Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Pati, jak się czujesz??? Zgaga trochę przeszła?? Mnie tak zaczyna męczyć, że zaraz chyba zwymiotuję ☺️ ☺️ ☺️ bleee Mleko, woda lody... nic nie pomaga........

Właśnie ja miałam to wczoraj....Oj współczuję.... 😞
Dziś mam zgagę, ale mniejszą nieco i prawie znów cały dzień mało co jadłam....Głodna jestem, ale piernicze jak po tak małej ilości jedzenia mam zgagę, to nawet nie chce myśleć co by było gdybym jeszcze coś zjadła 😞

A tak w ogóle oglądaliśmy z moim m dokument o ogromnych maluchach....I pokazywali tam między innymi cesarkę, mój m jak zobaczył że bobaska za głowę wyciągają to powiedział,że nie będzie tego dalej oglądał i poszedł przerażony się kąpać.... 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zjadłam kolacje,ale chyba na tym sie nie skończy i musze cos jeszcze doszykować.A co do zgagi,to co chwile powraca,był juz dzis taki moment,że myślałam ze zwymiotuję 🤢
Jeszcze jak wyszłam na dwór to cały czas gnój czułam,normalnie masakra.
Mapa bardzo ładne autko,my w zeszłym roku kuplilismy peugota 307 kombi, i jestem bardzo zadowolona,na samym poczatku myslałam,że nie dam rady sobie,bo wczesniej mialam corse.A na dzien dzisiejszy jeździ mi sie super 🙂
Mama mnie odwiedziła z babcią.Po plotkowałysmy troszkę,a teraz samiuteńka jestem,bo mąz do pracy pojechał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia dużo zdrówka!!!
I zbijaj gorączkę - zimne okłady i leki w stylu apap.

anaczkare22 Ty jeszcze pisałaś, że męczysz się z zaparciami.
Jak jest już naprawdę dłuższy czas kiepsko to polecam syrop Duphalac.
Dla nas Ciężarówek bezpieczny 😉

Dobranoc Brzusie 🙂
Ja przez tą pobudkę o 4 już padam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
asia kuruj się 🙂
Pati ja też ostatnio oglądałam jakiś program w którym robili cesarkę- nie wygląda to zbyt pięknie. Też przeraziło mnie to ciągnięcie za głowę

No ale z drugiej strony bobasek nie jest tak ściśnięty jak kanale rodnym, więc ja przetłumaczyłam sobie,ze to wyciąganie za główkę nie jest jakieś bardzo mocno szkodliwe, lekarze chyba wiedza co robić i jak złapać, aby nie uszkodzić. Zresztą za bardzo nie ma jak chya takiego maluszka wydostać...przecież nie wyciągnie ręki na supermana, aby go za nią wyciągnęli...och wcześniej jakoś tak nie myślałam o porodzie i nie bałam się, a teraz to jakoś coraz częściej mi przez myśl przemkie i stresika małego czasami miewam....Ale co tam...

Mapa
furka ładna 🙂 Gratuluję zakupu 🙂 Ja kiedyś też miałam fazę na Opla 🙂
Aasia współczuję przeziębienia....Kuruj się kochana 🙂Dużo zdróweczka dla Was 🙂
Ja zaraz spadam się kąpać, aby zdążyć na YCD.

DOBRANOC MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidulki.... Ze też nikt nam nie wymyślił nic skutecznego i nieszkodliwego na tą zgagę paskudną...... blee....... Kurcze, chyba jednak idę pogadać z kibelkiem bo padnę..........
Asia bidulko, kuruj się...
Dobranoc dziewczynki......
aaaaaaaa Madalena... jakie fajne ćwiczonka nam zaserwowałaś na stronkę 🙂 Mam nadzieję, że chociaż jakieś jedno wykonam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia kuruj się bidulo, miejmy nadzieję, że jutro będzie lepiej 🙂

Ja jutro o 9 rano mam USG, bo tutaj w Norwegii nie miałam robionego połówkowego.
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, a mój mąż się cieszy, że znowu syna zobaczy 😜

Zgaga mnie zaczyna łapać, a nigdy wcześniej nie miałam. Na razie zauważyłam, że mam po napojach gazowanych, więc mąż mi je zabiera ☺️ Nie jest to na razie zbyt uciążliwe, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to szykuję się na najgorsze 😞

DOBRANOC DZIEWCZYNY, SPOKOJNEJ NOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
asia kuruj się 🙂
Pati ja też ostatnio oglądałam jakiś program w którym robili cesarkę- nie wygląda to zbyt pięknie. Też przeraziło mnie to ciągnięcie za głowę

No ale z drugiej strony bobasek nie jest tak ściśnięty jak kanale rodnym, więc ja przetłumaczyłam sobie,ze to wyciąganie za główkę nie jest jakieś bardzo mocno szkodliwe, lekarze chyba wiedza co robić i jak złapać, aby nie uszkodzić. Zresztą za bardzo nie ma jak chya takiego maluszka wydostać...przecież nie wyciągnie ręki na supermana, aby go za nią wyciągnęli...och wcześniej jakoś tak nie myślałam o porodzie i nie bałam się, a teraz to jakoś coraz częściej mi przez myśl przemkie i stresika małego czasami miewam....Ale co tam...

Mapa
furka ładna 🙂 Gratuluję zakupu 🙂 Ja kiedyś też miałam fazę na Opla 🙂
Aasia współczuję przeziębienia....Kuruj się kochana 🙂Dużo zdróweczka dla Was 🙂
Ja zaraz spadam się kąpać, aby zdążyć na YCD.

DOBRANOC MAMUSIE 🙂


Pati, ja nigdy nie oglądałam programów z porodów, ale kiedyś przeczytałam w necie na forum, że jedna dziewczyna miała cesarkę i sobie ją oglądała w lampie na sali operacyjnej. Podobno świetnie się w niej wszystko odbijało 🤢 🤢 🤢 Chodzi o taką dużą lampę na suficie, która jest na każdej sali operacyjnej, kto doświadczył tej wątpliwej przyjemności leżenia na stole operacyjnym, ten pewnie wie o jaką chodzi, nie sposób jej nie zauważyć, nawet na haju 😉
Jak ja rodziłam moją córcię (również przez cesarkę) to też spoglądnęłam jednym okiem na tą lampę 😉, ale nic nie zobaczyłam. Widocznie w moim szpitalu była lampa innego typu. Może to i dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś poleciałyście z postami 🙂 ledwo nadrobiłam. Wcześniej nie zajrzałam bo mi internet wyłączyli (no cóż tak się czasami zdaża z naszym dostawcą internetu ale i tak jest nieźle np. prędkość super ) Mniejsza o to. Jestem tak zmęczona ze zaraz zasnę. Wczoraj nie mogłam spać a mąż rano na badania krwi mnie o 7 wyrzucił z wyrka 🙂 🙂 🙂 siedzielismy 1,5 godziny w poczekalni bo tylu ludzi było i prawie zasnelam a pozniej pare spraw do zalatwienia, wpadlam na brzuszka napisalam posta i net wylaczyli 😞 posiedzialam na balkonie z 15 minut i chyba tylko w cieniu powinnam siedziec bo juz mnie slonce opalilo a w ciazy nie wolno sie opalac 😞 chociaz tak odrobine po sloncu polazic i zlapac pare promieni chyba nie zaszkodzi , najwazniejsze ze brzusio zasloniety, aha ktoras kolezanka mi powiedziala ze jej lekarz stwierdzil ze nawet na 5 minut raz w tygodniu wolno na solkę iść 😮 - nie popieram z reguły solarium a w ciazy to dla mnie nie istnieje absolutnie ale skoro wolno isc na solke to chyba sloneczko mnie nie zabije przez te pare minut. Stwierdzilam ze musialam na prawde przytyc ze mam tak cienką skórę że od razu słońce mnie chwyciło 🙂 🙂 🙂 Dobra bo gadam na około i zapomniałam co przeczytalam na nadrobionych 33 stronach , wiec lepiej jak powiem Wam DOBRANOC !!
Aha mi na chorobę pomagało mleko z miodem (gardło) witaminka c w niewielkich dawkach, do nosa mam wode termalna od kumpeli bo jej dzidzia nie zuzyla i teraz ja sobie płucze jak mam katar albo sucho w nosie 🙂 🙂 🙂 no i najwazniejsze - prawie z łóżka nie wychodziłam choc bylo mi goraco jak cholera- mąż i mama mi obiady robili (rosołki z kury najczęściej bo nic innego nie chciałam jesć) i wstawalam tylko na siusiu 🙂
mapa gratuluje zakupu 🙂
Crazzzyy Gratuluje synka !!! Czyli jednak się zdecydowaliscie poznac płeć 🙂 🙂 🙂
marta-lion Wciąż nie mogę się napatrzec na Twoją suknie, cudoooo
Zgaga Dziewczyny mi lekarka powiedziała że jak nic nie bedzie pomagac i bede wymiotowac od zgagi jak m.in. PAti to wolno (NIE CZĘSTO-tylko jak jest na prawde źle) wziąć Rennie a w necie znalazlam Rennie Fruit i on niby jest calkowicie bezpieczny -nie stosowalam bo mi wszystko co jest z mleka np.lody,serki, jogurty,samo mleczko, pomaga i zgaga przechodzi ale ja juz do wymiotow Wam idzie to moze warto sprobować to Rennie 🙂
DOBRANOC a jeszcze sie pochwale że mój dzidziuś jest tak silny że skacze mi cały brzuch jak kopnie , wczesniej sie ruszal ale teraz golym okiem bez dotykania widac jak caly podskakuje wysoko, cudne uczucie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i postanowiliśmy z mężem ze jak dzieciak sam zechce sie ujawnic to poznamy płeć i..jakby dzidzi nie chcialo pokazac to nie nalegalibysmy ...
marta Ty mi szykuj referat z tej glukozy bo moja mama mi z Polski leci z glukometrem 😁 Dam Ci za to kolejny oklask 😎 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczynki. Dziekuje kochane za cieple slowa 😘 😘 ale taty nie przegadalam 😞 bedzie w domu robione...ale chociaz na moich warunkach,jak dla mnie marne pocieszenie 🤢 jade zaraz na zakupy,musimy kupic prezent na 18tke. nie mamy pojecia co 😁
udanego dnia 🙃
ps. snilo mi sie dzisiaj ze bylam na usg i moj syn wazyl juz 🙃1,5kg! 🤢 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Sorry wczoraj nawet nie powiedziałam dobranoc. Ale ostatnio tak źle sypiam, że jak poszłam usypiać Majkę to padłam z nią 🙂 Ona jeszcze śpi 🙂

Crazzzyyy służę pomocą oczywiście 🙂 🙂 🙂 Jestem na twoje rozkazy 🤪 🤪 🤪 TYlko się nie stresuj wyniki z glukometra mogą czasem wychodzić lekko zawyżone, ale damy radę. A glukozę sobie kupiłaś ?

Justyna no trudno. Ale pamietaj olej wszystkich najważniejsze że ty masz sie dobrze bawić. Ok. Skoro jednak w domu. to może dało by się wynająć kogoś do pomocy, no wiesz żeby podgrzał, podał, pozmywał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobru Dziewczyny 🙂 Ja oststnio taka zabiegana że nie daję rady Was doczytać do końca ☺️ 🤨 ☺️ wczoraj po pracy od razu do meblowego i kupiliśmy nawet komodę i lustro a nachodziłam się tyle że wieczorem nogi miałam jak baniaki 😮 😮 😮 a dziś pierwsza w pracy jestem i jeszcze nikogo nie ma 😮 i tak sama siedze więc do Was zaglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Justyna, to co pisze marta-lion jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Wynajmij sobie kogoś do pomocy przy obsłudze.
A może twój tata zmięknie na catering. Przywiozą, podadzą, później posprzątają.
Spróbuj może jeszcze powalczyć, bo się umęczysz bidulko niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...