Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczeta z Brzuszkami

szybko teraz zajrzalam na Brzuszek a tu znow - nadprodukcja stron hahahahahahaha 🤪 🤪 dobrze dobrze, Admin pewnie nie próżnuje 😉
Zaległości mam ale nadrobie przy okazji 😉
Kochane - powiedzcie cos o tych stanikach - pokazcie jakie zamawialyscie i jaki sa w rzeczywistosci, planuje jutro zakupic 😉
Buziaki 😘 😘 czekam na linki plisssssssssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doczytałam 🙂

Aniołek powodzenia, trzymajcie się 🙂 Jesteś pod dobrą opieką na pewno wszystko będzie dobrze 🙂

Poxia GRATULUJĘ

Jola ślicznie wyglądasz 🙂

Diviana napisz do tego sprzedawcy o wykonaniu tego łóżeczka albo zgłoś mu reklamację

Wy tak o wyprawkach i zakupach a mi się kasa skończyła 🤢 a wyprawki dalej brak..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez Norwedzy pewnie tych wiaderek do kąpania używają 😁 😁 😁 zamiast wanienki. Dziewczyny tu kiedyś link wklejały nie wiem czy pamiętasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia dopiero doczytałam, ze się zaręczylaś! 😁 Wielgachne gratulacje! Super wieści! 😁
Jolajola Faktycznie pięknie wyglądasz! Tak zgrabniutko!
Inez - ja też mam wrażenie, ze każda ciężaróweczka wygląda tak pięknie, a ja jak wieloryb! Ty na zdjęciach to też ślicznie wyglądasz! I aż mi się nie chce wierzyć w tą rękę 😁 😜 Nie widziałaś mojej! 😜
,,,ale widocznie taka już moja uroda! 🙂
Moja koleżanka zamówiła sobie tabletki odchudzające z jakąś jagodą. Jeśli jej pomogą, to ja za rok też zastosuję i będę laska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Wy tak o wyprawkach i zakupach a mi się kasa skończyła 🤢 a wyprawki dalej brak..... 😞
Daniela - u nas tez jeszcze wyprawki brak... 😞
Zamówiłam ubranka w tym sklepie, co pati polecała, to się okazało, że go zamknęli i już nie zrealizują moje zamówienia... 😞 Pieluszki miała mi uszyć koleżanka, ale okazało się, że nie może już szyć i nie da rady dla mnie uszyć... 😞 Olejek do kąpieli miałam kupić w SuperPharmie i już w żadnym nie było go! Wszystko jakoś pod górkę - ale wezmę się w końcu za to ostro w tym tygodniu! Albo w piątek, już na zwolnieniu, Aż do skutku! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pasów to nie wypowiem sie,ja nie zamierzam tego kupować.Mam nadzieje,ze przy synku odzyskam dawna figure 🙂
Ale mam dzis spiacy dzień,mojego męża nie ma i nie mam nawet z kim pogadać,dobrze,że wy jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
Hej Dziewczeta z Brzuszkami

szybko teraz zajrzalam na Brzuszek a tu znow - nadprodukcja stron hahahahahahaha 🤪 🤪 dobrze dobrze, Admin pewnie nie próżnuje 😉
Zaległości mam ale nadrobie przy okazji 😉
Kochane - powiedzcie cos o tych stanikach - pokazcie jakie zamawialyscie i jaki sa w rzeczywistosci, planuje jutro zakupic 😉
Buziaki 😘 😘 czekam na linki plisssssssssss

ja dzisiaj zamowiłam takie -> do karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
co do pasów to nie wypowiem sie,ja nie zamierzam tego kupować.Mam nadzieje,ze przy synku odzyskam dawna figure 🙂
Ale mam dzis spiacy dzień,mojego męża nie ma i nie mam nawet z kim pogadać,dobrze,że wy jesteście 🙂
Dokładnie! Ja tez mam taką nadzieję! Tylko położna zwróciła nam uwagę, by pamiętać o trzymaniu prostych pleców! ...bo wiadomo przy dziecku ciągle się pochylamy, z większym biustem się garbimy - a trzeba oszczędzać kręgosłup! :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam zobaczyć co się dzieje 🙂
Dziś przyleciała moja koleżanka, która mieszka w Hiszpanii i tylko na wakacje i święta przybywa. Więc się cieszę, bo smutno mi nie będzie i śmieję się, że wymiankę z Kubą zrobili 😁 🙂

No i co ja tu czytam pOxia gratulacje!!! 😘 😘 A miało ślubu nie być hihi, a tu taka niespodzianka 🙂
Mnie Kuba ostatnio zabrał do sklepu i kazał pokazać jaki chce pierścionek, bo stwierdziliśmy że się zaręczymy, a ślub to kiedyś za parę lat. Tylko czekam teraz na ten pierścionek hehe 😁 😁


Aniołek trzymam kciuki aby Mała posiedziała jeszcze 2 tygodnie i aby wszystko poszło po Waszej myśli.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzucholki moje kofane - proszę was o rade..

Te skurcze przepowiadające to takie twardnienie brzuszka?
Lekarz juz jakiś czas temu mówił mi że mam macice twardą,ale zapewne buntuje sie bo mały szybko rosnie. Przepisał mi magnez i no spe ale biore tylko magnez bo jakoś nie przemawia do mnie branie rozkurczowych tabletek w ciąży 😮 😮

Maleńki rozciąga brzuszek jak sie da...i często (zapewne by mam sie nie martwiła), ale dzisiaj co rusz twardniał mi brzuszek...aż ciężko mi się chodziło..teraz niby ok...Czy powinnam sie martwić?
dziś zaczynam 36 tydzień 🤪 - chyba teraz już tak bedzie tylko czesciej co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Inez Norwedzy pewnie tych wiaderek do kąpania używają 😁 😁 😁 zamiast wanienki. Dziewczyny tu kiedyś link wklejały nie wiem czy pamiętasz


Pamiętam 😁 Albo wrzucają dzieciaczki wędką do fiordów i wyciągają 😜

agusiakowalczyk zdjęcia to tak zawsze robię aby wyglądać jak najbardziej przychylnie 😜 Te zakazane nie ujrzą światła dziennego...nie będę ludzi straszyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 nie martw się mi dzisiaj też coś wyjątkowo brzuch się stawia i twardy się robi do tego trochę pobolewa. Ale to są właśnie skurcze przepowiadające o ile nie są regularne bo jeśli są regularne to znak że poród się zaczyna 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
A ty dzisiaj skończyłaś 36 tydzień a zaczyna Ci się 37 więc się nie denerwuj bo bobasek jest już donoszony i nawet jak byś zaczęła rodzić to wszystko było by ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka mi brzuch twardnieje i za każdym razem lekarka kazała mi brać no-spe, mówiła że mam wtedy o Małym pomyśleć, bo jemu jest wtedy bardzo nie wygodnie. Nie mam co prawda pojęcia czy jest zależne od tygodnia ciąży, aczkolwiek wydaje mi się, że nie. Bo z tego co pamiętam to niektórym dziewczynom twardniał wcześniej. Mi zaczął tak ok.29/30 tc, a przeszkadza mi to strasznie, ogranicza ruchy 😁 Ale to nie jest chyba nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka ja z moim szwem glownie leze, a ostatnio lekarz mnie nastraszyl ze juz w ogole nie mam szyjki i tylko szewek trzyma, i przez to nawet jak wstaje do toalety to mi sie straaaaaaasznie stawia macica i twardnieje mi brzuszek, ale to nic zlego, trzeba sie polozyc i przechodzi. Najgorzej jak sie tak napnie, a dzidzia wtedy kopnie - to tak boli jakby drapala pazurkami od srodka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja niunia ma właśnie czkawkę, i kurde non sto kopie mnie w pęcherz 🤢 🤢 🤢 i robi te swoje górki 🤢 i ja Ci Agapurka nie pomogę bo nie wiem za bardzo jak się te skurcze "czuje" 🙂 Brzusio mi też czasami twardnieje ale wtedy jak za dużo się napracuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Madzia odgoniłaś przeziębienie? 🙂
]

Wiesz już myślałam, że całkowicie wypędziłam, ale za szybko zaczęłam się cieszyć bo na wieczór gorzej się czuję. Ale jestem zaopatrzona w leki te które można nam kobietom w ciąży zażywać i będę walczyć aż przepędzę do końca. A Ty jak się trzymasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Madzia odgoniłaś przeziębienie? 🙂
]

Wiesz już myślałam, że całkowicie wypędziłam, ale za szybko zaczęłam się cieszyć bo na wieczór gorzej się czuję. Ale jestem zaopatrzona w leki te które można nam kobietom w ciąży zażywać i będę walczyć aż przepędzę do końca. A Ty jak się trzymasz??

Ech ja wieczorem też słabiej się czuję. 🥴 Ale lepiej niż wczoraj, bo zasypiałam na stojąco, tak mnie zwaliło. Dziś rano jeszcze miałam lekką gorączkę, a tak to tylko katar został. Biorę rutinoscorbin i powoli zaczynam być wyraźna. Mam nadzieję, że jutro będzie już okey 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...