Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
O Marta, widzę, że jesteś 😉
co z tymi jeżykami? można zamienić margarynę na masło?
pytałam już wczoraj, ale chyba mi nie odpowiedziałaś.

A mi smaka zrobiłaś podając ten przepis?
Hehe no nie widzialam twojego posta. Ja nie jem zjadłam jednego i mam mega zgagę 😞 Ale reszta w domu zadowolona.
Czy mozna nie wiem, spróbuj. Ale chyba nie ma to wiekszego znaczenia. Ja zawsze robiłam z margaryną.

ALE WALNĘLAS DO MNIE LITERAMI 🤪 🤪 🤪


Martuś, dziś postawiłam na skuteczność 😁 😁 😁
Od wczoraj ślinię się na myśl o jeżykach a tu....cisza.
No, ale dziś albo jutro zamierzam wprawić rodzinę w osłupienie robiąc te jeżyki, bo ja antykuchenna jestem. Ale ten twój przepis jest tak prosty, że nawet mi, mam nadzieję, nie uda się go zepsuć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka, poczytałam troche na google, i piszą , że najpierw kokos, a jak maluch zaczyna stawać na nóżki to gryka... noi pozniej co 3 miesiące mozna odwracać materac - raz na kokos, raz na gryke ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałam net, poczytałam...
Aniołek nie wiem nawet co napisać.... życzę Wam dużo zdrówka i Tobie i Oliwce. Jesteście pod dobrą opieką. Na pewno wszystko się dobrze ułoży.
Uciekam szykować nasze gniazdko 🤪 jejku jak ja się cieszę 🙂 Nawet firany do pokoju przyszły dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, wiem co czujesz 😁
my też juz prawie na swoim - czekamy tylko do jutra, aż teściowa wróci z urlopu, bo zajmujemy się jej malutkim kotkiem, a nie chcemy go stresować przeprowadzką, a tym bardziej zostawiać samego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek, Agapurka i Andżelika gratuluję dużych dzidziusiów 🙂
Agapurka więc chyba już niedługo 🙂 U ciebie Moniczek też 🙂
Aniołek dużo zdrówka dla ciebie i maleńkiej 🙂
Milium dziękuję za zainteresowanie 🙂 U mnie jakby lepiej - przede wszystkim psychicznie, bo wczoraj tak jak pisałaś pół nocy przelatałam do ubikacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia 12345 Twoj opis bólu kości Mariolki to raczej oznaka zbliżającego się tuż tuż porodu - dzieciątko "wpasowuje" się w kanał rodny
Aniołek trzymam kciuki 🙂
Paninka mój mąż już od dawna przyzwyczajony jest, że obiad robię na 2 max 3 dni, nie przez moje lenistwo ale ja po prostu nie umiem zrobić malej porcji tak na 2 os, a w większej ilości zawsze wychodzi mi smaczniejszy.

Co do materaca to ja kupiłam kokos pianka i jak dobrze pamiętam to firmy Danpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala obys miala racje, bo juz troche zmeczona jestem. 🙂 🙂
aniolek jejku normalnie nie wiem co pisac. Dobrze ze to wykryli a najwazniejsze ze nerki sa dwie i z druga jest wszystko Ok. Zobaczysz bedzie dobrze.
Nie wiem jak ale tel.sie naprawil i nie wyrzuca mnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulala z iloscia jedzenie to tez nigdy utrafic nie moge i wychodzi mi jak dla wojska 😁 😁 😁 i zanosze tesciowej

a z tymi koscmi bolacymi to ja tak mialam jakos w 7 miesiacu potem przeszlo i teraz znowu mam...wiec to raczej nie jest oznaka rychlego porodu ale przygotowanie sie organizmu do niego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, mi też się wydawało, że najpierw dzidziuś powinien leżeć na gryce a potem na kokosie, ale skoro Siehankowa mówisz, że piszą odwrotnie to może mi się coś grzmotnęło.
Może jeszcze Marta, albo Madalena coś na ten temat powiedzą.

Daniela, super, że już prawie po przeprowadzce. I widzisz udało się 😁 😁 😁
I to jeszcze z małym zapasem czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżankę tak kości bolały i w niedzielę urodziła (termin miała na 3.08). No ale każda z nas może inaczej ten ból odczuwać. Ja jak na razie mam tylko kucia tam na dole.
A przed chwila dostałam smsa od drugiej koleżanki z info, że urodziła dziś o 10 synka (termin 05.08)

Ulalalal same fajne wieści mam w tym tygodniu, no wśród moich znajomych ja jestem następna w kolejce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulala napisał(a):
Kilka dni temu szukałam w necie info o materacach i doczytałam, że najpierw kokos a potem gryka, tak jak pisała Siehankowa

mi sie wydaje ze latwiej bobasowi byloby siadac na koksowej stronie niz na tych gryczanych kuleczkach...tak na chlopski rozum...no ale skoro jest inaczej to musze przerzucic u nas 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie
Ja właśnie wróciłam po spotkaniu z brzuszkami megapozytywnym 🙂 żałuję że nie mogłam zostać dłużej. Co do wizyty u lekarza to szyjka troszkę się skróciła ale dalej mocno trzyma, więc przez najbliższe 2 tyg nie powinnam się rozpakować 😆 Lekarz stwierdził też że mogę już funkcjonowac normalnie i nie muszę tylko leżeć 🙂 zaraz Was doczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie wiem czy przed chwila nie mialam pierwszego w zyciu skurczu...poczulam taki klujacy bol w dole brzucha troche podobny do tych okresowych...trwalo to okolo minuty ale ani nie napial i nie stwardnial mi brzuch 😮 i nie mam pojecia co to moglo byc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
Coś dzisiaj nie miałam czasu aby wcześniej do Was zajrzeć 🤨
Niedawno wróciłam od lekarza bo poszłam po przedłużenie L4 ale z uwagi na to że mój gin do niedzieli jest na urlopie to wypisał mi inny lekarz. Także w sumie nie była to normalna wizyta. Ale posłuchaliśmy serduszka i wszystko jest w porządku, ruchy czuje no i najprawdopodobniej odstawiamy fenoterol 30 lipca i już będziemy mogli rodzić 🙂
We wtorek mam wizytę u swojego gina to dowiem się więcej a póki co dalej leżakujemy 🤨
Zabieram się za czytanie co dzisiaj naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Marta mi kiedyś pisała, że na początek zawsze kokosem do góry 😁 😁
O nieprawda.
Ja pisałam że dopóki dziecko nie siada i nie wstaje w łóżeczku to podobno kładzie się gryką do góry. Bo gryka lepiej dopasowuje się do kręgosłupa. A potem kokos do góry, bo jest stabilniejszy.
Ale jak widać opini jest wiele.

PS. Ja jednak mam cały czas kokosem do góry (chyba z lenistwa, przekladac mi się nie chce). Teraz Majka śpi na gryce, ale jest już 2 latkiem i łózko ma tylko do spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...