Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No... to jest denerwujące... 😠
Mnie to jeszcze wkurza teściowa, bo ciągle powtarza, że chce "kucyki", chociaż już od dawna wiadomo na 200%, że będzie chłopak... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
dziewuszki co robicie na obiad??
diviana bym zapomniała,duzo miłosci na ta kolejną rocznice slubu 🙂


ja mam pałki z kurczaka ze wczoraj ale coś go jeść nie mogłam 😞 i zorbie sobie dzisiaj naleśniki chyba 🙂 a tak w ogóle to nic mi się nie chce robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
🙂 Beckhamom urodziła się córeczka 🙂

ja nawet nie wiedziałam, że ona była w ciąży 🙂
Taka chuda - to wcale nie widać... A na ślub Kate&Williama założyła taki czarny worek, niewiadomo co... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki 🙂

Solidaryzuję się z Mamusiami kiepsko śpiącymi, od ponad 2 tygodni jestem w Waszym gronie. Ale już nie zostało dużo czasu, jakoś damy radę 🙂
Później też czekają nas nieprzespane nocki ale to już z całkiem innego powodu 😁 😁 😁

Madzia wytrzymaj jeszcze troszkę 🙂 Dużo zdrówka i dobrego samopoczucia Ci życzę:*

Martuś a Ty co z tym zegarkiem wymyślasz??? 😉 To jeszcze nie pora 😉

Diviana wszystkiego naj... dużo miłości 🙂

Mapa dziękuję, czujemy się dobrze, trochę nam już ciężko ale wytrzymamy tyle ile trzeba 😉 A jak Wy z Maciusiem się trzymacie? Jak było na warsztatach chustowania?

Mamusiom szpitalnym wysyłam pozytywne fluidy i trzymam za nie kciuki 🙂

Moniq i Evelina gratuluję udanych wizyt 🙂

Agusiakowalczyk powodzenia na wizycie 🙂 Tak się zastanawiam czy ubranka, które Twoja mama wyprała w 90 st. nie są teraz 2 rozmiary mniejsze 😉

Jo-aneczka dotarł już do Ciebie ten bambusowy kocyk Fusseneggera? Bo jestem bardzo ciekawa jak Twoje wrażenia

Dziewczynki ale macie śliczne zdjęcia 🙂 Ja w ciąży mam awersję do aparatu i nijak nie mogę się zmusić do zrobienia sobie zdjęć, to już 9. miesiąc więc muszę się jakoś zmusić bo będę żałować, że nie uwieczniłam tego wspaniałego czasu.

Wczoraj spakowałam torbę do szpitala, zostało mi tylko do skompletowania kilka drobiazgów 🙂 Coś nie mogłam się wcześniej za to zabrać ☺️

No i poprałam i poprasowałam ubranka, kocyki i pieluszki dla Małej 🙂
Mam dziwne wrażenie, że im więcej rzeczy udaje mi się zrobić i załatwić tym mniej jestem przygotowana do godziny "0" . Dziwne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic szykuję się do sklepu bo chlebka brak i na budowę zmierzyć wymiary firanki do kuchni bo sobie znalazłam ale nie wiem czy za krotka nie będzie.

Do później dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare, Daniela - u nas chyba dzisiaj też naleśniki 🙂 ze szpinakiem 🙂
Eleeza - Właśnie ubranka pięknie wyglądają, nie skurczyły się, nie wyblakły kolory - także GIT 🙂
Ja zaraz chyba też się wybiorę na spacerek po osiedlu 🙂 widziałam, ze my też mamy jakiś sklep z ubrankami dziecięcymi... tylko nie wiem, czy niemowlęce też mają...
Dzisiaj składam zamówienie u tego użytkownika, którego polecałyście, r_p77
Czekam jeszcze na odpowiedź z pieluszek wielorazowych i mam nadzieję, że dzisiaj zamówię.
Mapa - właśnie jak te warsztaty chustowania? my czekamy, czy będę jakieś w lipcu w Wawie... A chustę kupiłaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my juz po wizycie...teraz kawka i bulka drozdzowa...mala tak sie pcha ze nie moge ustac na nogach bo sie w pol zginam... 🤪

a na wizycie wszystko ok.lekarz powiedzial ze obnizanie brzucha powinno nastapic okolo 4 tyg przed rozwiazaniem...wiec nawet jesli sie juz obnizyl to wszystko ok...i ze jak sie zaczna wody saczyc albo skurcze pojawiac to mam powoli sie naszykowac bez pospiechu i paniki i jechac do tego szpitala w ktorym chce rodzic a nie do najblizszego bo na pewno zdazymy 😁 😁 i mam skierowanie na mocz i morfologie 🙂

a na obiadek u mnie ziemniaczki pulpeciki w sosie pomidorowym surowka fasolka szparagowa i maslanka 😜 😜 😜 tzn taki jest plan ale jakos motywacji i sil na razie brak 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka to super. A ja myslalam ze 2 tyg przed brzuszek sie obniza. Diviana oby tych rocznic bylo jeszcze ze 100 🙂 Dzis sie dowiedzialam ze jak juz jest ten 37 tydzien ktory uznaje sie za termin to sa naturalne sposoby przyspieszania porodu- tak mi powiedziala polozna. Nie na wszytkich dzialaja ale podobno na duza grupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 hehehe moja tesciowa wczoraj na sile pchala sie zeby mnei z mala ze szpitala odbierac 🤪 bo ja nie hcce zadnych odwiedzin w szpitalu ( oprocz m.) i ona przebolec tego nie moze...i twierdzi ze m. sam nie pojedzie bo on dziecka na rece nie wezmie 😮 a mi nie dadza jej niesc bo obolala bede itp. to jej mowie ze on wezmie ja na rece a jak nie to mu do nosidelka zapakuje i ja do auta zaniesie...o ze zlosciazawiedziona stwierdzila- no tak bo przeciez teraz te nosidelka sa 😁 😁 😁ale czekam az aznowu cos wymysli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza, kocyk bambusowy już leży w szafie i czeka na użytkownika.
Ja wybrałam ten wzór z misiem, ecru/beż - pasuje mi do wózka.
I miałaś rację, jest boooooski w dotyku, zwłaszcza na gołe ciało 🙂
No i wydaje się być bardzo fajny dla noworodka na tą porę roku. Jest stosunkowo cienki, więc niewiele waży - nie przygniotę nim małej. Ciekawe jak będzie temperaturę trzymał, ale z tego co piszą to powinno być pod nim ciepło, nawet w chłodniejsze dni.
Zobaczę jak się będzie sprawował w codziennym użytkowaniu, ale już myślę o kolejnym - do łóżeczka 😉
Mój ojciec już sobie zamówił u mnie na prezent urodzinowy taki kocyk dla dorosłych 😉
Jeszcze raz dziękuje za namiary na te koce - wygląda na to, że też stanę się ich fanką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ no mowil ze sa przypadki ze kilka dni przed porodem i to jest tak samo normalne jak 4 tyg i mam sie nie martwic 😁

aaaa i gratuluje udanych wizyt
Divianka sto lat!

koncze kawke i teraz jeszcze bardziej chce mi sie spac 😮

aaa i ciagle ktos sie dziwi rozmiarom mojego brzuszka 🙃 jedna stwierdzila ze mam taki wielki jak jej kolezanka kilka dni przed porodem z blizniakami 😮 i jak mowie ze tam jest jedna dziewczynka i to calkiem normalnych rozmiarow to nie chca mi wierzyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka bo Twoja mała ma ful wypas basen, komfort pięciogwiazdkowy 🤪


ja mysle ze tam jeszcze jest miejsce na trampoline, plac zabaw i spory kawalek plazy 🤪 🤪 🤪
hehehehehe to może urządzisz kolonie dla naszych maluchów? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
moniq1984 hehehe moja tesciowa wczoraj na sile pchala sie zeby mnei z mala ze szpitala odbierac 🤪 bo ja nie hcce zadnych odwiedzin w szpitalu ( oprocz m.) i ona przebolec tego nie moze...i twierdzi ze m. sam nie pojedzie bo on dziecka na rece nie wezmie 😮 a mi nie dadza jej niesc bo obolala bede itp. to jej mowie ze on wezmie ja na rece a jak nie to mu do nosidelka zapakuje i ja do auta zaniesie...o ze zlosciazawiedziona stwierdzila- no tak bo przeciez teraz te nosidelka sa 😁 😁 😁ale czekam az aznowu cos wymysli 🙃

no u nas na oddziale od razu w fotelik sie pakuje dzidzie przy wypisie 🙂 🙂 🙂 a o odwiedzinach nikt nic jeszcze nie mówił zostawiam to mojemu do załatwienia bo słyszał jak położna mówiła żeby odwiedziny ograniczyć do minimum!! 🙂 ze wzgledu na inne mamy jak i na własne żonki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka gratuluję udanej wizyty 🙂 no i ciętej riposty pod adresem teściowej 😁 😁 😁

Jo-aneczka cieszę się, że jesteś zadowolona 🙂 A ja chyba muszę się zgłosić do Fusseneggera po jakąś prowizję za reklamę 😁 😁 😁 😁
Też jeszcze mnie kusi żeby coś od nich zamówić, na pewno jeden bambusowy bym chciała i może bawełniany w większym formacie 🙂 Ale póki co muszę poczekać na resztę kasy z ZUS-u, bo moja gin się ostatnio pomyliła przy wypisywaniu zwolnienia i ZUS odesłał jej z prośbą o korektę 😞
Zdecydowałaś się na bank krwi pępowinowej? Bo z tego co pamiętam to chyba kiedyś wspominałaś, że o tym myślisz.
My z mężem też bijemy się z myślami czy się zdecydować na zdeponowanie krwi Liwki... niestety czas nagli, bo jeśli byśmy się zdecydowali to trzeba wcześniej umowę podpisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki
Diviana- najlepszego z okazji rocznicy dużo miłości i wielu wielu kolejnych udanych lat razem 🙂
Po wizytowym- gratulują rosnących maluchów 🙂
Co do obiadku to ja dziś chyba kotlety jajeczne robię.
A jeśli chodzi o wizyty to u mnie w szpitalu nie można wchodzić na salę- jak się chce odwiedzić mamę z dzieckiem to się dzwoni i ona z maluszkiem w takim wózeczku wychodzi na korytarz albo do pokoiku wizyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...