcie. U nas w Sephorze można się umówić na ten zabieg - myślę, że u ciebie tez będzie to możliwe - teraz nałożenie kosztuje 59 zł.
Przy czym Sephora ma tylko lakiero- żele z OPI, Allesandro nie mają.
Ja nie robiłam ani jednego ani drugiego więc nie mam na ten temat zdania.
Ale też się nad tą opcją zastanawiam, bo ja nie potrafię już sobie poradzić z pedicure - niezależnie jak bardzo się staram to nie wychodzi 😉 Brzuchol jest wszędzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się kładę, obejrzę YCD i idę spać. Mam nadzieję, że mi też Rennie pomoże, bo coś czuję, że dziś też się będę męczyła w nocy.
Pogoda u mnie dziś nie za fajna, ale jakoś czuję się nią zmęczona 🤨 Chyba, że zakupy mnie tak wypompowały 🥴

Życzę wszystkim DOBREJ NOCY 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki,
jo-aneczka pytałaś czy miałam jakies objawy tego paciorkowca, no własnie nic sie nie działo, zero upławów, zero swędzenia itp. Byłam w szoku jak mi dzisiaj to lekarz powiedział bo byłam przekonana że jest wszystko w porządku.
Byłam po tym wszystkim na zakupach i kupiłam mojemu maluszkowi na dzień dziecka śliczną grzechotkę, chusteczki nawilżające pampers sensitive, koszule do szpitala dla siebie i klapki pod prysznic. No i powolutku skompletowałam torbe do szpitala tak mnie dzisiaj wzieło.
Wszystkim Wam kochane dziekuje za słowa wsparcia, co ja bym bez Was zrobiła. Dzięki Wam jakos dotrwam do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, ja właśnie zauważyłam, że zmieniłaś suwaczek.
Bardzo ładniutki, ale napis pod nim przerażający - 66 dni do porodu 😮 😮 😮
Dwa miesiące brzmi tak odlegle, ale 66 dni to już tuż, tuż.

Eleeza, no widzisz, malutka nadgania, niepotrzebnie się martwiłaś poprzednim razem.
Dwa dni różnicy to już jest margines błędu.
No i ciesze się, że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Cześc dziewczynki,
jo-aneczka pytałaś czy miałam jakies objawy tego paciorkowca, no własnie nic sie nie działo, zero upławów, zero swędzenia itp. Byłam w szoku jak mi dzisiaj to lekarz powiedział bo byłam przekonana że jest wszystko w porządku.
Byłam po tym wszystkim na zakupach i kupiłam mojemu maluszkowi na dzień dziecka śliczną grzechotkę, chusteczki nawilżające pampers sensitive, koszule do szpitala dla siebie i klapki pod prysznic. No i powolutku skompletowałam torbe do szpitala tak mnie dzisiaj wzieło.
Wszystkim Wam kochane dziekuje za słowa wsparcia, co ja bym bez Was zrobiła. Dzięki Wam jakos dotrwam do porodu.


Hmmm, no to podstępny drań z tego paciorkowca. Tym większe uszanowanko dla twojego gina, że ci zrobił takie badanie - jak widzisz większość z nas żyła w dużej nieświadomości, aż do dzisiaj 😞
Głowa do góry - wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez się pożegnam, choć niedosyt po dzisiejszym dniu czuję. Chętnie bym jeszcze z wami poplotkowała, ale widzę, że wszystkie już śpicie 😉
No nic,może jutro się wstrzelę w bardziej aktywny czas na forum. Po 22 godzinie wszystko zamiera 🙃
Kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
My po wizycie 🙂
Liwcia podgoniła troszkę i jest już tylko 2 dni młodsza niż wskazuje na to OM (wcześniej było 5 dni)
waży 1300g 🙂

Raspberry jeśli Cię to pocieszy moja Mała też jest pupką w dół

1300 to już coś, a jeszcze niedawno w brzuszkach miałyśmy małe fasolki!
jest jeszcze dużo czasu do obrócenia małej, jeszcze buszowałam po necie i w moich poradnikach gdzie było napisane ze zazwyczaj dzieciaczki przyjmują pozycję główkową miedzy 32-36 tc
daj znać kochana jakby się coś zmieniło, ja cały czas czuję jak kopie na dole w boku lub tańczy po pęcherzu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zwykle już wszystkie mamcie śpią 🙂 🙂 🙂 🙂
eleeza gratuluję duzej i zdrowej dzidzi 😁 😁 😁 😁 😁 Super wiadomosci 😉 😉 😉 😉
siehankowa sliczne zdjęcie 😉 W końcu się pokazałas 😁 😁 😁 A ręczniczek to wzieła bym jeszcze łososiowy 🙂
Kurde, strony poprzestawiali a ja weszlam na pierwszą a tam moniczek chwali sie dwiema kreseczkami na tescie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Chwilka minęła za nim doszłam, że poprzestawiali numerację 😁 😁 😁 😁
Dzisiaj w szkole rodzenia pokazala Nam filmik o porodzie w wodzie. Kurcze powiem wam, że gdyby u Nas nie bylo to odpłatne to bankowo bym się zdecydowała. Super sprawa. A wogóle jeden lekarz powiedział, że rodzenie w pozycji leżącej na pleckach tylko utrudnia i przedłuża poród przez uciskanie tej żyły głównej 🤢 Kurcze, ciekawe jak to u nas bedzie 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Wczoraj do nas przyszły szafki łazienkowe, więc się nie mogliśmy doczekac i pojechaliśmy je zawiesić 🙂 no i mąż naprawił schody strychowe i już jest zadowolony 🙂 z 3-składalnych zrobił 4-składalne w wiadomy tylko dla niego sposób 🤪
Jola ja już jestem na zwolnieniu, więc lody i plotki mogą być w najbliższym czasie 🤪
Aasia mam nadzieję że troszkę lepsze samopoczucie już
Siehankowa ekstra wyglądasz i ślicznie Ci z tym brzuszkiem 🙂
Rosberry moja niunia też główką do góry (ale jak pisałam ja też byłam tak ułożona i się przekręciłam na 4 dni przed porodem 🤪 więc nie ma reguły)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
My po wizycie 🙂
Liwcia podgoniła troszkę i jest już tylko 2 dni młodsza niż wskazuje na to OM (wcześniej było 5 dni)
waży 1300g 🙂

Eleeza to super wieści 🤪 🤪 🤪 2 dni róznicy to już nie różnica hehe to możesz traktowac jak błąd w druku naprawdę. A Twoja malutka ma idenalną wagę. Na prawdę, widzisz nie potrzebnie się martwiłaś.

Jo-aneczka a no zmieniłam sobie hehe nudziło mi się 🤪 🤪 🤪 Może dlatego ze na moim suwaczku niedługo pojawiłby się napis 1 miesiąc 4 tygodnie do twojego porodu 🤪 🤪 🤪

Jak kogos nie doczytalam przepraszam, zaraz doczytam.

A wogóle to DZIEŃ DOBRY, Ktoś kawkę ????

PS. Diviana wczoraj na Dzień Dziecka ubrałam kolczyki od Ciebie. Wszyscy byli zachwyceni i nie wierzyli normalnie że można zrobić to samemu 🙂 🙂 🙂
Także wielki szacun 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE BRZUSIE

Madalena a co Ty spać nie możesz??? Czy Kuba robi tak wczesne pobudki ?? 😮
Diviana widzę że twój mąż też należy do złotych rączek 😁

Ja w końcu doczekałam się przeeepysznych truskaweczek mniam. Miseczka przede mną stoi.. pycha

Eleeza gratulacje zdrowej dużej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE MALUSZKI 🙂
Ja dziś o 18 mam wizytę u lekarza. Naszykowałam już wszystkie dokumenty...Jakoś dziwnie mi jest bo w sumie czuję się dobrze i aż boję się tak myśleć,żeby nie zapeszać...Zawsze jak czuję sie lepiej i zacznę się cieszyć to zaraz coś się dzieje....Mam nadzieję,że ta zła passa wreszcie się skończyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...