Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam nową mausie Angel, kurcze jak to miło, ze nasze grono tak sie powieksza. 🙂
agapurka2 moze wam bedzie łatwiej sie dogadac bo same lwiątka. 🙂 Mój partner jest strasznie uparty co czasami doprowadza mnie do szału 🤢 a jak sobie pomyslę ze dzidzia tez będzie miała taki charakterek to az zaczynam sie obawiac o mój stan psychiczny za pare latek 😜 😜 😜 😜

Dobranoc Brzuszki 🙂 Pewnie juz wszystkie slodko chrapiecie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzuszki !!!

Lydzia to badanie ja miałam robione razem z grupą krwi, zazwyczaj tak robią. A Ty nie miałaś przy grupie krwi? No chyba, że chcesz powtórzyć. Ja mimo, że będę miała trzecie dziecko jakoś za każdym razem od nowa robiłam sobie grupę krwi. U mnie gr.krwi + przeciwciała anty D kosztują 27zł.

Hihi i wczoraj z mężem zmieniliśmy opcję imienia dla chłopca 😁 😁 😁. Stwierdziliśmy, że jakoś Michał nas nie przekonuje. Chyba będzie Łukasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Większość pewnie tak, ale ja to lubię do późna siedzieć 🙂 a potem spać do południa hihi 🙂
Lydzia u nas niestety dzieciaki biorą górę. Chciało by sie posiedzieć do późna i spać do południa. Ale Majeczka wstaje o 8 🙂 🙂 🙂 a czasem wcześniej, a Milka do szkoły, więc wstać o 6:00 musi 😞
Także z pospaniem sobie nie ma mowy, nawet w niedzielę wstają jak zaprogramowane hihi 😁 😁 😁
Korzystaj póki możesz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 😎

Witam nową mamusię - rozgość się u nas 😜 - zawsze służymy radą....
lydziaa84 śpij ile się da haha bo potem to różnie bywa - mój Bartek od niedawna przesypia całe noce a ma już 17 miesięcy 🙂
Idę dzisiaj do lekarza 😁 ciekawe czy będzie Usg i czy może w końcu posłucham serduszka - już mi tęskno za odgłosami z brzusia hihi....

Miłego dnia dziewuszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten słoneczny dzionek

Ja noc miałam byle jaką, często się budziłam, później miałam problemy z zaśnięciem 🤢
Nie wyspałam się. Mąż dzisiaj dla odmiany zawiózł Gabi do przedszkola więc poleżałam troszkę dłużej 🙂 Teraz jem śniadanko.

Co pichcicie na obiad?? Może podłapie jakieś pomysły bo ja już nie wiem co gotować 🤢 🤢 🤢

Miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Wczoraj całe popołudnie miałam gości,więc jak ich tylko pożegnałam poszłam spać 🙂

Witam nowa sierpnióweczkę 🙂
Ja dziś po południu mam fryzjera 🙂 Nareszcie bo już sama na siebie nie mogę patrzeć.
Mąż ma przywieść fryzjerkę do domu załatwi i mnie i męża od razu 🙂
Chce zrobić sobie balejage w kolorach śliwka z blondem,ale nie ukrywam,że boję się trochę tego rozjaśniania,nie wiem czy można......i do końca decyzji nie podjęłam najwyżej skończy się na obcięciu...
Co do badań ja nie płacę za badania ... mój lekarz kładzie mnie do szpitala i tam wykonuje mi wszystkie badania,żebym nie musiała za nie płacić... Właśnie jutro idę na wizytę, a potem skierowanie do szpitala, mam nadzieję kilka dni...
Poza tym u mnie bez zmian jestem głodna, a na nic nie mam ochoty 😮 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.
Jak samopoczucie od rana?Ja już wstałam,zbudził mnie wilczy apetyt,zjadłam śniadanko,a teraz już sobie siedze i was czytam;-)
Dziś mam zamiar zrobić trochę rozeznania u Siostry na stryszku,i poszukać wszystkiego co mi naszykowała dla maluszka i dla mnie na ciąże.Ach dobrze mieć starszą siostrę a zwłąszcza taką co niedawno sama rodziła dzieciaczki.Nie muszę kupować łóżeczka,ani wózka,mam wanienkę i sporo rzeczy dla mnie na ciążę.Trochę finansowo mnie to odciąży;-)
Część z was pewnie tak ma ,bo ma juz swoje dzieciaczki i będzie duzo potrzebnych rzeczy po mnich;-)
Miłego dzionka brzuszki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati co do balejażu ja robiłam zawsze w każdej ciąży. W tej już też. W sumie przy balejażu farba skóry nie dotyka. Ja podczas ciąży robię prawie zawsze około 3razy, mam króciutkie włosy i szybko rosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati są kremy i rozjaśniacze bez amoniaku.

PS. Ale ja ci powiem szczerze, że nigdy bardzo nie zwracałam na to uwagi. Chyba z firmy Loreal są takie kremy bez amoniaku. Pozatym tak jak pisałam przy balejażu farba nawet nie ma kontaktu ze skórą. Chyba, że zapach będzie ci przeszkadzał.

Hihi mój maluszek właśnie kopie 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem Pati, w sumie sama mam stres, a mam wizytę w czwartek. I jakoś nic złego się nie dzieje. Brzuch mnie pobolewa, ale jak zawsze. A maluszek daje znaki, więc jakoś mniej się wtedy martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta lion ja to przeżywam jak nie wiem, wmawiam sobie dziwne rzeczy 😞 oj Boże nie mogę się doczekać końca... Dziś to już nawet boje sie wstawać i chodzić o ten mój szew czy wszystko ok...
Wiem,że tak niemożna ale jakoś kurde schiz mnie dopadł 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu oglądam wózki i ten wydaje się fajny i ma pompowane koła. Piankowe odradzacie i w sumie chyba to racja bo jak zimą jeździć po śniegu na piankowych?
http://allegro.pl/wozek-atlantic-2010-espiro-babydesign-3w1-fotelik-i1486637372.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati wiem, że łatwo się mówi. Ale postaraj się nie shizować, to nie dobrze wpływa i na ciebie i na malca. Ja sama od tego siedzenia nie wiem co robić. Poszłabym z Majką na spacer, ale potem zaś brzuch mnie kuje itp... I bądź tu mądry...

Daniela mnie ten wózek nie przekonał. Nawet kiedyś brałam go pod uwagę. Ale jak dla mnie jest twardy i mimo zapewnień kompletnie nie ma amortyzacji. Ja już o nim pisałam. Raz widziałam jak kobieta wiezie w nim dziecko.
PS. Ale to moja opinia.
PS2. Te wózki są w sklepach idź i przejedź się nim parę razy. Sama poczujesz czy dla Ciebie jest oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
U mnie wspaniala pogoda,chyba czuć powoli wiosnę.W sobotę wieczorkiem,mój mały bąbel nie zle ruszał się.Nawet męzowi udało sie odczuc to ruszanie.ie sa to kopniaczki,tylko mam takie skrobanie w brzuszku.Wczoraj tez to mi się pojawiło 🙂
Witam nową mamę sierpniową.
Daniela ja zawsze też mam problem co zrobić na obiad,dziś mam żurek 🙂,a na jutro wymysliłam pyszny obiadek,bo to w końcu Dzień Kobiet i Ostatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela Mi się niezbyt podoba ten wózek, tzn. wolę na wahaczach i mój mąż też, czasami w sklepach baaardzo to demonstrował hehehe.
Pati Trzymam kciuki, że wszystko będzie OK(musi być), bo jak tak piszesz, że Cię boli i to już jakiś czas trwa, to trochę można się zmartwić.
Ja mam dzisiaj wizytę 😆 😆 😆 tak się cieszę, z resztą mężuś też, pierwszy raz zobaczy na żywo nasze maleństwo 🙂 🙂
Co do łóżeczek, też chciałam kupić na allegro, ale to co mi się podobało miało taki lipawy materacyk, bez możliwości zamiany(bezsens) 😞, a tak się złożyło że znalazłam hurtownię artykułów dla dzieci i wszystko wyjdzie ok. 50 zł drożej, a mogę wszystko obmacać hehehe, więc myślę że się opłaca. Baaaardzo chciałam baldachim i to nie mały tylko taki z tiulu (jak firana 🙂) na całe łózeczko, ale po waszych wypowiedziach rezygnuję. Ten kurz bym przeżyła, chociaż i tak będzie przy niemowlaku tyle prania, że może bym nie miała czasu ciągle tego prać, ale tego że szkrab będzie za to ciągnął żeby się podnieść to już nie przeżyję.
Lecę do kąpania i szykownia na wizytę. Jest piękna pogoda,aż się nogi rwą na spacer. papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki. 🙂
Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt. 😞 Ja musze czekac do 11.04. 😞 Ale wydaje mi sie ze raczej tak długo nie wytrzymam i pójdę wczesniej do lekarza przynajmniej po to by sprawdził ta moja szyjkę nieszczęsną.
Pati nie martw sie, na pewno bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki.
Miłego dnia mamusie, my też zaraz uciekamy z domku bo za oknem sloneczko az milo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...