Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jola a jaką masz golarkę, bo szczerze mówiąc nigdy z tego urządzenia nie korzystałam... próbowałam depilator, ale to masakra....... golenie to straszne podrażnienia a kremu nie wolna, więc może zainwestuję w te golarkę??? I mówisz, ze bez bólu i pieczenia?? Trzeba o tym pomyśleć.. jeszcze przed porodem, bo nie chcę by mnie goliły na sucho piguły 😠

Asia, to dobrze, że tylko bakterie anie nie nic gorszego ( jak to mówią lepsze zło).. Ja też mam teraz stan zapalny i upławy, więc gin dał mi globulki Gynalgin i Clotrimazolum... i mam ładowac jednorazowo dwie gynalginu i jedną clotrimazolum.. wczoraj była masakra. piekło i na dodatek gynalgin jest kanciasty i ciężki do zaaplikowania...... Cały czas boję sie o dzidzię, bo wczoraj po aplikacji tych specyfików zaczęła mocno skakać........ mam nadzieję, że jej to nie zaszkodzi 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja zawsze uzywałam jednorazowek ale jak sobie teraz pomysle, ze mam kupic i do tego jeszcze krem lub zel do golenia i czasem po to wiecej bym wydala niz ta golarka kosztuje ja mam ta..
http://www.braun.com/pl/female-grooming/silk-epil-lady-shaver.html
mam ja juz ponad rok i jestem z niej zadowolona bardzo, na poczatku nie moglam sie do niej przyzwyczaic, mialam wrazenie ze nie goli dokladnie, ale to trzeba wprawy i naprawde nie ma po niej nawet jednej krostki. na dodatek ma dwie nasadki, ktore bardzo sie przydaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolajola czytam o tej golarce i chyba się skuszę jak mówisz że to taka wygoda. A jaki Ty masz model bo z tego co widzę sa dwa. Jeden jest bezprzewodowy za to drugi ma funkcję wet&dry
I na bank nie pojawiają się krostki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.......... Martusie popodziwiałam, zachwyciłam sie i teraz uciekam zjeść szybka kolacje do mamy i dalej pobawię sie z ankietą... Do później dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja dziś cały dzień byłam zalatana i teraz padam.
Marta ślicznie wyglądasz. Nie mówię tylko o fryzurce ale o całokształcie 😁 Chciałabym wyglądać równie pięknie ☺️

Teraz się położę, ale będę podczytywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Jolajola czytam o tej golarce i chyba się skuszę jak mówisz że to taka wygoda. A jaki Ty masz model bo z tego co widzę sa dwa. Jeden jest bezprzewodowy za to drugi ma funkcję wet&dry
I na bank nie pojawiają się krostki??

Ja mam ta fioletową ona ma akumulatorek wiec ja naladujesz i sie golisz. Mialam ja w zeszlym roku nad morzem rewelacja, mi nic nie podraznia nawet ciezko sie nia zaciac, jak sie gdzies spieszysz np. chcesz ogolic sobie pachy to wyciagasz w pokoju i golisz na sucho i juz a nie musisz moczyc klasc zel i zmywac potem.
Nie wiem jak ty ale ja na nogach nie mam zbyt duzo wlosow i u mnie sie sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny na stronce założyłam podstronę z numerami komórek do nas, więc zapraszam na stronkę sierpnioweczek i wysyłajcie mi swoje numery 🙂
A ja założę PARTY-LINE hihihih 🤪 🤪 🤪 🤪 żartuję oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...