Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anya napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Anya to z ziemniaczakmi razem się pomeczymy do puki nie będzie naszych, polskich 😜 😜 😜 😜


chyba że... Eleeza coś wspominała że starczy dla wszystkich 😁 😁 😁 😁 to może się ładnie wporosimy 😉 😁 😁


Jeśli nie będzie Ci przeszkadzały te marokańskie ziemniaki- to zapraszam serdecznie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anya napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Anya to z ziemniaczakmi razem się pomeczymy do puki nie będzie naszych, polskich 😜 😜 😜 😜


chyba że... Eleeza coś wspominała że starczy dla wszystkich 😁 😁 😁 😁 to może się ładnie wporosimy 😉 😁 😁


😁 😁 😁 Bardzo chetnie ale niestety zajeło by mi to ok 4godzin bo musiała bym pokonac ok 240 km 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zauważyłam, że mam w lodówce 2 kalarepy, więc też je ugotuję i poleję tartą bułką na masełku 🙂 Dzisiaj dzień dogadzania kulinarnego 🙂

Do tego wieczorkiem idę z kumpelami na ploty do mojej ulubionej knajpki i opiję się mojej ukochanej herbatki mango z kardamonem i pomarańczą 🙂 Mniam mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
ja dopiero nie dawno wróciłam i nadrobiłam zaległości w czytaniu 🙂
Jezeli chodzi o witaminy to ja biore feminatal i on mi odpowiada,mam na razie dobre wyniki,i nie wiem jak wma ale mi sie bardzo poprawiły włosy.
Witam nowe mamuski 😆
Foga ten wózek też bardzo mi się podoba i tez juz go wczesniej ogladałam.
Eleeza masz racje co do wygladu,zgadzam się z toba w 100%,że zadbana mama to szczęsliwa mama.
Ja własbnie wróciłam od fryzjera,byłam na farbie i podcieciu i od razu sie lepiej czuję.
Jezeli chodzi o obiadek to u mnie dzis pomiodorówka z ryżem
Marta-lion czekam na wieści
A u mnie wichura na maksa i jeszcze sie rozpadało.
Ide obudzic męża 😜,bo jest po nocce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeszcze wróce do tematu bakterii w moczu. ja od początku ciązy przy każdym badaniu moczu mam te paskudztwa. Przy pierwszym liczne, przy następnych nieliczne.
Po tym pierwszym badaniu mój profesor zapytał czy mam jakieś niepokojące objawy związane z bakteriami tzn pieczenie, ból itp. Nic takiego nie miałam więc powiedział, że skoro nic nie dolega to nie ma co faszerować lekami. Pić dużo wody, często siusiać. I na ostatnich dwóch badaniach wyszły mi nieliczne bakterie. Jedno z badań było robione jak byłam w szpitalu i tam też mi powiedzieli to co mój lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie wzięlo na sweterek dla Oliwki 😜 😜 😜 😜 Wczoraj kupiłam piekna różową i fioletową włóczkę taka dla noworodków i od dzisiaj zaczynam dziergać 🤪 🤪 🤪 🤪 Powiedziałam tylko Oliwce, że juz nie ma prawa nic jej wyrosnąć miedzy nóżkami czy tam się zsunąć bo mamusia robi dla niej piekny różowy sweterek, także juz za późno na zmiany 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1,5 godzinki mnie nie było a ty 8 stron 🤪
Ja dziś na obiad mam kotleciki i ziemniaczki (młode)- ale ciiiii, żeby Foga nie wiedziała 🙂 no i surówkę. Mam nadzieję, że zjem ze smakiem, bo ostatnio obiady to dla mnie kara 😞

Ja też udzielałam się owego czasu z haftem krzyżykowym- świetna sprawa, ale teraz jakoś nie mam na to za wiele czasu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena ja się mam nadzieję dopiszę jutro 🙂 do listy

Milium
jutro wieczorkiem napiszę bo wizyta po południu i zanim wrócimy będzie wieczór zapewne. Ja byłam u Czajkowskiego 6lat temu z pierwszą córcią. I w sumie wyszłam zadowolona. Teraz się obawiam jego wieku. Jak już wtedy byłam to on dziadziuś był a teraz..... no ja nie wiem on chyba z 80lat ma 😁 😁 obawiam się że podejdzie do mojej ciąży rutyniarsko.
Eleeza my dziś wody nie mamy 😞 i obiadu też a ty tu schabik i ziemniaczki.................. 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Madalena ja się mam nadzieję dopiszę jutro 🙂 do listy

Milium
jutro wieczorkiem napiszę bo wizyta po południu i zanim wrócimy będzie wieczór zapewne. Ja byłam u Czajkowskiego 6lat temu z pierwszą córcią. I w sumie wyszłam zadowolona. Teraz się obawiam jego wieku. Jak już wtedy byłam to on dziadziuś był a teraz..... no ja nie wiem on chyba z 80lat ma 😁 😁 obawiam się że podejdzie do mojej ciąży rutyniarsko.
Eleeza my dziś wody nie mamy 😞 i obiadu też a ty tu schabik i ziemniaczki.................. 😲 😲


No to do restauracji na obiadek- wtedy będziesz miała to czego tylko zapragniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYDZIA.... Dowiedziałam się....... Jak mogłaś znowu o tych ziemniaczkach 😠 W akcie desperacji zrobiłam sobie wielką kanapkę z tylu składników, ile się na niej zmieściło... Teraz muszę iść zamoczyć bluzkę i spodnie, bo w efekcie tego desperackiego kroku wszystko ufajdoliłam majonezem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wy jesteści normalnie chyba będzie foch 😁 😁 😁 😁 ja jedynie mogę zjeśc banana bo to mi zostało ze śniadania a do 16 jestem w pracy 😞
a teraz mam ochote na majonez chyba zrobie sobie frytki z majonezem mniam tylko najpierw czeka mnie dentysta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
ale wy jesteści ja jedynie mogę zjeśc banana bo to mi zostało ze śniadania a do 16 jestem w pracy 😞
a teraz mam ochote na majonez chyba zrobie sobie frytki z majonezem mniam tylko najpierw czeka mnie dentysta 😞


Dasz radę- nie taki dentysta straszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Anya napisał(a):
ale wy jesteści ja jedynie mogę zjeśc banana bo to mi zostało ze śniadania a do 16 jestem w pracy 😞
a teraz mam ochote na majonez chyba zrobie sobie frytki z majonezem mniam tylko najpierw czeka mnie dentysta 😞


Dasz radę- nie taki dentysta straszny 🙂


dentystą to ja się tak nie boję jak tym że brzuch będzie bolał z głodu i na samą myśl o frytkach i tym majonezie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Anya napisał(a):
ale wy jesteści ja jedynie mogę zjeśc banana bo to mi zostało ze śniadania a do 16 jestem w pracy 😞
a teraz mam ochote na majonez chyba zrobie sobie frytki z majonezem mniam tylko najpierw czeka mnie dentysta 😞


Dasz radę- nie taki dentysta straszny 🙂


No w drodze do dentysty zawsze można jakiś sklep odwiedzić 😉

dentystą to ja się tak nie boję jak tym że brzuch będzie bolał z głodu i na samą myśl o frytkach i tym majonezie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Daniela- ale wszystkich zapraszam na obiad a nikt nie chce przyjechać 😁 😁 😁 😁


ojj zdziwiła byś się jak byśmy się wszystkie zjawiły 😁


Raczej bardzo ucieszyła 🙂
Uff... właśnie oskrobałam tonę ziemniaków (minus młodych ziemniaczków), bo skoro Wy nie chcecie do mnie przyjechać to wymyśliłam,że podzielę się obiadem z teściami i szwagrem 🙂
Oskrobałam wszystkie ziemniaki, bo z reguły jak się ugotuję, to każdy tak tylko symbolicznie i zawsze zostają, a jak się zrobi pieczone to żadna ilość nie jest wystarczająca 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...