Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
Och Mapa ale filozofią poleciałaś 🤪 🤪 🤪


Dla Waszych uśmiechów mogę nawet filozofem zostać 🤪
Choć nigdy tego pojąc nie mogłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika napisał(a):
Mapa Poetycko napisałaś o tej życzliwości, aż miło się zrobiło. 🙂 🙂
hehe Tak, bardzo miło 🙂
Ja różnie, ale fakt - też mi się zdarzają miłe gesty ze strony obcych ludzi 🙂 To jest SUPER! 🙂
...ale miejsce w tramwaju najczęściej po dłuższej chwili chcą mi oddać starsze Panie! Wtedy dziękuję i proszę najczęściej faceta, nad którym stoję z moim mega brzuchem o ustąpienie miejsca! A facet zawsze wielce zaskoczony! Ale przynajmniej w tym zaskoczeniu nic nie gada, tylko ustępuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika tez ostatnio lubię deszcz 😁
Pod warunkiem, że jestem w domku 🙂

A mój Dzidiuś od wczoraj tak fajnie wysoko stuka 🙂
Nie wiem, czy zmienił pozycję, ale podoba mi się to 😎
Tylko dopiero 20 czerwca się dowiem jak jest ułożony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Och Mapa ale filozofią poleciałaś 🤪 🤪 🤪


Dla Waszych uśmiechów mogę nawet filozofem zostać 🤪
Choć nigdy tego pojąc nie mogłam ☺️

Hehe nie martw się ja też ni w ząb za filozofami nie nadążam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Andzelika tez ostatnio lubię deszcz 😁
Pod warunkiem, że jestem w domku 🙂

A mój Dzidiuś od wczoraj tak fajnie wysoko stuka 🙂
Nie wiem, czy zmienił pozycję, ale podoba mi się to 😎
Tylko dopiero 20 czerwca się dowiem jak jest ułożony.


Hehe, ja też pod warunkiem, że w domu siedzę 😜 A zazwyczaj mam tak, że jak gdzieś wyjdę bez parasolki to mnie deszcz łapnie, a jak nie wezmę to noszę niepotrzebnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja też najmowałam kawalerkę 27 m2 z mężem w Poznaniu.
nawet nie mielibyśmy gdzie ustawić łóżeczko, a o wózku już nie wspomnę.
dlatego postanowiliśmy się przenieść do moich rodziców (chociaż nie płacimy teraz czynszu)
mąż wyjechał i szykuje nam gniazdko daaallleko stąd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki wlasnie zrobilam sobie cappucinko i wpadlam zobaczyc co slychac 🙂 narobilyscie mi smaka z tym rabarbarem 😜 co do deszczu i burzy,kiedys uwielbialam takie pogody,ale teraz kazda ciemniejsza chmura przyprawia mnie o dreszcze. Co roku nawiedza moja miejscowosc traba powietrzna i to nic przyjemnego nie jest..... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
Diviana i jak humorek poprawil ci sie? Z kasa krucho nie powiem 😞 ale za kilka lat sytuacja sie polepszy i zapomnimy o oszczedzaniu 🙂

Justyna odpisałam ci na sierpnióweczkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zrobiłam Cappucino a wcześniej drugą miseczkę pomidorowej wciągnęłam.
Taką chęć mi zrobiłyście na to ciasto z rabarbarem, że jutro zajrzę na rynek i jak będzie to kupię a jak nie to truskawki i zrobię tak jak Moniczek pisała ciasto drożdżowe z delecty + owoce+ kruszonka oj będzie pycha 😁 😁 😁 mam nadzieję bo z moimi talentami kulinarnymi nigdy nic nie wiadomo....

I przyszła paczka z pierdołami idę zajrzeć czy wszystko się zgadza z zamówieniem, a taka ta paczka malutka....oj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
yyyy..... no mialam ☺️ ale moge zdjecie "z wieszaka" zrobic bo twarzowa dzisiaj nie jestem 😁

Ja mogę poczekać na ślubne 🙂 O ile nas nie wyrolujesz i wstawisz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już rano miałam kawkę... bo zmierzyłam ciśnienie i było 95/58... 🤢
Dzisiaj mam znowu "piwko" z koleżanką 🙂
Słuchajcie... Mam zagwozdgkę... Ten przedpokój pomalowaliśmy na waniliowy kolor ze strukturą piasku pustyni. Gres jest w kolorze jasno-pomarańczowo-karmelowym. Generalnie ciepłe barwy. Z przedpokoju do pokoju dużego jest przejście z łuczkiem, więc widać ściany i kolory dużego pokoju, gdzie mamy też taki waniliowy kolor (dokładnie złote kłosy 😁). Do małego pokoju mamy drzwi przesuwne, ale rzadko są zamknięte, a mały pokój jest taki żółty.
W przedpokoju mamy mieć dwie szafy wnękowe, jedna będzie na całą ścianę boczną i ma mieć drzwi-lustra, a druga będzie miała drzwi i jedną ściankę. I własnie się zastanawiam.. bo wymyśliłam sobie, ze ta szafa druga będzie srebrna, tzn taki kolor metalik, ale teraz nie jestem pewna, czy to nie będzie głupio wyglądać... Mój brat stwierdził, ze to będzie trochę jak taki rzucający się w oczy monolit... Ja wlaśnie chciałabym chyba jakiś akcent, bo jesli zrobię znowu jasną lub żółtawą szafę, to wszstko będzie takie żółte i mdłe....
Pewnie słabo to wyjaśniłam 🙂 ale może coś powiecie o połączeniu żółty-srebrny? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku-tak sobie przypomniałam przygotowania do ślubu 🙂 to takie fajne 🙂 a dzisiaj mój kolega poprosił mnie o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego 😁 A koleżanka napisała mi, że była w sobotę na panieńskim i były zajęcia z tańca na rurze! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...