Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny mnie też strasznie skóra swędzi, zwłaszcza po bokach brzucha i piersi. Smaruję się oliwką, ale również pomaga tylko na chwilę i znowu się drapię. Będę musiała kupić sobie jakiś z balsamów, które polecacie.

madalena20 ja również nie podejmę się interpretacji zdjęcia, bo ja to ślepa jestem 🙂

Co do imienia, to wiem, że nie powinnam aż tak się wkurzać, ale wiecie co, to imię zawsze było moim marzeniem, nawet nie zastanawiałam się nad żadnym innym imieniem męskim. A tu dupa. Po prostu jestem zdenerwowana bo zrobiła to bardzo dla mnie bliska osoba i boli mnie to, że będzie mówił do niego ''ej Mikołajku'' a ja zawsze będę pamiętać, że właśnie tak chciałam nazwać swojego syna.
Ale może będzie córa i wtedy nie będę miała problemu? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
o rany jak ja sie najadlam winogron teraz mnie brzucho boli.... 🤢 kupilam bezpestkowe, ale takie byly slodkie, ze nie moglam sie opanowac 😜 konca nie widac....


Ja winogron też uwielbiam-teraz bo wcześniej to grejpfruty. No i jak więcej tych winogron zjem to później mega nabrzmiały brzuch mam......... 🤢

to tak ja ja grejpfruty czerwone... przynajmniej maz mi ich nie zjadal bo nie lubi a winogrona to podjada...lobuziak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena20 kurcze można by się tu wszystkiego dopatrzeć. Ale Eleeza ma rację skoro lekarz nie chciał diagnozować płci, to my też nie powinnyśmy. Wiem, że liczyłaś na inna odpowiedź, ale zobaczymy po następnym usg. A co byś chciała, albo co obstawiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja mam od samego poczatku przeczucie ze to dziewuszka!!! I bardzo bym chciala zeby tak bylo bo mam juz synka Kubusia w czerwcu konczy 2 latka. I mam porownanie co do przebiegu obu ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magalena- moja mama też każdą ciążę przechodziła inaczej, w jednej mdlała i strasznie puchła, w drugiej miała potworne nudności i awersję do jedzenia a w trzeciej czuła się super i za każdym razem rodziła dziewczynkę 😉 Podobno każda ciąża jest inna i to niezależnie od płci dzieciątka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Wiecie ja mam od samego poczatku przeczucie ze to dziewuszka!!! I bardzo bym chciala zeby tak bylo bo mam juz synka Kubusia w czerwcu konczy 2 latka. I mam porownanie co do przebiegu obu ciazy.
Hihi moje przeczucia to się słabo sprawdzają. Mamy już dwie córki, to będzie nasze trzecie dziecko. Niestety ja nie znam jeszcze płci. Idę na wizytę w czwartek, będę miała usg, może wtedy dzidzia się ujawni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ale tak bardzo pragne aby to byla corcia, ze nawet porownuje bicie serca z innych usg bo niby jak dziewczynka to tetno jest powyzej 140 udezen a jak chlopiec to do 140 🙂 hhehehehe tylko sie nie smiejcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na ostatnim usg (w środę) wyszło, że najprawdopodobniej córeczka, bardzo się ucieszyłam, ale staram się aż tak bardzo nie przywiązywać do tej myśli, poczekam na kolejne usg za 4 tygodnie i jeśli ono potwierdzi to uwierzę na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi dzieciaki potrafią nam płatać figle 🙂 🙂 🙂 Opowiadałam już tutaj historię Maksia, który miałbyć Milenką. Nawet lekarz na usg 2 dni przed porodem mówił mojej koleżance, dziewczynka na 100%. A wróciła do domu z Maksem hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakiś czas temu, któraś z dziewczyn podrzuciła tu link do stronki, na której można było sprawdzić prognozowaną płeć dziecka na podstawie tzw. wierzeń ludowych 😉
i tak np. jak masz mocz mętny to dziewczynka
jak włosy na nogach Ci wolnej rosną- dziewczynka
i inne takie ciekawostki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mogę zerknąć w mój magiczny kalendarzyk wg którego my się z mężem staraliśmy, niby ma 92% skuteczności tylko muszę wiedzieć w jakim miesiącu zaszłaś w ciążę i ile miałaś w tamtym momencie skończonych lat( podkreślam skonczonych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...