Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ DOBRY BRZUCHY 😎 😎 😎

My jeszcze w całości 🙂 🙂 🙂 Dziś pakowanie Emilki na kolonie 🙂
A jutro wizyta. Już nie mogę sie doczekać co mi powie, hehe ile jeszcze wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry brzuszki,
Madalena, ojej, jak to zabrzmiało, coś się dzieje niepokojącego, czy po prostu rozmiar już ci bardzo dokucza????


Jo-aneczka już mi strasznie ciężko, noce nie przespane, zgaga masakryczna i mam wrażenie, że to już tuż tuż. Wczoraj w nocy dopakowywałam torbę do szpitala, bo Szymek tak mocno się wiercił, że myślałam, że przebije mi pęcherz płodowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena u Ciebie to już praktycznie czas donoszony maluszek więc może urodzić się w każdej chwili 🙂
marta-lion piękne zdjęcie w avatarku
jo-aneczka mój m. ma zamiar do tarczy strzelać 🙂 wczoraj właśnie zapowiadał jak to naszą córkę będzie uczył strzelać 🤪 jak nic będzie mała komandoska 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo,
mam nadzieję, że ten tydzień jakoś zleci. Zapowiadają upały a ja już puchnę, że nawet ścierki w rękach nie wykręcę - palce mam jak parówki. Wczoraj nie mogłam zasnąć, bo mała się niesamowicie wierciła i rozpychała. Przez dzień miałam spokój, bo może jej też upały dokuczały, a wieczorem... . Mąż dostał kilka solidnych kopniaków jak tylko przyłożył rękę do brzucha. Na delikatne "pukanie" w brzuch też odpowiadała tym samym 😉 I tak chyba do 1 w nocy. Dokładnie za tydzień mam wizytę, może mi lekarz powie coś ciekawego (w końcu mam wtedy urodziny). Też chciałbym mieć już wszystko za sobą i małą w kołysce.
Uciekam chwilowo, ale będę zaglądać do Was.

Pozdrawiam, ale nie cieplutko, bo wystarczy, że za oknem grzeje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Grubaski 😉
Ale pospałam... aż do 9... bajka 😉
Co do wyśnionych skurczów to ja też tak mam. Przekręcam się z boku na bok i czuję jakieś kłucia, skurcze i bóle i zastanawiam się czy to sen czy jawa Także spoko - nie jesteś sama 😁 😁 😁 😁

Divianka gratuluję rocznicy ślubu 😉 Dużo Miłości i zrozumienia Wam życzę 🙂 🙂

Martusia cudne to zdjątko w avatarze 😉 Innym mmodelkom które ujawniły foteczki też gratuluję brzuszków!

Ja dziś może o 20 pojadę odebrać ten darowany wózek i ubranka i chyba będę jutro prała - oby słonko nie uciekło!!!!!!!!!!

AAAA... Gratuluję udanych wizyt! Dzisiaj wizytującym życzę samych dobrych wieści!!!!! Szpitalującym mamusiom życzę dużo siły wytrwałości i grzecznych dzidziusiów i pogody ducha!!!!
BUZIAKI MOCNIUTKIE I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wreszcie mam net. Dziekuje jeszcze raz Magdalenie za smska co u mnie. Wszytkie jestescie kochane. Asia mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze. A Tobie Magdalkena juz tak malutko zostalo. W sumie kazdego dnia moze nadejsc rozwiazanie. Marta suuupre zdjecie. Ty to masz inwencje tworcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry brzuszki,
Madalena, ojej, jak to zabrzmiało, coś się dzieje niepokojącego, czy po prostu rozmiar już ci bardzo dokucza????
Diviana, ty to pilnuj lepiej swojego męża z tą strzelnicą na poddaszu. W co on tam będzie strzelał i czym? 😉 Byleby tylko nie przez okno w ...bociany 😉
Moniq, a ty to mnie zadziwiasz z godzinami twoich wizyt. 6.43 - a ty piszesz, że już wróciłaś???
Gdzie ty chodzisz do tego gina? To chyba jakieś podziemie ginekologiczne musi być, skoro pacjentki są przyjmowane w nocy 😁 😁 😁. Boshe, ty tam pewnie na 5.30 byłaś umówiona 🤨
Karolciakam, gratuluję dzielnie przetrwanego weekendu z gośćmi. A co z tą twoją awarią? - też skurcze cię dopadły? Współczuję, ale dobrze, że to fałszywy alarm 🙂 Teraz odpoczywaj!!!
Jakoś w ostatnich tygodniach to mocno awaryjne jesteśmy, nie? Co chwilę u którejś z nas coś się dzieje 🤢

A, i byłabym przeoczyła, Diviana, gratulacje. Życzę wam dużo szczęścia i kolejnych wielu, wielu, wielu lat w miłości

Kochana ależ skąd 🙂 byłam ok 6 rano ale nie sądziłam, że pani doktor już bedzie przyjmować bo ogólnie powinna od 7 🙂Jak weszłam to sie jej zapytałam czy spać nie może? 🙂a ona do mnie a ty?? 🙂 🙂 🙂
a dlatego taka godzina, że teściową do pracy na 6 podrzuciliśmy od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Ja dopiero wstałam, idę szykować jakieś śniadanie.

Diviana dużo miłości na kolejne lata 🙂

Jeśli chodzi o skurcze to ja chyba nie mam ale okropnie bolą mnie "kości mariolkowe" masakrycznie po prostu. W 1 ciąży nie miałam czegoś takiego 😮 🤢 Najgorzej jak mam wstać na siusiu to mam wrażenie że one są takie "zastane" i ciężko mi dojść do tej łazienki.

Moniczek
fajnie wyglądasz 🙂
Madalena już niedługo 🙂 i drugi synek będzie z Wami 🙂

No uciekam zrobić to sniadanie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana mam podobne dolegliwosci. A oprocz tego te moje dretwiejace juz teraz 2 rece.Ale jak sie urodzi niunia o wszytkim zapomne. O nie napisalam o wizycie. Mala wazy w34 tygdniu 2,5 kg. Pani doktor powiedziala ze jest wszytko ok. Do porodu powinna wazyc 3.500-3.700. Pobrala mi posiew w srode beda wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina to już duża ta Twoja córa i oby te Twoje drętwienia przeszły
Moniq ja niestety nic o zasiłku nie wiem więc Ci nie pomogę 😞
A u mnie bobas od rana nie ruszał się i się martwiłam pożarłam pół czekolady a teraz tak mi daje o sobie znać że bokami gule mi takie wychodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
U mnie noc minęła masakrycznie,było duszno i na maksa goraco.Zasnęłam dopiero po 4.I jeszce ten mój kregosłup.Dobrze,ze jutro wizyta
moniczek ładniutkie zdjecie
moniq gratuluje udanej wizyty 🙂
magdalena ty juz możesz rodzić,bo tak nie wiele ci zostało do konca
aasia trzymam kciuki,daj znać jak po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 🙂
Ojej-współczuję Wam tych ciężkich nocy... Ja na szczęście śpię, jak niemowlę 😁 Tylko kot chyba chce nas przygotować, bo co noc coś nowego wymyśla... dzisiaj o 4 zbił doniczkę! 😠 Ech-coś on nie lubi moich kwiatków... 😞 😜
Divianka - Serdeczne życzenia wszystkiego naj! I z każdym dniem coraz więcej miłości! 🙂
Moniczek - słodkie zdjęcia! 🙂 ja myślę, że jest więcej ładnych 🙂 Mi 'nasz' fotograf powiedział, ze miałby czas 8.08. i tak się zastanawiam, czy dotrwamy i jak się będę czuła! 😜 🙂
Moja mama uparcie twierdzi, że Szymon nie będzie się spieszył 🙂 i będzie duży 🙂 Poprała i poprasowała mi część ubranek, by były na wszelki wypadek gotowe 🙂 Jestem jej mega wdzięczna! Ale wiecie jak ona to robiła? Pranie w 90st + 4 płukania! 🤪 A prasowanie to na najwyższej temperaturze, z prawej i lewej strony! 🤪 Szalona! 😁 Ja jej mówiłam, ze w 60st prać wystarczy, ale ona stwierdziła, że jak ona wygotowywała wszystko, to jak tu teraz tylko w 60st! 🙃Ale kochana jest 🙂
Ja mam dzisiaj wizytę... zobaczymy, co mi powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia ty wczoraj pisałaś o teściowej że ci teorie prawiła,ja tez mam takie osoby w rodzinie,od strony męża, co jak mnie widza to mówia to samo ,że teraz nocki nie przespane,ze brudne sciany,że mały bedzie niegrzeczny,bo kązdy chłopak taki jest,jak mnie to denerwuję wrrrrrrrrrrrr.Skad oni to moga wiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
agusia ty wczoraj pisałaś o teściowej że ci teorie prawiła,ja tez mam takie osoby w rodzinie,od strony męża, co jak mnie widza to mówia to samo ,że teraz nocki nie przespane,ze brudne sciany,że mały bedzie niegrzeczny,bo kązdy chłopak taki jest,jak mnie to denerwuję wrrrrrrrrrrrr.Skad oni to moga wiedziec.
Dokładnie... 😠 Tragedia... 😠 Jakby specjalnie straszyli! 🤢
A ja się staram nastrajać pozytywnie! 🙂 I ciągle powtarzam, że mój maluch będzie grzeczny 🙂 Oczywiście się ze mnie śmieją... No ale przecież każde dziecko jest inne! Nie mówię, że nie będę miała brudnych ścian albo wszystkie noce przespane - no ale na pewno nie będę nikomu na to narzekać ani nikogo straszyć! 🤔 Raczej się z tego śmiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdobry 😁
ja po średnio przespanej nocce rano byłam już na pobraniu krwi a w czwartek wizyta 🤪 i mam nadzieję że dostanę skierowanie na USG ....
straaaasznie boli mnie głowa buuu 🤢 aż mi oczy łzawią
agusiakowalczyk i inne wizytowe dziewczynki - powodzenia
dla szpitalnych brzusiów buziaki serdeczne 😘 😘 😘
oj Martusia straszysz 🙃 - ja sobie uzmysłowiłam że pewno czas na sierpniówki się zbliża....tyk,tyk,tyk o jejku a ja się boję 😮 🙃 😮
Madzia - wyobrażam sobie Twoje znicierpliwienie...też tak mam na końcówce 🙂
Divianka wszystkiego co najlepsze i wymarzone 😘 😘 😘

no i wszystkim brzusiom miłego dzionka 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Agusia to trzymam kciuki za wizyte a 8 sierpnia to już duży brzusio będziesz miała 🙂
No właśnie! 😁 Oby tylko rozstępy się nie pojawiły! 🤢 On mnie zachęca, bym poszukała wizażystki 🙂 podobno można spokojnie znaleźć dziewczynę, która zrobi makijaż itd w zamian za zdjęcia 🙂 Zastanowię się... Chociaż ta sesja to tak, jak pisała Marta-Lion, bardzo osobista.... No ale zobaczymy... 🙂
Zdjęcia ze ślubu i plener udostępniliśmy bez problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia ja tez staram sie tym w ogóle nie przejmować,ale najlepsze w tym wszystkim jest to,ze najpierw przez dwa lata ciagle pytali kiedy bedziemy miec dzidziusia,a jak juz sie udało,to takie rzeczy wygadują człowiekowi,brak słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Brzuszki 🤪
u mnie noc minęła spokojnie, mały jest grzeczniutki i mam nadzieje że taki pozostanie po porodzie 😜

Divianka gratuluję rocznicy ślubu Dużo Miłości i szczęścia Wam życzę

Karolciakam Sto lat Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...