Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki

Wracam po dłuższej nieobecności.
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale potrzebowałam trochę czasu na dojście do ładu z emocjami po tym co spotkało raspberry 😞

Od wczoraj nadrobiłam zaległości..."jedynie" 350 stron 😁 😁

Agnie-szka, Aasia i Aniołek trzymajcie się Dziewczyny!!!! A Wasze Bąble niech jak najdłużej siedzą w brzuszkach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to z wczoraj



mówię siostrze że to mój ostatni brzuszek i chcę go na pamiątkę uwiecznić a ona mi mówi "no coś Ty - jeszcze bliźniaki przed Tobą" - no szok...a dziś dzwoni do mnie mama i mówi " zobaczysz że na 40-stkę będziesz w ciąży" 😮 😮 😮 - ładnie mi życzą co??? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Ja nad wodą jednak dziś nie wylądowałam, byłam na działce u chrzestnej 😁 Ale basen był, więc można powiedzieć, że jestem spełniona 😁 Posiedziałam chwilkę na słonku, opaliłam się, ale potem uciekłam już do cienia. Teraz w domu zobaczyłam, że się troszkę zjarałam.

No, ale słuchałam Kuby który co pół godziny pisał sms'a że mam się smarować 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki 🙂
I ja się opaliłam i wybyczyłam nad wodą. Teraz strasznie mi duszno jakoś. I Szymek tak mocno się wypina, że mi ciężko. Ta noc była straszna, dokuczałam mi mega zgaga. Mam nadzieje, że tą noc już prześpię.

Wiadomość od Anya : Od poniedziałku chce iść na zwolnienie, obecnie nie ma dostępu do internetu. Pozdrawia i przesyła moc buziaków. Obiecuje, że postara się jak najszybciej do nas dołączyć na forum 🙂
Ps. nie zdążyłam napisać wiadomości od Eleezy widzę, że sama się odezwała to nie ma już takiej potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też duszno po tej "wycieczce" na giełdę 🥴...a byłam mokra jak szczur aż mi ciurkiem po plecach ciekło,A Tosia spała w ten najgorszy upał a teraz jak ja odpoczywam to ona zaczyna fisiować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dziękuję Martuś ☺️ ale modelka ze mnie żadna 😞...siostra napstrykała 270 zdjęć a mi podoba sie tylko kilka 🤔
No ale pamiątka będzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobietki 🙂

Do mnie dziś przyjechała Mamita, bo Mężuś z kolei na delegacji w Warszawie
także dzień minął rodzinnie na obżarstwie i spacerkach 🙂


Eleeza cieszę się, że piszesz 🙂
Co u Was? Jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mykam kobietki 🙂

DOBRANOC 😎 😎 😎

PS. Ja juz dziś siedziałam z zegarkiem w ręku, ale się uspokoiło 🙂
We wtorek wizyta. Hmmm.... zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Gdzie sie podziewałaś jo-aneczka?


A ja Marta nadrabiam ostatnie dwa tygodnie leżenia. Twardy brzusio trochę odpuścił, małż w domu, więc wypróbowywałam na ile mogę sobie pozwolić (w razie czego ma mnie kto odwieźć na ostry dyżur 😉)
No i właśnie wróciliśmy do domu po kolacji w karczmie. Mniam, ale się objedliśmy 😜
Ale czytam, że u ciebie jakieś niepokoje społeczne 😞 😞 😞 w związku ze s...kurcz(a)kami 😮
Mam nadzieję, że przeszły.
Hej, nie możesz mi tego zrobić i urodzić wcześniej!!!!!! To ja jestem "zaklepana" na piątek, he,he.

A, i byłabym zapomniała, Pisałam smska z Agnie-szką - pozdrawia was wszystkie bardzo serdecznie i dziękuje za troskę. U niej na razie bez większych zmian, lekarze starają się wyciszyć skurcze. Na razie dzielnie się trzyma.

Super, że Eleeza i Anya się odezwały, no to teraz jesteśmy prawie w komplecie. A z mamciami "zdekompletowanymi" przynajmniej wiemy co się dzieje 😉

Jak już uzupełniłam wiedzę co u was to się na dziś pożegnam.
Kolorowych snów i do jutra 😘 😘 😘

P.S. Moniczek, śliczne zdjęcia. A ta czterdziestka, hmmmm.... czemu by nie 🙃 Mnie osobiście tez ta perspektywa od jakiegoś czasu kusi, he,he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Goście weeekendowi wyprawieni do domku, Zosieńka dojechała bezpiecznie na kolonie w Martusiową Kotlinę 😉 Mąż wysłany do pracy więc zaczynam lenistwo poweekendowe!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 Może Juleczka da mi jutro pospać 😉 choć już zapowiedziała mi rano masaż i rysowanie po pleckach 😉

Marta miała awarię dziś a ja wczoraj. Ale też jest OK. Muszę odleżeć ten intensywne dni...

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂
My już po wizycie na szczeście wszystko ok i badania bardzo ładnie 🙂 pytałam sie o te badania o których ostatnio pisałyście i pani doktor powiedziała a po co sobie życie utrudniać skoro badania wychodzą w porządku 🙂 🙂
Malutka sie już montuje w kanał i pani dr pocieszyła mnie, że mage spodziewać sie nie przespanych nocy 🙂 i żebym za dnia starała sie spać 🙂
Mam nadz, że u WAS też ok i grzecznie każda do terminu dotrzyma 🙂 🙂
PAPA I MIŁEGO DNI WAM ŻYCZYMY Z MARYSIĄ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂
My już po wizycie na szczeście wszystko ok i badania bardzo ładnie 🙂 pytałam sie o te badania o których ostatnio pisałyście i pani doktor powiedziała a po co sobie życie utrudniać skoro badania wychodzą w porządku 🙂 🙂
Malutka sie już montuje w kanał i pani dr pocieszyła mnie, że mage spodziewać sie nie przespanych nocy 🙂 i żebym za dnia starała sie spać 🙂
Mam nadz, że u WAS też ok i grzecznie każda do terminu dotrzyma 🙂 🙂
PAPA I MIŁEGO DNI WAM ŻYCZYMY Z MARYSIĄ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry! 😘

a my po dziwnej nocce...nie wiem czy mi sie snily skurcze czy mialam je na prawde 😮ale to chyba musial byc taki realistyczny sen bo z tego co piszecie nie mozna nie wiedziec...no chyba ze bede pierwsza ktora nie zauwazy porodu albo bedzie myslala ze sni 🙃 😮

mam nadzieje ze wkoncu dzisiaj moj lekarz przyjmuje... i dowiem sie czegos bo te wizyty raz w miesiacu strasznie irytuja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Jeszcze Was nie doczytałam po intensywnym weekendzie. Byliśmy w Łodzi, wybraliśmy kominek do salonu, m. kończył podłogę na poddaszu gdzie ma być jego siłownia i strzelnica 🙂
Wczoraj zakupiliśmy firanki z myszką Micky, bo oczywiście mój nagle niespodziewanie oświecony mąż że zostanie tatą stwierdził, że są na gwałt potrzebne 🙂 Ja na noc nastawiłam pralkę i teraz mam mnóstwo maleńkich ciuszków do wyprasowania więc nadrabiać Was będę powoli.
A dziś mamy 2 rocznicę ślubu he he jak to szybko minęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂
Ja już oczywiście na nogach i teraz czekam na obchód to może w końcu czegoś więcej się dowiem. Trzymajcie kciuki.


aasia oczywiście, że trzymamy za Was kciuki i życzymy, żebyś wróciła do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki,
Madalena, ojej, jak to zabrzmiało, coś się dzieje niepokojącego, czy po prostu rozmiar już ci bardzo dokucza????
Diviana, ty to pilnuj lepiej swojego męża z tą strzelnicą na poddaszu. W co on tam będzie strzelał i czym? 😉 Byleby tylko nie przez okno w ...bociany 😉
Moniq, a ty to mnie zadziwiasz z godzinami twoich wizyt. 6.43 - a ty piszesz, że już wróciłaś???
Gdzie ty chodzisz do tego gina? To chyba jakieś podziemie ginekologiczne musi być, skoro pacjentki są przyjmowane w nocy 😁 😁 😁. Boshe, ty tam pewnie na 5.30 byłaś umówiona 🤨
Karolciakam, gratuluję dzielnie przetrwanego weekendu z gośćmi. A co z tą twoją awarią? - też skurcze cię dopadły? Współczuję, ale dobrze, że to fałszywy alarm 🙂 Teraz odpoczywaj!!!
Jakoś w ostatnich tygodniach to mocno awaryjne jesteśmy, nie? Co chwilę u którejś z nas coś się dzieje 🤢

A, i byłabym przeoczyła, Diviana, gratulacje. Życzę wam dużo szczęścia i kolejnych wielu, wielu, wielu lat w miłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...