Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie 🙂

U mnie zaszla zmiana imienia :P Cały czas kursowalismy z Krzyskiem pomiedzy Zuzia a Lenka .. ale Krzysiek wreszcie zdobyl sie na odwage i wydusil z siebie ze Zuzia mu nie pasuje i ze bardzo podoba mu sie Lenka :P Wiec ja powiedzialam ze moze skoro tyle jest Lenek to bedzie Elenka 🙂 I sie zgodzil :P i juz przy tym zostajemy na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy, my nadal 2w1,
Daniela napisał(a):
Paloma a Ty termin na dziś 🙂 Jak się czujesz masz jakieś objawy??


tak termin na dziś, jeżeli te trzy skurcze (bardzo delikatne) przez cała noc można nazwać objawami - to mam 🤪 🤪 🤪 🤪 a tak poza tym to nic sie nie dzieje 😠 😠 😠 😠 😠
ja już bym chciała urodzić, a jeszcze dziś zmarła babcia mojego M., więc jeszcze nam sie pogrzeb szykuje 😞

karolciakam a może Bartolinka czeka na pierwsza sobotę miesiąca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a mnie zastanawia, po jakim czasie dzieci zdecydowałyby się wyjść, tak bez wywoływania porodu 🤨 🤨 Bo niby matka natura sama powinna samoistnie jakoś to zorganizować 😁 No ciekawe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
z wielkimi nadziejami na nowe wieści dziś włączyłam kompa a tu... cisza, żadnych nowych obywateli nam nie przybyło 🥴
No, moje drogie mamy, weźcie się wreszcie do roboty 😠
Może któraś reflektuje na jabłecznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Laseczki 🙂
jo-aneczka dzisiaj na swiecie pojawi sie maleństwo Patusi tylko nie wiem o której miała mieć cesarkę 🙂
U Nas nocka spokojna, diebn też. Oliwka na szaleństwa upodobała sobie godziny wieczorne. Wtedy ani spać ani jeść tylko na rączkach cały czas 😮 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, znowu o nieszczęsny Zus - czy wam też rozbijali wypłatę miesięcznego zasiłku na l4 na jakieś raty?? Bo ja wczoraj dostałam przelew (jakiś ochłap wypłaty) i ponoć coś jeszcze mają dosłać.... już sama nie wiem o co chodzi.... Teraz zwolnienie mam od 19.07 do 18.08 - dziś mam iść do gina po następne zwolnienie... tylko co oni mi teraz za 700 zł wypłacili???? Zwariować idzie .... Co miesiąc to inaczej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga u mnie na początku przelewali za całość zwolnienia,
ale tym razem dostałam najpierw przelew za kilkanaście dni lipca
a dziś właśnie za połowę sierpnia.
Nie wiem czemu tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-mazury-pobil-kobiete-w-ciazy-bo-zwrocila-mu-uwage,nId,354848

masakra!!!


jego teraz powinni skopac 😠 aaa..... no nie moge co za tepak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...