Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Naleśniki wszamane, posprzątane, pranie wywieszone a ja właśnie z sił opadłam.... 😞
Crazzyy nie martw się będzie dobrze 🙂 Każda z nas ma tu jakieś schizy 😁 😁
Idę polezakować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati każdy dzidziuś jest inny jeden rusza sie mniej inny więcej, tak jak z ludźmi. Ja na przykład mam ogromną ochote na słodycze i pochłaniam ich gigantyczne ilości i chyba ją stymuluje tym mocno, często też na cole sobie pozwalam bo nie umiem sie opanować, i mam stresa że sie źle odżywam jak czytam o tych wymyślnych obiadkach 🤨 Twoje maleństwo należy do spokojniejszych docenisz to po porodzie 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY KOCHANIUTKIE 😎 😎 😎

Witamy sie z wami jeszcze w całosci hehe jak to brzmi 😁 😁 😁

Co do nagłych ruchów i pępowiny. Przestańcie sie nakręcać. Nie macie na to wpływu, ale na swoje nerwy i emocje tak. Wczoraj rozmawiałam o tym z Magdą. Ja dwa dni przed porodem z Majką byłam na wizycie i na USG było wszystko w porządeczku. Maja urodziła sie dwa dni później, okręcona pepowiną. Rodziłam naturalnie. Jest cała zdrowa mądra i słodka. Takze przestańcie sie nakręcac. To nic nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
noc przetrwałam śniąc o skurczach 😞 😞 😞 Już sama nie wiem ile ich było w rzeczywistości a ile we śnie.
Teraz jakby trochę lepiej, ale dla odmiany mam cały czas napięty brzuch (nawet jak leżę) - miała tak któraś z was?
Madalena, moje skurcze też są bolesne.
Ja jutro idę do gina - zobaczymy czy są jakieś zwiastuny rychłego porodu 😉
Marta, daj znać jak będziesz po wizycie. Koniecznie napisz co tam w twoim brzuszku słychać 🙂
Karolciakam, ale ze mnie jest KUUUUPA. Przepraszam cię bardzo, ale wczoraj przeoczyłam twój "jubileusz". Życzę ci wszystkiego najlepszego. Normalnie jakiś paraliż umysłowy mnie ogarnął 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa zdjęcie specjalnie dla Ciebie wstawione na sierpnióweczki 🙂 🙂 🙂

Jo-aneczka ja bardzo sie cieszę że dotrwałam do dzisiejszej wizyty 🙂 Mam na 16:30, takze wieczorem napisze co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo aneczka czy Twój brzuś napięty jest pomimo zmiany pozycji??
Poleż może na tym lewym boku z podkulonymi nogami w szpitalu dziewczynom to zalecali....
Marta lion nie doczytałaś chyba wczoraj, dowiedziałaś się coś na tema ttego macierzyńskiego i tych 2-4 tygodni dodatkowych kiedy ile się należy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Mapa zdjęcie specjalnie dla Ciebie wstawione na sierpnióweczki 🙂 🙂 🙂

Jo-aneczka ja bardzo sie cieszę że dotrwałam do dzisiejszej wizyty 🙂 Mam na 16:30, takze wieczorem napisze co i jak 🙂


Marta, a coś się działo w nocy??? To ja też lecę zobaczyć to zdjątko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Mapa zdjęcie specjalnie dla Ciebie wstawione na sierpnióweczki 🙂 🙂 🙂

Jo-aneczka ja bardzo sie cieszę że dotrwałam do dzisiejszej wizyty 🙂 Mam na 16:30, takze wieczorem napisze co i jak 🙂


Marta, a coś się działo w nocy???

Hihi o matko jakie pytanie 🤪 🤪 🤪
Asiu wiesz ogólnie jak było, w niedzielę już nawet mąż pakował mi resztę torby. Więc ogromnie sie cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Chwilkę miałam przerwy od internetu bo przyjechała moja Mama
i tak musiałam się nacieszyć jej towarzystwem...rano Mężuś odwiózł ją na pociąg...

Miałam odpisywać każdej z Was z osobna..i się już zgubiłam ☺️

Mamusiom w szpitalach kibicuję całą sobą i trzymam kciuki 🙂
aniolek cieszę się, że jesteś już w domu, teraz już z górki będzie 😉

Brzuszkom świętującym urodzinowo lub rocznicowo przesyłam najserdeczniejsze życzenia 🙂

Za wizyty trzymam kciuki a dobrych wieści po gratuluję serdecznie 🙂


agusiakowalczyk,Eleeza
pytałyście o warsztaty chustowania.
Byliśmy, ale mamy mieszane uczucia.
Na razie nie kupujemy chusty, zdecydujemy się jak Mały będzie z nami czy jest nam potrzebna 🙂
Idea bardzo nam się podoba, ale nie na zasadzie wyłączności, a kupować by użyć kilka razy nie ma sensu.
No i aż taką fanką się nie czuję i np w zimie jej stosowanie do mnie nie przemawia zupełnie...
Także zobaczymy 🙂 A pocieszające jest to, że te wiązania nie są trudne
także jak uznamy, że chcemy to łatwo i szybko wprowadzimy kangurzenie w życie 🙂


marta-lion cuuudna sesja 🙂
Nie byłam przekonana doi sesji ciążowych, ale efekty u Was przerosły moje oczekiwania!
Piękne te zdjęcia i magiczne 🙂
I widać jak wspaniały masz kontakt z córkami-podziwiam szczerze !!!
W ogóle fajna z Was rodzinka 🙂
A i dziękuję za stópki stopki 🤪

Daniela gratuluję postępów w domu 🙂
Widać zmiany no i przeprowadzka już blisko 🙂

madalena, jo-aneczka kibicuję Wam na najlepszy dla Waszych maluchów termin porodu 🙂

jo-aneczka mój lekarz mówił, że jak w pozycji leżącej brzuś przez 2 godziny nie odpuszcza i jest twardy to warto podjechać na ktg 😉

Co jeszcze miałam napisać....???? skleroza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
jo aneczka czy Twój brzuś napięty jest pomimo zmiany pozycji??
Poleż może na tym lewym boku z podkulonymi nogami w szpitalu dziewczynom to zalecali....


No, Pati, niestety właśnie tak to wygląda. Napięty prawie cały czas. A na lewym boku to leżę cały czas dopóki mi biodro nie wysiądzie. potem zmieniam na prawy. I tak w kółko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mapa.
I powiem ci że ja też miałam mieszane uczucie, hehe a modelka ze mnie żadna.
Ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Pamiątka na prawde super. Zaskoczona byłam ze w takim czasie można tyle zrobić. A efekty świetne, wiesz nie moge pokazac wszystkich. Im głębiej tym bardziej osobisto 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem mądra... 🤔 napisałam wiadomość i zamiast wyślij wcisnęłam krzyżyk 🤢
A napisałam tak:

Martuś cudne te twoje fotki 😉
Może jutro jak pogoda dopisze to i ja spotkam się na jakieś fotki z moją kumpelką. Zobaczcie jakie cudeńka robi: www.jodkowska.com
Moje na pewno nie będą takie cudne bo modelka nie taka ale mam nadzieję że Julka z Bartolinką nadrobią 😉 i pamiątka będzie!

Ja dziś może zrobię sobie wycieczkę w rodzinne strony taty (Ciechanów Przasnysz) Tata musi tam pojechać ale nie wie jeszcze czy dziś. Około 12 ma dać mi odpowiedź! Wczoraj mu marudziłam że tak bardzo mam ochotę odwiedzić rodzinkę zanim się rozsypię i zagnieżdżę na dłużej w domku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa o sobie jeszcze miałam napisać...

Wczoraj mieliśmy wizytę i niestety szyjka wolno, aczkolwiek systematycznie mi się skraca
i przez najbliższe 2 tygodnie mam nakaz leżenia 😞
Rozbawił mnie Pan Doktor, bo już w drzwiach mnie jeszcze zatrzymał
i powiedział "Pani Aniu, tylko proszę pamiętać, że przebywanie w domu to nie to samo co leżenie" 🙃
Chyba już mnie zna co nieco Doktorek ☺️
Także leże Kochane z Wami 🙂

Poza tym wszystko dobrze, badania dobre a nawet coraz lepsze 🙂
I dostałam skierowanie na HBS, USR, toxo i te inne już ostatnie badanka...

Dziś skończony 34tc-pamiętam jak już chciałam ten etap bo 30tc wydawał mi się taki wczesny 🙂
Ale w miarę upływu czasu apetyt rośnie...i tak do 38tc to jednak chciałabym wytrzymać...
ale na razie do 36 leżymy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
A efekty świetne, wiesz nie moge pokazac wszystkich. Im głębiej tym bardziej osobisto 😉 😉 😉


Reszta już dla Was 🙂
Te co pokazałaś zaspokoiły moją ciekawość 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Pati123 napisał(a):
jo aneczka czy Twój brzuś napięty jest pomimo zmiany pozycji??
Poleż może na tym lewym boku z podkulonymi nogami w szpitalu dziewczynom to zalecali....


No, Pati, niestety właśnie tak to wygląda. Napięty prawie cały czas. A na lewym boku to leżę cały czas dopóki mi biodro nie wysiądzie. potem zmieniam na prawy. I tak w kółko 😉


No to jo-aneczka ja bym chyba podjechała do szpitala jak tak długo jest twardy! Poza tym moja Julka urodziła się jak wybił 37 tydzień a u Ciebie to już pojutrze 😉 Mam nieodparte wrażenie że czas rozpakowania nadchodzi!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Pati123 napisał(a):
jo aneczka czy Twój brzuś napięty jest pomimo zmiany pozycji??
Poleż może na tym lewym boku z podkulonymi nogami w szpitalu dziewczynom to zalecali....


No, Pati, niestety właśnie tak to wygląda. Napięty prawie cały czas. A na lewym boku to leżę cały czas dopóki mi biodro nie wysiądzie. potem zmieniam na prawy. I tak w kółko 😉


No to jo-aneczka ja bym chyba podjechała do szpitala jak tak długo jest twardy! Poza tym moja Julka urodziła się jak wybił 37 tydzień a u Ciebie to już pojutrze 😉 Mam nieodparte wrażenie że czas rozpakowania nadchodzi!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Dokładnie mam takie samo zdanie. Może zadzwoń d lekarza , a po konsultacj będziesz już pewna,że powinnaś wziąć torby i do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! 🙂
ale miałam nocke wczoraj jak cały dzien, skurcze i stawiająca sie macica nie wiedziałam co robic ze soba..
a teraz wstałam i jak ręką odjął czuje sie super..
wiec Nadii ciuszki sie piorą i biore sie za prasowanko.. 🙂

widze że piszecie o sesji ciążowej też mnie czeka w tym lub następnym tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Pati123 napisał(a):
jo aneczka czy Twój brzuś napięty jest pomimo zmiany pozycji??
Poleż może na tym lewym boku z podkulonymi nogami w szpitalu dziewczynom to zalecali....


No, Pati, niestety właśnie tak to wygląda. Napięty prawie cały czas. A na lewym boku to leżę cały czas dopóki mi biodro nie wysiądzie. potem zmieniam na prawy. I tak w kółko 😉


No to jo-aneczka ja bym chyba podjechała do szpitala jak tak długo jest twardy! Poza tym moja Julka urodziła się jak wybił 37 tydzień a u Ciebie to już pojutrze 😉 Mam nieodparte wrażenie że czas rozpakowania nadchodzi!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Karolciakam, oby twoje słowa były prorocze 😁 😁 😁
Postawię ci wtedy wieeeelkie lody, jak tylko będę w Wawie.
Ze szpitalem się wstrzymam na razie. Cały czas czuję małą w brzuszku więc jest z nią chyba ok a skurcze liczę - na razie bez paniki 🙂
Jak nie przejdzie to po południu będę dzwonić do gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...