Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny ja dziś to już nie wiem o co chodzi. Ciśnienie mi skacze raz 130 na 80 zaraz 100 na 80 ale martwi mnie tętno, I tak mam wysokie bo 96 tak zazwyczaj a dziś już do 128 doszło i arytmia wyszła. Mierzę co kawałek i uspokaja się, do 95 doszło a za chwilę znów 110. Nic nie robię, jak wstanę to czuję jakby mi ręce rozsadzało i sił nie mam. Pogoda jest ciężka bo duszno może to dlatego? Maluszek się rusza a wczoraj miałam intensywny dzień, potem złapałam doła i tak dziś jakoś nie za bardzo. Poleżę jeszcze, może sie unormuje.
Trzymajcie sie zdrowo, papapapapa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Dziewczyny ja dziś to już nie wiem o co chodzi. Ciśnienie mi skacze raz 130 na 80 zaraz 100 na 80 ale martwi mnie tętno, I tak mam wysokie bo 96 tak zazwyczaj a dziś już do 128 doszło i arytmia wyszła. Mierzę co kawałek i uspokaja się, do 95 doszło a za chwilę znów 110. Nic nie robię, jak wstanę to czuję jakby mi ręce rozsadzało i sił nie mam. Pogoda jest ciężka bo duszno może to dlatego? Maluszek się rusza a wczoraj miałam intensywny dzień, potem złapałam doła i tak dziś jakoś nie za bardzo. Poleżę jeszcze, może sie unormuje.
Trzymajcie sie zdrowo, papapapapa 😘


Kornelka ja 2 razy tak miałam w ciąży raz na początku a drugim razem pewnie pamiętacie, mi po śnie przeszło i na drugi dzień wszystko było normalne, aha a jak lekarza pytałam to stwierdził że przy ciąży tentno jest podwyższone i tak do 115 nie ma się czym martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam mmmmmmm makaron z jagodkami 😜 😜 a ja chyba zrobie wszystko co zaplanowalam na dzis ( na raty z duzymi przerwami 😉 ) fasolka juz dochodzi pulpety sie podsmazaja surowka jest tylko ziemniaczki musze jeszcze obrac 🙃

kornelka ja Ci nie pomoge bo nie mam pojecia czemu Ci sie tak dzieje, ale jak diviana radzi polez a jak nie przejdzie to ja zglosilabym sie do lekarza 😘 😘

a mam pytanie czy idziecie na konsultacje do okulisty przed porodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Dziewczyny ja dziś to już nie wiem o co chodzi. Ciśnienie mi skacze raz 130 na 80 zaraz 100 na 80 ale martwi mnie tętno, I tak mam wysokie bo 96 tak zazwyczaj a dziś już do 128 doszło i arytmia wyszła. Mierzę co kawałek i uspokaja się, do 95 doszło a za chwilę znów 110. Nic nie robię, jak wstanę to czuję jakby mi ręce rozsadzało i sił nie mam. Pogoda jest ciężka bo duszno może to dlatego? Maluszek się rusza a wczoraj miałam intensywny dzień, potem złapałam doła i tak dziś jakoś nie za bardzo. Poleżę jeszcze, może sie unormuje.
Trzymajcie sie zdrowo, papapapapa 😘


Kornelka ja 2 razy tak miałam w ciąży raz na początku a drugim razem pewnie pamiętacie, mi po śnie przeszło i na drugi dzień wszystko było normalne, aha a jak lekarza pytałam to stwierdził że przy ciąży tentno jest podwyższone i tak do 115 nie ma się czym martwić


Diviana dziękuję. Leżę dziś cały dzień. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😘
Karolciakam wsztstkiego najlepszego 😘
Kładę się na lewy bok bo inaczej dziś nie da rady nawet przez chwilę. Wiecie co jak leżałam na plecach przed chwilą i zmierzyłam to górne doszło do 140!! jak szybciutko zmieniłam pozycję na prawy bok już było w normie, ale najwygodniej mi na lewym boku. Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana slyszalam ze trzeba sprawdzic oczy czy nie ma przeciwskazan do naturalnego porodu...dzisiaj lekarza pytalam ( jego zona jest okulistka) ale on stwierdzil ze w moim przypadku nie ma koniecznosci bo cisnienie mam ok i wszytko w jak najlepszym porzadku ale zastanawiam sie czy nie isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochaniutkie 😁 😁 😁 😁
My już co prawda w domku ale nie będziemy z Wami z byt często bo mm leżec, leżec, leżeć i jeszcze raz leżeć a komp stacjonarny 😞
Na początku bardzo gorąco dziekujemy za smski, jesteście nie zawodne 😉 😉 😉 😉
Lekarz mi dzisiaj powiedział, ze krążek nie trzyma idealnie ale jak będe dużo leżeć to jeszcze tak z dwa tyg powinien wytrzymać a potem to juz tylko czekać na niunię 😁 😁 😁 😁 Przepisał mi kupe leków do domku i będziemy sie kurować 😉 😉 😉 😉 Pewnie z Waszym wsparciem damy radę 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana slyszalam ze trzeba sprawdzic oczy czy nie ma przeciwskazan do naturalnego porodu...dzisiaj lekarza pytalam ( jego zona jest okulistka) ale on stwierdzil ze w moim przypadku nie ma koniecznosci bo cisnienie mam ok i wszytko w jak najlepszym porzadku ale zastanawiam sie czy nie isc

Paninka ja nie byłam i sie nie wybieram. To oczywiście jest wskazane jak masz wadę wzroku itp. Ale wtedy to przecież i tak jesteś pod opieką okulisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasiulka trzymaj sie Kochaniutka 🙂 Ja leżałqam ponad tydzień i też już miałam dosyć 😞 A to co tam sie nasłuchałam i naoglądałam to moje. Kilka czyszczeń, jeden przypadek taki jak raspberry i opowiesci dziwnej tresci kolezanek z sali. MASAKRA szło się zdołować. 😞 Ale my damy radę. Z taka ekipą nic nas nie ruszy. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta ja mam wade wzroku ale taka ktorej sie nie leczy wiec nie jestem pod stala opieka...i dlatego wole sie upewnic... 😁
No ale wada to wada. W takim przypadku lepiej skonsultować. Choc przyznam ci że pewnie niewiele sie dowiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta ja mam wade wzroku ale taka ktorej sie nie leczy wiec nie jestem pod stala opieka...i dlatego wole sie upewnic... 😁
No ale wada to wada. W takim przypadku lepiej skonsultować. Choc przyznam ci że pewnie niewiele sie dowiesz.


no wlasnie. lekarz powiedzial ze nie musze ja mu ufam, zreszta zawsze chodzilam ze slepiami do jego zony wiec chyba wie co mowi...przemysle to jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia- nie martw się- te dwa tygodnie prędko zlecą- a przynajmniej jesteście pod dobrą opieką 🙂 trzymaj się cieplutko
Daniela- no postępy widoczne i przeprowadzka chyba tuż, tuż 🙂
aniolek- dobrze, że w domku ale nie zapominaj o leżeniu 🙂

A ja właśnie wstawiłam ostatnie pranie dla niuni- dziewczyny dziś mam równy m-c do terminu porodu 🤪 kiedy ten czas zleciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Ewelina_ to podziel się tymi sposobami na przyśpieszenie porodu 🙂
Daniela super postępy, efekty powalające, super, że niedługo będziecie mogli się wprowadzać.
Diviana wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Dużo miłości i ciepła rodzinnego.
aniołku super, że jesteś w domku, leż i odpoczywaj.
assiu żałuję,że Ty będziesz się męczyć w tym szpitalu. Rozumiem Cie doskonale, że żadna to przyjemność. Ja leżałam tylko 4 dni i miałam serdecznie dosyć. Ale głowa do góry czas szybko zleci.
agapurka2 rozumiem Cię doskonale i również łączę się z Tobą w ciężkich chwilach.
Wizytowym mamusiom gratuluję dobrych wiadomości. A tym, które leżą w szpitalu dużo spokoju, cierpliwości i dotrwania jak najdłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo brzuszki 🙂
a my dopiero wrócilismy z nad wody 😁 mieliśmy wracać wczoraj wieczorem, ale plany uległy zmianie i zostaliśmy na noc 😁 nie ma to jak spontan 🤪 😁 troszke sie opaliłam (oczywiscie brzuszek schowany był pod chustą), a dzis jakos mi gorąco i duszno... 😉

Pati, wyślij mi na sierpnióweczkach adres to prześlę Ci pościel, bo mam ją juz w domu 🙂
aasia, trzymaj sie - 2 tyg. zlecą szybko a najwazniejsze że non stop będziesz pod kontrola 🙂
aniołek - dobrze, że juz w domku jesteś 🙂 więc wypoczywaj, wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki.relaksuje sie po obiadku,wogole ost bardzo leniwa sie zrobilam ☺️ maz w pracy,caly czas na nadgodzinach.Zrobilam juz pranie dla synusia i powoli zaczynam sie pakowac.
Napewno sie pogubie w tym wszystkim 🤢 nie wiem ile paczek tych podkladow porodowych wziac ze soba(tzn paczek). i majtek jednorazowych.
Ma moze ktoras z was labradora? bo zastanawiamy sie nad kupnem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 Ja w biegu zagladam do was.. normalnie jaki upal byl juz co raz gorzej znosze gorace dni. teraz sie ochlodzilo bylam chilke w basenie i juz jestem zadowolona. Remont wre , wiec jest co robic 🙂 Nawet choc bym chciala to nie dam rady was nadrobic boo trooszke stron naskrobalyscie a ja musze juz isc. Ciekawa jestem co u was .. bo juz nie wiem 😞 Teskni mi sie za wami . moze w przyszlytm mies bede miala troszke wolnego . Miłego wieczorku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891, ja zawsze chcialam mieć labradora 🤪 słodziaki kochane z nich 😉
ale słyszałam od znajomego który ma suczkę, że nie można jej zostawic samej w domu, bo strasznie niszczy wszystkie rzeczy 😮 że labradorki to słodkie psinki, ale pod warunkiem, że ma sie na nie czas - potrzebuja stałego towarzystwa, bo inaczej tęsknia i wariują... ale czy tak jest zawsze? nie wiem, może to tylko taki jeden przypadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...