Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczyny...ależ mi trudno nadążyć z postami - to dlatego że mam mało czasu na kompa hihi 😜

przede wszystkim witam nowe mamusie 🤪 😎
to sie nam grono powiększa - super !

Nie odniosę się do wszystkich bo nie mam jak nadrobić czytania ☺️

Pati - trzymam kciuki żebyś szybko mogła opuścić szpital 🙂 - nie martw się - wiem że to łatwo sie pisze ale masz wsparcie w nas wszystkich 😎

Marta-lion gratuluję Juleczki 🤪

dziewczyny - śliczne brzusie 😜

Buziaki dla wszystkich i miłego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Patrzcie co znalazlam 🙂
Zébulon dans le ventre
http://www.youtube.com/watch?v=iMZ2xBPq9XQ


o rajciu ależ ruchliwe dziecię hahaha ale się uśmiałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam antybiotyk...Mam go brać przez najbliższe dni...Po tym mają mi powtórzyć morfologie...Jak wyniki się poprawią to puszczą mnie do domku...
We wtorek mają mi pobrać wymaz z pochwy, aby wykluczyć infekcje macicy...Matko a potem na wynik czeka się około 3-4 tygodni 😞
Stres zapowiada się jeszcze przynajmniej miesiąc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Patrzcie co znalazlam 🙂
Zébulon dans le ventre
http://www.youtube.com/watch?v=iMZ2xBPq9XQ


O kurde czegoś takiego jeszcze nie widziałam ale ruchliwy dzidziuś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Zacznę oczywiście od gratulacji marta-lion cieszę się, że z maleństwem wszystko super to najważniejsze 😁 😁 😁 Trzecia córcia-wow! 🤪 Może jakiś girlsband utworzycie? 😁

Pati wiem, że mówienie, że na pewno wszystko będzie ok jest mało pocieszające, bo ja jestem taka sama jak Ty. Może mi mówić sto osób, że będzie ok a ja i tak się denerwuję. Ale wiesz co, myślę wtedy o tym maleństwie we mnie i o tym, że jestem za nie odpowiedzialna. Staram się oddychać głęboko i uspokajać za każdym razem 🙂 Musisz być dobrej myśli, bo MUSI być dobrze, skoro ta istotka w Tobie jest tak bardzo kochana i kocha Cię również 🙂

madalena superowy bruszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,widzę że pomysł ze wstawianiem brzuszków się spodobał.Śliczne te wasze brzuszki,i te male i te większe,jest się czym chwalić co?

Marta gratuluję córci 🤪

Ja dziś od rana najadłam się rolmopsów i nie czuję się po nich dobrze.Mdli mnie strasznie,i głowa zaczyna boleć.Taka zachłanna jestem że teraz mam za swoje 🤨
Nie produkujcie tak dużo postów bo już coraz większe problemy z nadrabianiem mam .Dziś 24 strony.ufffffffffffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Dostałam antybiotyk...Mam go brać przez najbliższe dni...Po tym mają mi powtórzyć morfologie...Jak wyniki się poprawią to puszczą mnie do domku...
We wtorek mają mi pobrać wymaz z pochwy, aby wykluczyć infekcje macicy...Matko a potem na wynik czeka się około 3-4 tygodni 😞
Stres zapowiada się jeszcze przynajmniej miesiąc 😞

Pati bedziesz w szpitalu jeszcze 3-4 tygodnie az wyniki beda dobre dobrze zrozumialam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny
u mnie samopoczucie nie bardzo,cały czas odczuwam taki dziwny ból lewego jajnika,mam nadzieje ,ze to nic groznego.Tak jak wczesniej wam pisalam,moja pni doktor jest na urlopie.Mam nadzieje,że w poniedziałek bedzie juz u siiebie i jezeli mi nie przejdzie to się do niej wybiorę.
Marta-lion gratuluje slicznej dziewczynki
Witam nowe mamuski.
A tak w ogóle ładne brzuszki macie.Ja jak się lepiej poczuje to wstawię też swój.A teraz zmykam si połozyc,co jakiś czas bede tu zerkać,o ile będę się w miarę czuła.Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może któraś miałaby ochotę sobie dorobić? zapraszam po info i zachęcam do obejrzenia filmiku...

Osoby , które wykorzystały ten film do rekrutacji i do pokazania nowym osobom jak zrobić pierwsze zamówienie, mówią jednym głosem. Każdy kto to rozesle i promuje ma wzrost w swojej grupie http://player.vimeo.com/video/20683765?autoplay=1&loop=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Dostałam antybiotyk...Mam go brać przez najbliższe dni...Po tym mają mi powtórzyć morfologie...Jak wyniki się poprawią to puszczą mnie do domku...
We wtorek mają mi pobrać wymaz z pochwy, aby wykluczyć infekcje macicy...Matko a potem na wynik czeka się około 3-4 tygodni 😞
Stres zapowiada się jeszcze przynajmniej miesiąc 😞

Pati bedziesz w szpitalu jeszcze 3-4 tygodnie az wyniki beda dobre dobrze zrozumialam?


Jola wyjde jak mi sie poprawia wyniki po antybiotyku...
A 4 tygodnie bede czekac na wyniki
Odnośnie duphastonu ja mam jeszcze brać , ale słyszałam że bierze się go do 20 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Daniela!!!
Dziekuje za serdeczne powitanie 🙂milo z twojej strony...
Ja mam termin na 22.08.2011 a ty dwa dni pozniej zobaczymy kto pojdzie szybciej na porodowke hehehe mi lekarz powiedzial w tamten piatek ze bedziemy mieli dziewczynke ale jeszcze kazala poczekac do nastepnej wizyty ktora bedzie 1 kwietnia juz nie moge sie doczekac a poza tym 2 kwietnia jedziemy z mezem do polski huraarra :
Nie raz i mi leci krew z nosa co do nosa to on jest tez zatkany...
buziaki papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie do dziewczyn, ktore biora duphaston czy wam lekarz mowil do kiedy macie go brac?
Ja jeszcze będę brała 4 dni i odstawiam juz.
Ja jeszcze biorę do niedzieli. Potem zmieniam na Luteinę (2op.) i mam odstawić wogóle. A Buscopan odstawiłam już dziś.
Teoretycznie takie są zalecenia by brać do 20 tygodnia, ale w szczególnych przypadkach bierze się dłużej. Moja koleżanka brała do 37 tygodnia ciąży, wcześniej miała 3 poronienia pod rząd. Dziś ma zdrowego 4-letniego już synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
Hej Daniela!!!
Dziekuje za serdeczne powitanie 🙂milo z twojej strony...
Ja mam termin na 22.08.2011 a ty dwa dni pozniej zobaczymy kto pojdzie szybciej na porodowke hehehe mi lekarz powiedzial w tamten piatek ze bedziemy mieli dziewczynke ale jeszcze kazala poczekac do nastepnej wizyty ktora bedzie 1 kwietnia juz nie moge sie doczekac a poza tym 2 kwietnia jedziemy z mezem do polski huraarra :
Nie raz i mi leci krew z nosa co do nosa to on jest tez zatkany...
buziaki papap


No to gratuluje córeczki 🙂
Ja w pierwszej ciąży urodziłam tydzień wcześniej zobaczymy jak będzie teraz 😁
W które regiony Polski przyjeżdżacie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
monika835 napisał(a):
Hej Daniela!!!
Dziekuje za serdeczne powitanie 🙂milo z twojej strony...
Ja mam termin na 22.08.2011 a ty dwa dni pozniej zobaczymy kto pojdzie szybciej na porodowke hehehe mi lekarz powiedzial w tamten piatek ze bedziemy mieli dziewczynke ale jeszcze kazala poczekac do nastepnej wizyty ktora bedzie 1 kwietnia juz nie moge sie doczekac a poza tym 2 kwietnia jedziemy z mezem do polski huraarra :
Nie raz i mi leci krew z nosa co do nosa to on jest tez zatkany...
buziaki papap
hej 🙂mi jak w 16 tyg powiedzial ze corcia to do teraz podtrzymuje..gratulacje 🙂

No to gratuluje córeczki 🙂
Ja w pierwszej ciąży urodziłam tydzień wcześniej zobaczymy jak będzie teraz 😁
W które regiony Polski przyjeżdżacie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
jak sie dodaje te fotki?? 🙂 tylko mi trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie 🙂 🙂
A gdzie chcesz dodać te fotki ??? Do profilu czy do postu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...