Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Wczoraj było o sukienkach
http://www.papilot.pl/trendy/13166/Przeglad-maxi-sukienek-z-polskich-sklepow-WIECZOROWE-MIEJSKIE-PLAZOWE.html
a tu kilka długich


Diviana, niektóre są bardzo ładne. Kupiłaś sobie którąś z nich?
Ciekawe czy się w nich zmieszczą giga-brzuchy? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Diviana napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
HEJ 🙂 co do imion chłopiecych Szymon mi sie kompletnie nie podoba ale to przez mojego brata 🙂
a ja uwielbiam KUBUSIA 🙂 a i Piotrek też fajne i tak właśnie dam jeżeli chłopak wyskoczy 🙂
a zmieniając temat oglądałyście wczoraj "wydarzenia"? kobiecie odebrali 6 dniowe dziecko bo nie pracowała i miała tylko300 zł miesiecznie na życie i swoje małe mieszkanie 😞SZOK!!


Moniq trochę w tym siedze w pracy i nie wydaje mi się że to tylko dlatego, zabieranie dzieci w Polsce to ostateczna ostateczność. Być może na przykład z powody tych 300 zł nie miałaby za co wykarmić tego dziecka, nie miała na jedzenie i ubranka, czyli życie i zdrowie dziecka mogło być zagrożone. Uwierz mi że telewizja tak to przedstawia ale realia są zupełnie inne.

ale pokazywali to mieszkanko jej miała w łóżeczko i ubranka a karmiła piersią jak narazie a przeciesz sama też coś je i i dziecko by miało co 🙂ale to MOPS powinien jej pomóc a nie maluszka od piersi brać 😞


Nie posiadam telewizora he he, bo mój mąż oddał do domu dziecka 🙂 stwierdził że im się bardziej przyda 🙂 więc nie widziałam tego reportażu. Być może był to wyjątek gdzie MOPS tak zareagował, a nie powinien, ale naprawdę odbieranie dzieci rodzicom to ostateczność. Mi w pracy jeden raz się zdarzyło że dzieci faktycznie były odebrane, a na inne rodziny zazwyczaj był nałożony kurator. A historie takie że oczy na wierzch wychodzą, gdy dziecko dzwoni i mówi że boi się że tata zabije mamusie, albo że próbował mamę w wannie prądem zabić 😮 czasem dzieci nawet nam mówią że wolałyby do domu dziecka, no ale to już nie od nas zależy tylko od sądu.

no to, że są różne patologie to wiem 😞 i dziwie sie, że tacy ludzie mają dzieci!!
ale wiesz patrzysz na takie reportaże i boisz sie iść po jaką pomoc, aby ci dziecka nie odebrali, albo nie usiłowali wmówić, że sie nie nadajesz na rodzica!!OBAWY NIESTETY SĄ!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Wczoraj było o sukienkach
http://www.papilot.pl/trendy/13166/Przeglad-maxi-sukienek-z-polskich-sklepow-WIECZOROWE-MIEJSKIE-PLAZOWE.html
a tu kilka długich


Diviana, niektóre są bardzo ładne. Kupiłaś sobie którąś z nich?
Ciekawe czy się w nich zmieszczą giga-brzuchy? 🥴


Dopiero je dziś znalazłam w internecie, ale te niektóre są ciekawe i mają nawet przystępną cenę, jak się wybiorę do H&M to przymierzę czy brzuszek się mieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Wczoraj było o sukienkach
http://www.papilot.pl/trendy/13166/Przeglad-maxi-sukienek-z-polskich-sklepow-WIECZOROWE-MIEJSKIE-PLAZOWE.html
a tu kilka długich


Diviana, niektóre są bardzo ładne. Kupiłaś sobie którąś z nich?
Ciekawe czy się w nich zmieszczą giga-brzuchy? 🥴


Dopiero je dziś znalazłam w internecie, ale te niektóre są ciekawe i mają nawet przystępną cenę, jak się wybiorę do H&M to przymierzę czy brzuszek się mieści 🙂


To jak przymierzysz to daj znać. Myślę, że w niektóre kroje mogłybyśmy się zmieścić 😉
Ja popróbuje w Reserved - mnie ta suknia w kwiaty kusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Wczoraj było o sukienkach
http://www.papilot.pl/trendy/13166/Przeglad-maxi-sukienek-z-polskich-sklepow-WIECZOROWE-MIEJSKIE-PLAZOWE.html
a tu kilka długich


Diviana, niektóre są bardzo ładne. Kupiłaś sobie którąś z nich?
Ciekawe czy się w nich zmieszczą giga-brzuchy? 🥴


Dopiero je dziś znalazłam w internecie, ale te niektóre są ciekawe i mają nawet przystępną cenę, jak się wybiorę do H&M to przymierzę czy brzuszek się mieści 🙂


To jak przymierzysz to daj znać. Myślę, że w niektóre kroje mogłybyśmy się zmieścić 😉
Ja popróbuje w Reserved - mnie ta suknia w kwiaty kusi 😉


Śliczna jest i w nią brzuszek się powinien zmieścić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to lubię takie lekkie sałatki, że wrzuca się kurczaka podsmażonego, do tego sałata lodowa, pomidor, ogórek, oliwki, kukurydza i c tam mam akurat, suszone pomidory dodaję, ziarna słonecznika i do tego sos grecki na przykład sałatkowy i goście zawsze zadowoleni, a podaję z pieczywem czosnkowym. Co prawda to bardziej takie lekkie danie na przegryzkę niż obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki 🙂

Foga powodzenia w pracy ja dzisiaj jakiegoś lenia mam najchętniej bym się położyła, gazetkę poczytała......spać mi się chce chociaż już od 3dni nawet się wysypiam 🙂 Chyba jakaś zmiana pogody się szykuje 🤢

Diviana straszne te historie, że też dzieci muszą się chować w takich domach i patrzeć na to wszystko. Jak idzie urządzanie domu ?? Mój mąż wczoraj posadził drzewka, mamy już 47sztuk posadzone 🙂 A w środku robota stoi. Śmieję się że namiot chyba sobie przed domem rozbijemy i bedziemy mieszkać.... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Ale z was ranne ptaszki 🙂
Co do proszków, ja tez używałam Loveli i sobie chwalę 🙂
A co do męskich imion to mnie osobiście bardzo podoba się Tymon, Marcel, Michał, Ignacy,Ksawery, Sergiusz, Filip, Mikołaj, Miłosz, no i oczywiście Igor i Norbert 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Rany mamusie jak mi sie słabo zrobiło, poszłam przygotować sobie obiad i normalnie ledwo wystałam 😞i czuje jakbym za chwile miała lecieć na rozmowe z wc 😞dawno tak fatalnie sie nie czułam 😞


Może to od tej pogody, mnie dziś jakoś bardzo duszno jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Rany mamusie jak mi sie słabo zrobiło, poszłam przygotować sobie obiad i normalnie ledwo wystałam 😞i czuje jakbym za chwile miała lecieć na rozmowe z wc 😞dawno tak fatalnie sie nie czułam 😞


Może to od tej pogody, mnie dziś jakoś bardzo duszno jest 😞

pewnie tak bo strasznie nijaka jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Cześć Brzuszki 🙂

Foga powodzenia w pracy ja dzisiaj jakiegoś lenia mam najchętniej bym się położyła, gazetkę poczytała......spać mi się chce chociaż już od 3dni nawet się wysypiam 🙂 Chyba jakaś zmiana pogody się szykuje 🤢

Diviana straszne te historie, że też dzieci muszą się chować w takich domach i patrzeć na to wszystko. Jak idzie urządzanie domu ?? Mój mąż wczoraj posadził drzewka, mamy już 47sztuk posadzone 🙂 A w środku robota stoi. Śmieję się że namiot chyba sobie przed domem rozbijemy i bedziemy mieszkać.... 😁 😁 😁


Co do urządzania to wczoraj wydałam masę pieniędzy na meble, które zamówiłam przez internet no i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo brakuje bardzo i łóżka i czegoś na czym możnaby obiad zjeść 😆 więc tak naprawdę już jesteśmy w fazie czekania na meble, został tylko pokój maleństwa meble też już wybrane, jednak póki co trzeba miesiąc poczekać na kolejną wypłatę i wtedy kupić.
Fajnie, że już ogród będziecie mieli, my musimy jeszcze tam ziemi nawieźć i dopiero będziemy kombinować co posadzić, ale to już w przyszłym roku bo w tym niestety kasa nas ogranicza. Ale ja już sobie projekt powoli rozrysowuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki!
🙂
Widzę, że znów temat imion 🙂
U mnie od początku był Szymon... a teraz mam wątpliwości...
Mój Tomek chciał Wojtka (bo sam ma tak na drugie)...
Był jeszcze Jan, Ryszard, no i Michał, który eraz chyba najbardziej mi się podoba-ale Tomkowi nie 😞
A inne imiona, które mi się podobały, to już zajęte przez innych w mojej rodzinie. Chociaż moja mama mówi, by się tym tak bardzo nie przejmować i nie sugerować! I już sama nie wiem - a jak jest u Was? Bierzecie to pod uwagę, jak inni w rodzinie mają na imiona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Nadia to ładne imię, a zdrabniać można Nadi, Nadusia, Nadka 🙂 Całkiem sympatycznie 🙂
Jo-aneczka Współczuję wypadku... 😞 ...ale dobrze, że miałaś badanie PO - inaczej byś się niepokoiła na pewno! Najważniejsze, że Wam się nic nie stało (oprócz nerwów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...