Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pati123 napisał(a):
Cześć dziewczynki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Powidzcie mi gdzie powinnam wklei kod z suwaczków, aby był suwak widoczny na moim profilu ???


Dzień dobry brzuszki...
Pati123 musisz wejść na swoje konto i edytować profil a w zakładce FORUM jest ramka PODPIS - tam wklejasz kod url suwaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to powiem ci, że jaką gazetkę dla kobiet w ciąży nie czytałam i na jakie forum nie wchodziłam to wszedzie pisza że basen dla przyszłych mam jest jak najbardziej wskazany. 😁 Takze na pewno nie zaszkodzi. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki.
U nas nudna sobota. Tym bardziej nudna, że od rana nie mieliśmy internetu i telefonu. Awaria.
Pozatym był maleńki spacerek. Pogoda śliczna.
Co do basenu dziewczyny. Oczywiście jest wskazany. Tylko bez pływania wyczynowego. Pozatym musicie dobrze sprawdzić basen, na który się wybieracie pod względem czystości. To jeden warunek. W ciąży bardzo łatwo o infekcje, a wiecie że mogą być niebezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu cichutko dzisiaj 🙂

Ale u mnie też sobota zwykle mało komputerowym dniem jest 🙂

lydziaa84 super sprawa z basenem 🙂
Ja czuję, że mi ruchu brakuje, ale myślałam o fitnessie dla mam 🙂

aniolek82 już lepiej?
Szukaj swoich przyjemności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84, ja też juz zakupiłam strój (wprawdzie jeszcze nie ciązowy, a zwykły 2-częściowy) i też mam ambitny plan min 3 razy w tyg. na basen chodzić 🙂 no ale zobaczymy, niestety nalezę do tych osób co trochę słomiany zapał mają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa nic nie szkodzi. W sumie wymyśliłam, że kupię eleganckie spodnie i jakieś wdzianko. Też będzie super.
Mam ochotę na coś dobrego do jedzenia, ale zero pomysłów.

Dziewczynki poczekajcie aż się maluszki urodzą. Wtedy będziecie miały nadmiar gimnastyki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):

Dziewczynki poczekajcie aż się maluszki urodzą. Wtedy będziecie miały nadmiar gimnastyki


może w końcu mi się ręce wzmocnią, bo to zawsze była moja najsłabsza część...
pompki nie zrobię ani jednej 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):

Dziewczynki poczekajcie aż się maluszki urodzą. Wtedy będziecie miały nadmiar gimnastyki


może w końcu mi się ręce wzmocnią, bo to zawsze była moja najsłabsza część...
pompki nie zrobię ani jednej 🙃

Hihi... Co prawda to prawda 😁 😁 😁. Może ja i chuda jestem, ale bicepsy mam 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nigdy nie miałam z tym problemu. Ani w ciąży, ani normalnie. A teraz od początku w tej ciąży mnie męczą. I jak na razie nic nie działa. Czasem myślę, że może też od tego boli mnie brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...