Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny a ja mam jakieś dziwne wrażenie, że włosy na dogach i w okolicy intymnej jakoś wolno mi w tej ciąży rosną hmmmm nie wiem czy ja to sobie wkręciłam czy tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja ostatnio namęczyłam się z goleniem 😮 żeby jakoś to wyglądało bo miałam wizytę kontrolną po infekcji ale mój lekarz nawet mnie nie zbadał - i na nic moja "ciężka praca" hehe
a u nas w szpitalu jak rodziłam naście lat temu to czy wygolona czy nie to pielęgniara i tak "skrobała" i to mało delikatnie 😮 😮 😮 no ale teraz to się zmieniło i nawet jak sobie nie życzysz to i lewatywy nie robią hihi a pamiętam jak za "pierwszym" razem poszła lewatywa i za parawanem tylko trzeba było sie pozbyć zawartości jelit - matko jaka porażka 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek przerazilam sie z tym parawanem 🤢 🤢 😮
madalena podobno tak jest z tymi wlosami jak sie urodzi chlopca 🙂 moze do konca we wszystkie nie wierze ale czasami mi to pomaga wyjasnic nie ktore rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny a ja mam jakieś dziwne wrażenie, że włosy na dogach i w okolicy intymnej jakoś wolno mi w tej ciąży rosną hmmmm nie wiem czy ja to sobie wkręciłam czy tak jest.


mam to samo,rosna mi wolniej,ale dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się Wam pochwalę co kupiłam dla Antoninki na Allegro, tylko rozmiary takie na 62-68 później będą jak znalazł a ceny to 4zł, 5zł i 5,25 🙂 I nie wyglądają na używane 😎



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/151/debenhams.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4888/debenhams.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/zestawcoolclub.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9953/zestawcoolclub.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam na moment, mi włosy tam rosną bardzo szybko 😞 jeden dzień wystarczy i tarka 😞 a mam synka w brzusiu 🙂
Właśnie wiedziałam że zapomniałam o coś zapytać w wybranym szpitalu, a mianowicie o lewatywę, tylko dla odmiany ja bym ją bardzoooo chciała mieć zrobioną, bo jak oni mi nie zrobią to przed wyjazdem z domu sama sobie bym zrobiła, nie chcę tam kupki walnąć przy parciu, wol żeby tam nic nie było i po porodzie dopiero niech się zbiera, może trochę sie zdążę zagoić do pierwszej wizyty w kibelku heheheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne ciuszki, myślałam że nowe - jestem w szoku ale ktoś dbał o nie, albo dzidzia prawie nie nosiła, bo wyglądają superrrr 🙂 🙂 🙂 Jak będę miała chwilkę to zrobię fotke i wkleje zdjecie sweterka z kapturkiem jaki zrobilam na drutach Wiktorkowi a teraz białe spodenki jadę do kompletu 🙂 🙂 też robiłam na rozmiar ok.68 tak na październik - listopad powinny sie przydać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałam zabobony ciążowe, że jak włosy wolno rosną w ciąży to, że na dziewczynkę 🙂 hmmm widać, jakie są prawdziwe hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe tak to jest z zabobonami, okrągły brzuch to dziewczynka a stożkowaty to chłopak a ja mam jak piłka lekarska taki okrągły i chłopiec, te zabobony to jeszcze od regionu Polski zależą hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt tylko posmiac sie z nich mozna 😁 zwlaszcza teraz kiedy znamy juz plec naszych maluszkow 😜
mi tam wszystkie babcie i ciotki mowily ze bede dziewczynke miec a tu psikus 🙃 chyba po oczach poznawaly 😁 😁 chociaz szczerze mowiac po cichu liczylam ze beda mialy racje. Najgorzej kiedy naooglada sie tych slodkich rozowych sukienusi itp ☺️ kocham swojego synka,a noz moze za drugim razem bedzie dziewczynka? 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ale mój bobasek jest śmieszny jak tylko zjem coś słodkiego to przeważnie dostaje czkawki. Chyba zbyt łapczywie łyka wody płodowe bo są słodkie 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
moniczek a ty jestes konsultantka tej firmy kosmetycznej? 🙂


tak jestem konsultantką - i każdy może zostać bez żadnych kosztów i zamawiać dla siebie w niższych cenach albo sprzedawać znajomym 😆 - jeśli ktoś jest zainteresowany to chetnie zarejestruję 🙃 😜

Daniela ciuszki super 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
moniczek ale świetne te zdjęcie w awatarze, synuś miodzio 🙂


oj miodzio tyle że o gorzkawym smaku 🙃 😜 - taki łobuziak się robi że włos mi się jeży 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Justyna jak czytałaś nas wczoraj to wiesz że i za 9 się nie udaje 🤪 🤪 🤪

Nie pamiętam kto-przepraszam, ale ktoś wczoraj pytał o skurcze Braxtona-Hicksa. To pojawiające się po 20. tygodniu ciąży przepowiadające kurcze macicy. Nie pojawiają się regularnie, różne jest też ich nasilenie, ale zwykle szybko łagodnieją i całkowicie ustępują. W okresie ciąży kobiety często odczuwają delikatne skurcze lub raczej napięcie brzucha, które może być spowodowane choćby dłuższym spacerem. Skurcze przepowiadające nieco się od nich różnią. Bywa, że przyszła mama ich w ogóle nie odczuwa, ale często skurcze są dokuczliwe i przypominają bóle menstruacyjne.
Jeśli bardziej łapią Cie takie prądy jakby na powierzchni brzucha to raczej sygnał, że masz zwolnić. Ja tak miewam jak sobie pofolguje i za duzo robię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi mój nie jest lepszy 🙂 dzisiaj walczę, żeby obiadek zjadł a on zaparł się i buzi nie chcę otworzyć hmmm chyba mąż jak wróci z pracy będzie miał bojowe zadanie nakarmić synalka czymś innym niż słodycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
hihihi mój nie jest lepszy 🙂 dzisiaj walczę, żeby obiadek zjadł a on zaparł się i buzi nie chcę otworzyć hmmm chyba mąż jak wróci z pracy będzie miał bojowe zadanie nakarmić synalka czymś innym niż słodycze 🙂
Hehe takie to juz nasze aniołki 🙂 🙂 🙂

Ale synek cudny moniczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...