Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jo-aneczka najlepsze życzenia i gratulacje 😁
Świętujcie ile się da 😘

Mnie właśnie coś dziś naszło na wspomnienia ślubne...
I tak się zastanawiam czy w naszą rocznicę (16.08) Niuniu już będzie z nami czy jeszcze nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jo-aneczka najlepsze życzenia i gratulacje 😁
Świętujcie ile się da 😘

Mnie właśnie coś dziś naszło na wspomnienia ślubne...
I tak się zastanawiam czy w naszą rocznicę (16.08) Niuniu już będzie z nami czy jeszcze nie 🙂


Mapa ja właśnie rocznicę slubu mam 6.09 🙂 Mam nadzieję,że do tego czasu rozpakuję się i będę już w domku z moją maleńką i we trójkę będziemy rocznicę obchodzić i urodziny mojego męża, które wypadają tego samego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
jo-aneczka najlepsze życzenia i gratulacje 😁
Świętujcie ile się da 😘

Mnie właśnie coś dziś naszło na wspomnienia ślubne...
I tak się zastanawiam czy w naszą rocznicę (16.08) Niuniu już będzie z nami czy jeszcze nie 🙂


My rocznicę mamy 14.08 a termin mam na 19-24.08 i ciekawa jestem czy niunia się pospieszy czy będzie w terminie bo Gabi tydz wcześniej się urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 stron zostało do 4000 😁 Minie mnie dzisiaj 😁ta przyjemnośc 😉
jo-aneczka wszystkiego najlepszego Wam życzę i kolejnych takich słodkich rocznic 😘
Ja jak pomyślę o porodzie to jeszcze się trzymam, ale jak mi wczoraj mąż powiedział, że to już niedługo i że poznam mojego synka to się rozbeczałam. Bo to wszystko na raz i strach i radośc.
Dziewczyny zbieram się już bo o 14 teściowie po mnie przyjadą więc chcę byc gotowa.
Miłego popołudnia Wam życzę i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):

Daniela
my póki co dni, centymetry w brzuszku i kilogramy mamy tak samo, ciekawe jak z rozpakowywaniem będzie 🙂



Ha ha no ciekawe 🙂 A ja dla osłody robię sobie naleśniczki z nutellą i dżemikiem posypane cukrem pudrem a do teco cappucino maniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
mapa napisał(a):
jo-aneczka najlepsze życzenia i gratulacje 😁
Świętujcie ile się da 😘

Mnie właśnie coś dziś naszło na wspomnienia ślubne...
I tak się zastanawiam czy w naszą rocznicę (16.08) Niuniu już będzie z nami czy jeszcze nie 🙂

My rocznicę mamy 14.08 a termin mam na 19-24.08 i ciekawa jestem czy niunia się pospieszy czy będzie w terminie bo Gabi tydz wcześniej się urodziła 🙂

Hehe Daniela my też mamy rocznicę ślubu 14.08 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online super wieści i gratuluję dorodnej córeczki 🙂

Diviana Ty zdolniacha jesteś. Fajowy ten pingwinek. Dla bobaska jak znalazł.
Kto wie może okarze się, że to będzie jej ulubiona zabawka.

marta-lion nie martw się kochana na zapas, ja czuje i wiem, że Twoja córeczka zrobi Ci
najpiękniejszą niespodziankę i urodzi się w najodpowiedniejszym czasie.

Pati123 a jak Ty się czujesz?? Nie denerwój się tym szpitalem. Napewno szybko do nas wrócisz.

Kornelka uważaj na siebie, powodzenia w szybkim remoncie, tylko Ty kochana przypadkiem nie zabieraj
się za pożądki albo broń Boże za pomaganie mężowi. Odpoczywaj!!

_Evelina_ nie przejmuj się, ponoć szczupłe dziewczyny rodzą szybkoi i sprawnie nawet jeśli dzidzie są
dużych rozmiarów. Przykładem jestm ja przy wadze wyjściowej 46 kg i 162 cm wzrostu Kubusia urodziłam
z wagą 3650 i długością 58 cm.

agapurka2 uważaj z tymi opuchniętymi nogami, jeśli tylko coś się będzie dziać to zmykaj do lekarza.

Andzelika to tak jak ja, mi też teraz tylko brzuszek rośnie. Ufff ciężko się robi, żeby go utrzymać w pionie
heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMUSIE 🙂
Dawno mnie nie było ale to przez brak czasu 🙂 u nas ok wszystko jutro idziemy na badania(krew, mocz, hbs, tsh, ft4 i waserrman)z zakupów zostały mi tylko ciuszki dla małej i wanienka ze stelażem a tak to już wszystko mam i zaczynam sie pomału pakować 🙂
MAM NADZ, ŻE U WAS OK WSZYSTKO 🙂I ŻE CZUJECIE SIE DOBRZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja uciekam, ide zrobić mielone, i trochę ogarnąć chatynkę, a wczoraj przyszedł ten bujaczek leżaczek huśtawka, moja siostra od razu do mnie przyjechała żeby go złożyć i zobaczyć jak wygląda i muszę przyznać, że jest całkiem funkcjonalny, tylko muszę go złożyć trochę bo się zakurzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂
U mnie dziś też zimno i deszczowo, ale nawet mi to nie przeszkadza 🙂
ann, eveilna- super wieści o maluszkach
Diviana- zdolniacha z Ciebie
k8_online- no to ładny prezent od dr dostałaś 🙂
jo-aneczka- najlepszego z okazji rocznicy
Kolejny dzień nie chce mi się z domu ruszać, a na 16:15 mam wizytę muszę się jakoś zmobilizować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Moge prosić o małe streszczenie co sie działo, bo niestety nie dam rady nadrobić zaległości 😞

O matko 😮 😮 😮 A od kiedy to streszczenie ??? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!
Ja od wczoraj zabiegana jestem i nawet nie mam kiedy na "brzuszek" wejść 😮 🤢

Jo - aneczka - piękna rocznica - Wszystkiego Naj naj naj

A co do porodu, to ja w ogóle o nim nie myślę.. w ogóle to wszystko wydaje mi się tak odległe, że ho ho... znając siebie to zakupy do szpitala też pewnie będę robić na ostatnią chwilę.... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
znając siebie to zakupy do szpitala też pewnie będę robić na ostatnią chwilę.... ☺️ ☺️

Foga, tylko żebyś zdążyła przed porodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi siehankowa, jak nie zdążę to będę musiała założyć coś co mi mój m kupi..... a to mógłby być dziwny widok na oddziale - znając jego skłonności do popadania ze skrajności w skrajność, to albo kupiłby super koronkową koszulkę alebo... zupełnie babciną podomkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga to razem ze mną będziesz kupować bo też jeszcze nic nie mam 🤪
A streszczenie hmmm dzidziusie super rosną duży chłopak Siehankowej ponad 2 kg i dużo dziewczynka Eveliny 1,7 kg.
Rozmawiałyśmy o łóżeczkach, kocykach, ręczniczkach, puchnięciu, no i oczywiście jedzeniu truskawki i czereśnie rządzą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
mnie bardziej przeraża to jak sobie dam później radę z bobasem niż sam poród

Lydzia dasz radę :0 masz to we krwi 🤪 🤪 🤪 Tlko wierz w swoje możliwości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamcie ja juz wróciłam z zakupów, teraz robie kawkę bo zaraz mój mąż wpadnie z kolega na kawkę i mają przywieźć goroące bułeczki jagodzianki i z jabłuszkiem mniam hehehe. kupiłam też "Mamo to ja|" także lekture na dzisiaj mam 🙂 Jak wyczytam cos ciekawego to Wam później dam znać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...