Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczek napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
bardo ladne zdjęcia umiesciłyscie,jak mi sie uda,to tez wkleje.Ja chyba jestem tu najstarsza mężatka,bo 23 sierpnia minie mi jak jestem trzy lata po ślubie 🙂


oj aneczkare22 hihi u mnie w lutym stuknęło 15 lat po ślubie hahaha a więc można powiedzieć że cała reszta to nowożeńcy 🙃 🙃 🙃


hihihi,masz racje moniczek,my doświadczone mężatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion Ja mam nadzieje ze na tym etapie już żadne przejscia sie u mnie nie powtórzą krwotok w 15 tygodniu naprawde mnie zzaskoczył i podłamał.. 😞
Będzie dobrze. Ja dopiero teraz czuję się lepiej. Odstawiam leki. I zaczynam się cieszyć a nie stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Craazzzy- to podobnie jak ja 🙂
Najwyraźniej te nasze Bąble tak się ułożyły, że jeszcze nie wypychają nam brzuszków 😉 A poza tym w pierwszej ciąży z reguły poźniej widać bo mięśnie brzucha mocniej trzymają bo w każdej kolejnej ciąży są już troszeczkę słabsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to gruba nie byłam ale wysoka też nie nawet można rzec że niska bo 160 cm ale teraz to wyglądam jak kulka a to dopiero połowa. Jeszcze troche i nie wiem czy do pracy bedę miała siłe chodzić :p:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
bardo ladne zdjęcia umiesciłyscie,jak mi sie uda,to tez wkleje.Ja chyba jestem tu najstarsza mężatka,bo 23 sierpnia minie mi jak jestem trzy lata po ślubie 🙂


oj aneczkare22 hihi u mnie w lutym stuknęło 15 lat po ślubie hahaha a więc można powiedzieć że cała reszta to nowożeńcy 🙃 🙃 🙃
Hihi mówią, ze i 15 lat po ślubie można czuć się jak NOWOŻEŃCY 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion chyba ty pytałaś czy mam przeczucia co do płci- szczerze Ci powiem cały czas mówiłam, że będzie chłopiec ale od jakiegoś czasu mi się odmieniło tym bardziej, że wszyscy twierdzą, że dziewczynka będzie więc już sama nie wiem 🙂

Mama mnie dziś zobaczyła po tygodniu i stwierdziła- ale Cię przybyło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion ja to nie jak nowożeńcy tylko jak weteranie - po licznych bojach,upadkach i wzlotach haha
Hihi moniczek to ja i bez ślubu i stażu małżeńskiego jestem po wielkich bojach, upadkach i wzlotach. To ostatnie wolę najbardziej hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Dzięki za miłe słowa mam nadzieję ze juz będzie książkowo 😉 A co do brzusia....to jeszcze poczekam cierpliwie 😉 a jak sie juz pokaże to będę spokojniejsza 🙂 Ps...strasznie ciężko jest załączyc fotke w profilu grrrrr
Zobaczysz będzie dobrze. Z nami nie zginiesz hahaha 🤪 🤪 🤪
Dawaj fotkę (musisz edytować profil, a na koniec zapisać zmiany).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
bardo ladne zdjęcia umiesciłyscie,jak mi sie uda,to tez wkleje.Ja chyba jestem tu najstarsza mężatka,bo 23 sierpnia minie mi jak jestem trzy lata po ślubie 🙂[/quote

Ja jestem już 7lat po ślubie 🙂 rocznica 14.08 aż mi się wierzyć nie chce że to już tyle czasu minęło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
bardo ladne zdjęcia umiesciłyscie,jak mi sie uda,to tez wkleje.Ja chyba jestem tu najstarsza mężatka,bo 23 sierpnia minie mi jak jestem trzy lata po ślubie 🙂

Ja jestem już 7lat po ślubie 🙂 rocznica 14.08 aż mi się wierzyć nie chce że to już tyle czasu minęło


Daniela my też braliśmy ślub 14.08. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Lydziaaa- jakie śliczne Dzieciątko

Z buzi wygląda mi na dziewczynkę 😉
Hahaha Eleeza ty już nam nie wróżkuj 🙂 🙂 🙂 🙂

Jak Eleeza mówi, ze wygląda na dziewczynkę- będzie chłopiec hahaha 🤪 🤪 🤪

PS. Zmieniłaś zdjęcie - ładniutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Lydziaaa- jakie śliczne Dzieciątko

Z buzi wygląda mi na dziewczynkę 😉
Hahaha Eleeza ty już nam nie wróżkuj 🙂 🙂 🙂 🙂

Jak Eleeza mówi, ze wygląda na dziewczynkę- będzie chłopiec hahaha 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁

PS. Zmieniłaś zdjęcie - ładniutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...