Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Cześć, Brzuszki!
🙂
Widzę, że znów temat imion 🙂
U mnie od początku był Szymon... a teraz mam wątpliwości...
Mój Tomek chciał Wojtka (bo sam ma tak na drugie)...
Był jeszcze Jan, Ryszard, no i Michał, który eraz chyba najbardziej mi się podoba-ale Tomkowi nie 😞
A inne imiona, które mi się podobały, to już zajęte przez innych w mojej rodzinie. Chociaż moja mama mówi, by się tym tak bardzo nie przejmować i nie sugerować! I już sama nie wiem - a jak jest u Was? Bierzecie to pod uwagę, jak inni w rodzinie mają na imiona?


U nas rodzinka raczej malutka, ja jestem jedynaczką, mąż ma tylko jednego brata, więc właściwie tylko Wiktor był zajęty 😁 A dalszą rodzinką raczej się nie sugerowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniq1984 napisał(a):
To ja sie ciesze, że nie mam tego problemu jedynie czego nie wiemy to jak damy Marysi na drugie imie 🙂ale co do Marysi to 100% a jak chłopak to Piotrek też 100% 🙂
🙂 I super, ze już zdecydowane 🙂 A czemu ten brat Szymon taki niefajny? 🙂

Fakt-kiedyś nasze mamy prawie do końca pracowały... Pisałam Wam, o tych liścikach ze szpitala moich rodziców, co znalazłam ostatnio. I oni właśnie w nich się zastanawiali, jak nazwać mnie i mojego brata 🙂 I to było tak, ze moja mama pisała "Napisz mi, jakie imię Ci się podoba, jakmi się spodoba, to tak damy" 🙂 A tata "Napisz mi, jakie będzie imię, bo nie wiem, co podać w urzędzie" 🙂 hihihi 🙂
Ostatecznie to podobno tata wybrał imiona 🙂 i wszystkim się spodobały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co do imion to dla dziewczynki mi się podoba Alicja, Amelia, Anastazja, Liliana, Julia, Weronika. A że mój mąż miał uwagi do wszystkich oprócz Alicji to zostało że będzie Ala.
Co do chłopca to mi się podoba Daniel, Krzyś, Antoś, Franio, Aleksander, Gabriel. Tu mój mąż stwierdził że skoro ja wybrałam dla dziewczynki to on wybierze dla syna i jakby był chłopiec to byłby Aleksander, choć mi się Krzyś bardziej podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w rodzinie jest tylko krystianek...a wieceja maluchow nie ma...wiec z tym nie mam problemu...tylko boje sie ze lilka nie bedziie odpowiednim imieniem chociazby jesli chodzi o nazwisko...ale z drugiej strony pracowalam w przedszkolu i tam same julki oliwki i wiktorie byly...a liliany zadnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na moją mamę mówią Hania, choć naprawdę ma na imię Ania, ale że żona Heńka to na wsi sobie zmiksowali 🙂 Mi się to imię podoba, jak pracowałam w przedszkolu to była taka Hania i fajnie to brzmiało. A Jadwig i Jagódek teraz jest coraz więcej ja znam chyba ze 3 mamusie które tak nazwały swoje pociechy w moim bliskim otoczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
u mnie w rodzinie jest tylko krystianek...a wieceja maluchow nie ma...wiec z tym nie mam problemu...tylko boje sie ze lilka nie bedziie odpowiednim imieniem chociazby jesli chodzi o nazwisko...


Liliana to bardzo ładne imię i wydaje mi się, ze pasuje do każdego nazwiska 🙂 Gorzej by było jakbyś chciała dać córci na imię Carmen, albo Mercedes 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja co do imion to dla dziewczynki mi się podoba Alicja, Amelia, Anastazja, Liliana, Julia, Weronika. A że mój mąż miał uwagi do wszystkich oprócz Alicji to zostało że będzie Ala.
Co do chłopca to mi się podoba Daniel, Krzyś, Antoś, Franio, Aleksander, Gabriel. Tu mój mąż stwierdził że skoro ja wybrałam dla dziewczynki to on wybierze dla syna i jakby był chłopiec to byłby Aleksander, choć mi się Krzyś bardziej podobało.

Dziewczęce imiona u nas były prawie takie same! 😁 hehe Ala super i bardzo uniwersalne - na każdy wiek: Alusia, Ala, Alicja 🙂 Chociaż moją koleżankę w LO przezywali Alek 🙂 hehe ale jej to nie przeszkadzało 🙂 ja do niej zawsze mówiłam Aluś 🙂
Ale jest chłopak i jest zagwostka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
u mnie w rodzinie jest tylko krystianek...a wieceja maluchow nie ma...wiec z tym nie mam problemu...tylko boje sie ze lilka nie bedziie odpowiednim imieniem chociazby jesli chodzi o nazwisko...ale z drugiej strony pracowalam w przedszkolu i tam same julki oliwki i wiktorie byly...a liliany zadnej


Paninka, dlaczego uważasz, że nie będzie pasować? Jeśli dobrze pamiętam to pisałaś o związku z dniem tygodnia 😉
Według mnie to dobre połączenie, imię nie gryzie się z nazwiskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Spójrzcie co wczoraj znalazłam 🙂 Prawda, że słodkie 🙂
http://allegro.pl/ponad-18-wzorow-balerinki-sandalki-szydelkowe-i1613237438.html


Rozpłynęłam się z zachwytu jakie słodzieńkie 🙂

a mi wyskakauje blad i ze strona nie zostala znaleziona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
u mnie w rodzinie jest tylko krystianek...a wieceja maluchow nie ma...wiec z tym nie mam problemu...tylko boje sie ze lilka nie bedziie odpowiednim imieniem chociazby jesli chodzi o nazwisko...ale z drugiej strony pracowalam w przedszkolu i tam same julki oliwki i wiktorie byly...a liliany zadnej
Mi się wydaje, że Liliana to bardzo ładnie i pasuje do nazwiska. No na pewno nie brzmi jakoś głupio. A Lili, Liluś, Lilka... bardzo fajnie 🙂 tak dziewczęco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka co się martwisz i tak pewnie zmieni kiedyś nazwisko 🙂 Ja już pisałam kiedyś że moje panieńskie nazwisko ładnie się komponowało z imieniem, a teraz mam zgrzyta trochę bo i jedno i drugie jest wyróżniające, ale się okazało że zgrzyta to chyba ja mam w swojej głowie bo z powodu wyróżniającego się imienia wszyscy mi po imieniu mówią i nikt po nazwisku 🙂 bo i tak wiadomo o kogo chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Paninka napisał(a):
u mnie w rodzinie jest tylko krystianek...a wieceja maluchow nie ma...wiec z tym nie mam problemu...tylko boje sie ze lilka nie bedziie odpowiednim imieniem chociazby jesli chodzi o nazwisko...ale z drugiej strony pracowalam w przedszkolu i tam same julki oliwki i wiktorie byly...a liliany zadnej


Paninka, dlaczego uważasz, że nie będzie pasować? Jeśli dobrze pamiętam to pisałaś o związku z dniem tygodnia 😉.


taaaak...nazwisko m. obchodzi dzis imieniny 😉 😉 😁 juz sama nie wiem...chyba przestane sie zastanawiac bo coraz wiecej problemow tylko sobie wyszukuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Spójrzcie co wczoraj znalazłam 🙂 Prawda, że słodkie 🙂
http://allegro.pl/ponad-18-wzorow-balerinki-sandalki-szydelkowe-i1613237438.html


Ann, urocze te buciczki - zaraz sobie skopiuje tę stronkę.
Zresztą, nauczona złym doświadczeniem, od jakiegoś czasu kopiuję namiary na strony wszystkich produktów, które tu polecacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie 🙂
ja dopiero wstałam bo ciężka noc za nami 🤢 🤢 🤢 Ale nie ma o czym gadać. Na razie sie przywitam bo mam 50 str do nadrobienia 😮
Divianka dziekuje za kolczyki sa cudowne 😁 😁 😁 Przyszly wczoraj, akurat na dzień mamy 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...