Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela, a lepiej mieć taką poduszkę - klina czy może wystarczy pod nogi łóżeczka grube książki podłożyć??
Ja używałam Harrego Pottera 🤪
A o poduszce nie słyszałam, ale wygląda ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jo-aneczka napisał(a):
Daniela, a lepiej mieć taką poduszkę - klina czy może wystarczy pod nogi łóżeczka grube książki podłożyć??
Ja używałam Harrego Pottera 🤪
A o poduszce nie słyszałam, ale wygląda ok


Ja od początku tego klina używałam i byłam zadowolona ale wiem że Marta podkładała chyba książki pod główkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dopiero wieczorkiem 😆
jo-aneczka ja tez podkładałam książki i teraz też tak zrobię - chociaż poduszka fajna i chyba nowość bo wcześniej (2lata temu) ich nie widziałam....
a ja dzisiaj z rana u dentysty 😲 dobrze że już mam za sobą - po porodzie czeka mnie tylko wypełnienie kanału bo teraz nie mogą mi rentgena zrobić....
no a potem pojechaliśmu do Mc Donalda na wyżerkę (ale to ostatni grzech hihi,bo kilogramy przybywają 🙃 ) i do hurtowni na zakupy 😎
kupiłam dzisiaj trochę rzeczy dla Tosi 😜....prześcieradło (frotte z gumką),kocyk,ręcznik,10 pieluch tetrowych,butelkę Avent 125ml,gruszkę do noska,szczoteczkę do włosków,patyczki do uszu,3 bodziaki,czapeczkę, i do szpitala już chusteczki z zatrzaskiem,sudocrem i wkładki laktacyjne uffff
straszna radocha robić takie zakupy 🤪 🙃 🤪
a Bartuś naciągnął mnie na motor z pedałami jak rowerek hahaha wziął go pociągnął,pokonał bramkę w przejściu i chciał wyjść ze sklepu hihi 🙃 tak to fajnie wyglądało że sie skusiłam na zakup - tak więc mój portfel jest wychudzony 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
witam dopiero wieczorkiem 😆
jo-aneczka ja tez podkładałam książki i teraz też tak zrobię - chociaż poduszka fajna i chyba nowość bo wcześniej (2lata temu) ich nie widziałam....
a ja dzisiaj z rana u dentysty 😲 dobrze że już mam za sobą - po porodzie czeka mnie tylko wypełnienie kanału bo teraz nie mogą mi rentgena zrobić....
no a potem pojechaliśmu do Mc Donalda na wyżerkę (ale to ostatni grzech hihi,bo kilogramy przybywają 🙃 ) i do hurtowni na zakupy 😎
kupiłam dzisiaj trochę rzeczy dla Tosi 😜....prześcieradło (frotte z gumką),kocyk,ręcznik,10 pieluch tetrowych,butelkę Avent 125ml,gruszkę do noska,szczoteczkę do włosków,patyczki do uszu,3 bodziaki,czapeczkę, i do szpitala już chusteczki z zatrzaskiem,sudocrem i wkładki laktacyjne uffff
straszna radocha robić takie zakupy 🤪 🙃 🤪
a Bartuś naciągnął mnie na motor z pedałami jak rowerek hahaha wziął go pociągnął,pokonał bramkę w przejściu i chciał wyjść ze sklepu hihi 🙃 tak to fajnie wyglądało że sie skusiłam na zakup - tak więc mój portfel jest wychudzony 🙃 😮


Moniczek gratuluję udanych zakupów 🙂
Ale wyjaśnij mi proszę - jakie chusteczki z zatrzaskiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Daniela, a lepiej mieć taką poduszkę - klina czy może wystarczy pod nogi łóżeczka grube książki podłożyć??
Ja używałam Harrego Pottera 🤪
A o poduszce nie słyszałam, ale wygląda ok


Ja od początku tego klina używałam i byłam zadowolona ale wiem że Marta podkładała chyba książki pod główkę.


Hih, śmiesznie zabrzmiało: książki pod główkę 😉, ale wiem o co chodzi.
Tak jak o tym pomyślałam to chyba jednak ten klin lepszy, niż książki. Na książkach to niezbyt stabilnie jest i raz mi noga z łóżka ujechała, a młoda się stoczyła 😞
A po materacyk to nie chcę książek wkładać, bo wydaje mi się, że mogą uwierać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Daniela, a lepiej mieć taką poduszkę - klina czy może wystarczy pod nogi łóżeczka grube książki podłożyć??
Ja używałam Harrego Pottera 🤪
A o poduszce nie słyszałam, ale wygląda ok


Ja od początku tego klina używałam i byłam zadowolona ale wiem że Marta podkładała chyba książki pod główkę.

Hehe Daniela aleś wymyślła. Nigdy nie podkładałam ksiażek, a juz tym bardziej pod główkę 🤪 🤪 🤪
Nigdy tez nie używałam poduszki-klina. Zastanawiałam się kiedyś nad nią. Ale mnie nie przekonała, jak dla mnie to jak nie do końca rozłożona spacerówka. Ale pewnie się mylę.

Ja używałam tej płaskiej podusi, a kiedy trzeba było wyżej podkładałam pod podusię jeszcze złożone tetrowe pieluchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek ten klin to nie nowość, ja ją kupiłam prawie 6lat temu dla Gabi i teraz posłuży Antonince 🙂 Gratuluję udanych zakupów. Ja to jednak na Allegro będę się zaopatrywać w te pierdoły bo u nas drogo
Jo-aneczka no tak... źle się wyraziłam... 😁 😁
A ja nie mówiłam marta że ty korzystałaś z klina tylko coś o tych książkach mi się z tobą skojarzyło...no i wiadomo że nie pod główkę źle się wyraziłam.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chusteczki z zatrzaskiem czyli z taką plastikową klapką, żeby nie wysychały. jak ktoś woli mogą też być w plastikowym pudełku - w domu to się sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po kolejnej fazie zakupowej 🙂
Dziś przyszła jedna paczka, to zamówiłam kolejną 😮
A jutro chcę zamówić właśnie materacyk, pościel,zapasową, rogala do spania i karmienia i becik znalazłam nawet tanio. 🙂
Matko nareszcie skończyłam wypisywać niezbędne elementy. Razem z wózeczkiem fotelikiem wyszło prawie 5 tysięcy!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Chusteczki z zatrzaskiem czyli z taką plastikową klapką, żeby nie wysychały. jak ktoś woli mogą też być w plastikowym pudełku - w domu to się sprawdza


ann5353 dokładnie takie z plastikową klapką 😉 bo pudełka nie chcę taszczyć do szpitala hihi....
a ja książki właśnie pod materacem mam takie średniej grubości i spisały się przy Bartku to i u Tosi zastosuję 😆...materacyk ten gryka-pianka-kokos jest dość twardy i stabilny więc nic maluszka nie uwierało,ale podusia-klin fajna 🙂
No widzisz Daniela a ja wcześniej pewnie na te poduszki nie zwróciłam uwagi hehe...

powiem Wam brzuszki już DOBRANOC - muszę odpocząć bo cosik mi nogi spuchły 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mega ochote na cos słodkiego,ugotowałam sobie kisiel 🙂Co do tej poduszki,to ja ja juz wczesniej widziałam,ale chyba się na nia nie skuszę.jakos mnie nie przekonuje.Laseczki ja zmykam i mówie dobranoc brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja dzisiaj po wizycie 🙂
Z maluszkiem wszystko w porządku, słuchaliśmy serduszka i bije jak szalone 🙂
Szyjka w porządku, brzusio już nie jest taki twardy także wszystko jest ok 🙂
Nie wiem co mi się dzieje z tym internetem ale to chyba przez te wichury które dzisiaj nawiedziły Wrocław a teraz mamy burze. Także niestety dzisiaj znowu z Wami nie popiszę bo mi internet chodzi strasznie wolno 🥴
Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję że wszystko w porządku. Nie wiem jak ja później nadrobię wszystkie zaległości 🥴
Wszystkim mamusiom i maleństwom mówię dobranoc i kolorowych snów buziaczki 😘 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam ostatnio tylko się przywitać i pożegnać, a to z powodu tego zalatania ostatnio 🙂 🙂 🙂
Teraz też już padam z nóg 😠 😠

Ten klin o którym pisałyście wydaję się praktyczny, chyba go zamówię 🙂 Może się przyda.
Paninka podobają mi się takie psy (amstafy) jeśli dobrze zauważyłam. Tata kiedyś mi nawet takie kupił, ale moja mam się nie zgodziła, bo się boi tych psów i musiałam się z nim porzegnać 😞
Siostrzyczka też słodka 🙂 🙂

W ogóle ja mam takie wrażenie, że dziewczynki są słodsze od chłopców, nie wiem czemu 🤨 Takie kochane. Mam słabość do dziewczynek, może dlatego że też mam siostrę małą i jest kochaniutka 🙂 🙂

Jutro mam do odebrania wyniki z glukozy, więc będę musiała zaczerpnąć mądrości Marty, aby mi je zinterpretowała, bo ostatnio to co napisała się dokładnie sprawdziło. 🙂
A miałam iść do lekarki w czw, ale mam ten pogrzeb i się okazało, że lekarki też nie będzie, bo też ma pogrzeb. I dopiero 2 czerwca.

Teraz uciekam spać. Dobranoc 🙂 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...