Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa piszą do nas 32 tydzień 🤪 🤪 🤪


Zazdraszczam Wam Kobietki 😁
Mi ostatnio jakoś te tygodnie pomału mijają...

oj, a mi teraz lecą strasznie szybko 😮 do tego po ostatniej wuzycie jak dowiedziałam się, że z usg termin wychodzi na 19. lipca to już w ogóle 😁 w sumie jakos od samego początku czułam, że urodzę w lipcu , no ale zobaczymy - co ma byc to będzie 😜
ciekawe tylko z sierpnióweczek jako pierwsza "rozpakuje się" 😁

Siehankowa pamiętaj że ten termin z USG określany na podstawie pomiarów jest na prawdę orientacyjny, zresztą jak wszystko przy porodach 🤪 🤪 🤪 🤪
Wiesz jak oni to określają na podstawie wagi itp, to przecież jeszcze nie znaczy że maluszek jest gotowy na 19 lipca np. Przecież nie chodzi tylko o wagę, jest jeszcze dojrzałosc płuc itd.
Najbardziej wiarygodny termin z USG to termin z początków ciąży (9 tydzień). Dlatego jesli ktos ma nieregularne cykle tamtejszy termin jest najbardziej wiarygodny.

wiem wiem martusia 🙂 ale w sumie i tak mówi się, ze porodu mozna spodziewać się 2 tyg. w przód lub 2 w tył co do terminu z OM, więc tak czy tak, p;atrząc 2 tyg. w przód to wychodzi 20 lipiec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa piszą do nas 32 tydzień 🤪 🤪 🤪


Zazdraszczam Wam Kobietki 😁
Mi ostatnio jakoś te tygodnie pomału mijają...

oj, a mi teraz lecą strasznie szybko 😮 do tego po ostatniej wuzycie jak dowiedziałam się, że z usg termin wychodzi na 19. lipca to już w ogóle 😁 w sumie jakos od samego początku czułam, że urodzę w lipcu , no ale zobaczymy - co ma byc to będzie 😜
ciekawe tylko z sierpnióweczek jako pierwsza "rozpakuje się" 😁

Siehankowa pamiętaj że ten termin z USG określany na podstawie pomiarów jest na prawdę orientacyjny, zresztą jak wszystko przy porodach 🤪 🤪 🤪 🤪
Wiesz jak oni to określają na podstawie wagi itp, to przecież jeszcze nie znaczy że maluszek jest gotowy na 19 lipca np. Przecież nie chodzi tylko o wagę, jest jeszcze dojrzałosc płuc itd.
Najbardziej wiarygodny termin z USG to termin z początków ciąży (9 tydzień). Dlatego jesli ktos ma nieregularne cykle tamtejszy termin jest najbardziej wiarygodny.

wiem wiem martusia 🙂 ale w sumie i tak mówi się, ze porodu mozna spodziewać się 2 tyg. w przód lub 2 w tył co do terminu z OM, więc tak czy tak, p;atrząc 2 tyg. w przód to wychodzi 20 lipiec 😜

Hehe mi 23 lipiec 🤪 🤪 🤪
A Majka urodziła mi się dokładnie 14 dni przed 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa piszą do nas 32 tydzień 🤪 🤪 🤪


Zazdraszczam Wam Kobietki 😁
Mi ostatnio jakoś te tygodnie pomału mijają...

oj, a mi teraz lecą strasznie szybko 😮 do tego po ostatniej wuzycie jak dowiedziałam się, że z usg termin wychodzi na 19. lipca to już w ogóle 😁 w sumie jakos od samego początku czułam, że urodzę w lipcu , no ale zobaczymy - co ma byc to będzie 😜
ciekawe tylko z sierpnióweczek jako pierwsza "rozpakuje się" 😁

Siehankowa pamiętaj że ten termin z USG określany na podstawie pomiarów jest na prawdę orientacyjny, zresztą jak wszystko przy porodach 🤪 🤪 🤪 🤪
Wiesz jak oni to określają na podstawie wagi itp, to przecież jeszcze nie znaczy że maluszek jest gotowy na 19 lipca np. Przecież nie chodzi tylko o wagę, jest jeszcze dojrzałosc płuc itd.
Najbardziej wiarygodny termin z USG to termin z początków ciąży (9 tydzień). Dlatego jesli ktos ma nieregularne cykle tamtejszy termin jest najbardziej wiarygodny.

wiem wiem martusia 🙂 ale w sumie i tak mówi się, ze porodu mozna spodziewać się 2 tyg. w przód lub 2 w tył co do terminu z OM, więc tak czy tak, p;atrząc 2 tyg. w przód to wychodzi 20 lipiec 😜

Hehe mi 23 lipiec 🤪 🤪 🤪
A Majka urodziła mi się dokładnie 14 dni przed 🙂 🙂 🙂

hehe, cos mi się wydaje, że w lipcu będziemy juz z wózkami smigać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie 🙂 🙂 🙂
Wy też teraz tak kiepsko spicie??????? 😞 Obudziłam się o 4.00 i praktycznie tylko sobie drzemałam do godz 9.00 🤔
Dziękuje Wam dziewczynki, ja tez się cieszę ze wszystko dobrze, a te kłucia to moja malutka 😁 😁 😁
Miłego i chlodnego dnia wam życzę. U Nas w sumie do d..y ta pogoda. Tak jak Siehankowa pisała, wiatr, pochmurno i upalnie 🤨 🤨 🤨
A dla ciebie mapa oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂
U mnie też pogoda marna, zero słońca, deszcz pada, ale ja się tam cieszę.

Teraz tak czytam i się zastanawiam czy ja dobrze powiedziałam z OM 🤔 🤔 Bo od początku nie byłam pewna i tak mniej więcej orientacyjnie powiedziałam, Kuba wyliczył też mu podobnie wyszło i tak zostało. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki 🙂
nadrobilam Was 🙂 bo wczoraj miałam pakowanie mojej małej na wycieczkę 🤪 ma 4,5 latka i z przedszkolem pojechały dzisiaj do Zakopanego na 3 dni- moje pierwsze rozstanie- jestem trochę nerwowa ale ona się tak cieszyła. Musiałam jej wszystko do reklamowek spakować np. reklamówka- dyskoteka, I dzien, basen- zobaczymy jak będzie 😉
Pati ja kupiłam taką karuzele http://allegro.pl/rozowa-karuzela-fisher-price-z-projektorem-i-pilot-i1609509705.html i jest super, podobnie do Jo-aneczki nie mam siły latać do łóżeczka bo moja od razu na rączki chciała a tak spokojnie pilocikiem i ją uspię 🙂
dołączam się do kawki - u mnie Inka 🙂
Moniczek, Aniołek- ciesze się, że wszystko super, moja lezy główką do góry ale ja nie mogę żadnych ćwiczen i masaży- ma czas może się odwróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta, a ty miałas jakos ostatnio usg robione? ile twoja mała księzniczka juz waży? 🙂
Ja miałam 3 tygodnie temu, wtedy ważyła 1200g, idę na wizytę za tydzień też mam USG więc będę wiedziec ile mi przytyła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
U mnie w robocie jest super klimacik 🙂 Chłodnawo 🙂 Ale jesli chodzi już o klimat atmosfery koleżeńskiej to już nie ciekawie.

Ty gaduło rwałaś się do pracy to pracuj hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
Dzień dobry Brzucholki 🙂
nadrobilam Was 🙂 bo wczoraj miałam pakowanie mojej małej na wycieczkę 🤪 ma 4,5 latka i z przedszkolem pojechały dzisiaj do Zakopanego na 3 dni- moje pierwsze rozstanie- jestem trochę nerwowa ale ona się tak cieszyła. Musiałam jej wszystko do reklamowek spakować np. reklamówka- dyskoteka, I dzien, basen- zobaczymy jak będzie 😉
Pati ja kupiłam taką karuzele http://allegro.pl/rozowa-karuzela-fisher-price-z-projektorem-i-pilot-i1609509705.html i jest super, podobnie do Jo-aneczki nie mam siły latać do łóżeczka bo moja od razu na rączki chciała a tak spokojnie pilocikiem i ją uspię 🙂

moniczek:
ja też mam nadzieję że się obróci - mam niestety doświadczenie z pierwszego porodu pośladkowego (niefajne) i nie nadaję się do takich porodów heh 😞 ... Bartuś odwrócił się po 32 tygodniu więc nie tracę nadziei że i teraz tez tak będzie....
Jej Agnie-szka takiego malucha na wycieczkę puścić to nielada przeżycie 😉
Idę na spacerek bo Bartulo mnie do drzwi ciągnie 🙃
Miłego dzionka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

U nas znowu gorączka....
Aniołek super że z córcią wszystko dobrze 🙂

Ja z rana skoczyłam na bazarek, kupiłam truskawy, czereśnie, młodziutką marcheweczkę i kalarepkę...mniam....mniam.....
Teraz chałwą się opycham

Marta
jak tam Emilka nie marudzi??

Powodzenia mamusie te które macie dzisiaj wizyty.

Moniczek oj tez bym się napiła mrożonej kawki
Agnie-szka 4,5letnia córcia "wybyła na 3dni" ? pewnie przeżywasz co?? Ja jak moja prawie 6lat pojechała na "samotną" wycieczkę do teatru to cały dzień o niej myślałam co i jak .... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):

Marta
jak tam Emilka nie marudzi??

Hehe jakoś dajemy radę. Majka nie pozwala jej się nudzić 🤪 🤪 🤪
Ale też musimy co chwilę zmieniać zajęcie. To piasek, to film, to komputer hihi. Za nieługo pójdziemy na spacer. Ten kaszel Emilki to sprawa alergii niestety 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na początku się nie zgadzałam na jej wyjazd bo dla mnie 4,5 letnie dzieciątko to najdalej niech do kina idzie, ale jej przyjaciółki z przedszkola pojechały a że ja od stycznia na kanapie albo w łóżku to mi się jej żal zrobiło, że nie mogę z nią robić tych wszystkich rzeczy co przed ciążą, więc sie ugiełam ale pomysl mi sie nie podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do kawki 🙂

u nas dziś cudnie chłodno i delikatnie deszczowo 😁

A księgowa moja to Wspaniała Kobieta-była w moim imieniu 3 razy w ZUS-ie
w mojej przychodzi i wszystko za mnie załatwiła 😆
Śmiała się, że teoretycznie to nie jej obowiązek ale tak się wkurzyła
na tych "urzędasów", że chciała osobiście powiedzieć im co o nich myśli 🙃
Złota Kobieta!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
U mnie pogoda bez zmian,czyli zero deszczu,tylko duszno i mega goraco.W nocy tez nie mogłam spac obudziłam się o 2.30 i tak do 4 leżałam,masakra jakas.Ja juz pranie jedno zrobiłam,drugie wyprasowałam.Ciuszki maluszka.Co do karuzeli,na razie nie kupuje,może dostaniemy od kogoś.
aniolek gratuluje zdrowej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, a ty miałas jakos ostatnio usg robione? ile twoja mała księzniczka juz waży? 🙂
Ja miałam 3 tygodnie temu, wtedy ważyła 1200g, idę na wizytę za tydzień też mam USG więc będę wiedziec ile mi przytyła 🤪 🤪 🤪

oj, to daj obowiązkowo znać, bo jestem strasznie ciekawa 🙂 a ja dzisiaj mam 3d, i znowu zobacze mojego skarba 🤪 mam tylko nadzieje, że ładnie buziaczka pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka rozumiem Ciebie doskonale. Dosyć długa ta wycieczka no i 4,5 roku to tez niewiele. Ale na pewno wróci zadowolona 🙂

Marta Emilka jest alergikiem? ana co uczulona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paninka ja mam wszedzie okna otwarte,łacznie z balkonem i to nic nie daje.Ja mam wrażenie,że cieknę.A przy prasowaniu była jedna wielka masakra.tak jak zawsze lubiłam ciepełko,teraz chce troszkę deszczu.A my jeszcze w piatek idziemy na imprezke,mam nadzieje ,że sala bedzie klimatyzowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...