Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta nie wyroluje 😁 no chyba ze do slubu nie dojdzie 😁 zarcik 😜 chociaz jeden koles u mnie tak odwalil 2 tyg temu. Nadszedl dzien slubu,kapela,goscie limuzyna a on wyszedl i powiedzial ze jednak nie chce sie zenic 😁 😁 oj szkoda mi tej niedoszlej panny mlodej. dwie godz pozniej jezdzil sobie na rowerze jak gdyby nigdy nic 😮
Aga ja oczoplasu dostalam jak zaczelam sobie wyobrazac to wszystko co napisalas 😁 musze jeszcze raz przeanalizowac 🙂
dopije kawke i ide sie doprowadzic do stanu uzywalnosci. Moje kochanie ma urodziny dzisiaj i chce mu zlozyc wyjatkowe zyczenia 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justyna hehehehe 🙂 to przepraszam za ten oczopląs 😁 jakoś słaba jestem w opowiadaniu 🙂
Ale wystawić kogoś w dzień ślubu to jest przegięcie! Ja myślałam, ze tak to tylko na filmach się zdarza! Masakra 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia śliczny brzusio i jaka ładna sukienka 🙂 Co do kolorów to nie wiem do żółtego bardziej miedziany chyba pasuje, no ale jeśli chcesz mieć coś co się wyróżnia i daje taki akcent to myślę że może być ok, najlepiej jakbyś nam zdjęcia wkleiła łatwiej byłoby się rozeznać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!
W końcu udało mi się nadrobić zaległe strony.
U mnie dziś kolejny dzień lenia, ale muszę w końcu wstać z łóżka aby jakiś obiad wstawić ☺️

Craaazzzy przeczytałam Twoją opowieść ze strachem w oczach, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Pati powodzenia na wizycie. Trzymam kciuki aby było dobrze 😁

Czytam, że piszecie o finansach. U nas też trochę rzeczy się na raz złożyło. Nie dość, że czeka nas remont sypialni (dosłownie wszystko: ściany, podłoga, meble, oświetlenie), to musimy kupić samochód, bo w Polsce sprzedaliśmy, no i jeszcze wyprawka. Głowa mnie boli od tego wszystkiego. Muszę myśleć na czym zaoszczędzić, bez czego się obędę. Chciałabym mieć sypialnię o jakiej marzę i dobry samochód, ale niestety trzeba iść na kompromisy 😞 Na dodatek musimy wymienić drzwi wejściowe, bo się szpary porobiły i jak pada to mamy wodę w przedpokoju 🤢 I to też są duże koszty, Ech...przestaje o tym myśleć, bo załapię doła i tyle, a pogoda do tego jest bardzo sprzyjająca (pada).

Dobra, zabieram się za ten obiad.

Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia super wyglądasz 🙂 widać że z Ciebie pozytywna dziewczyna 🙂 cały czas uśmiechnięta 😎
Co do połączenia kolorów to ciężko mi sobie wyobrazić.
A z tym ślubem...oj nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do odwoływania ślubów to kuzynka mojej koleżanki była z facetem 10 lat, po czym on na 2 tyg przed ślubem stwierdził że ona jednak na żonę się nie nadaje i że żenić się nie będzie 😮 Dziewczyna jak usłyszała wsiadła w samochód i gdzies pojechała wszyscy jej szukali bo bali się że sobie coś zrobi. Masakra po 10 latach związku go nagle oświeciło że ona na żonę się nie nadaje 😮 choć jak tak sobie myślę może lepiej przed ślubem niż po, co by się z takim miała wiązać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma też się wahała przed ślubem- nawet rodzice jej mówili, że nic na siłę. A teraz żałuje i będzie się rozwodzić 😞

Ogólnie jakoś dużo rozwodów teraz- nie wydaje się wam. Mam wrażenie, że ludziom nie chce się walczyć o związek tylko od razu się rozstają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Moja znajoma też się wahała przed ślubem- nawet rodzice jej mówili, że nic na siłę. A teraz żałuje i będzie się rozwodzić 😞

Ogólnie jakoś dużo rozwodów teraz- nie wydaje się wam. Mam wrażenie, że ludziom nie chce się walczyć o związek tylko od razu się rozstają


Z jednej strony masz rację. A z drugiej, kiedyś po prostu było nie do pomyślenia żeby ktoś chciał się rozwieść. Kobiety żyły z chamami, alkoholikami i podobnymi typami. Zaciskały zęby i dbały o ognisko domowe. Dziś rozwód nie jest już taką sensacją, co w sumie idzie w drugą stronę tak jak piszesz. Ludziom nie chce się starać. Oczywiście są różne sytuacje i nie można wszystkich generalizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z nauk małżeńskich wyniosłam tylko tyle, że 30% małżeństw nie ma szans 🙂 ...bo tyle jest rozwodów 😜 Na każdych zajeciach nam to mówili! CHyba po to, by się poważnie nad tym zastanowić! 🤢
Też mi się zdaje, że po prostu ludziom teraz nie chce się starać... Idą na łatwiznę... 🤨 Kiedyś rozwód to był nie do pomyślenia... A teraz to jest takie 'normalne', każdy zna kogoś po rozwodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Inez, nie ma co generalizować.
A jeśli chodzi o pijaków, bokserów itd. to też można się starać, bo jest mnóstwo instytucji, poradni psychologicznych itp. Zawsze jest też separacja... Zresztą każdy przypadek jest inny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
zobaczcie to
http://demotywatory.pl/1235/Tasma-Klejaca
😮 🙂 Cóż... Miejmy nadzieję, że maluchowi się nic nie stało 🙂 Szczególnie przy odklejaniu! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Ja z nauk małżeńskich wyniosłam tylko tyle, że 30% małżeństw nie ma szans 🙂 ...bo tyle jest rozwodów 😜 Na każdych zajeciach nam to mówili! CHyba po to, by się poważnie nad tym zastanowić! 🤢
Też mi się zdaje, że po prostu ludziom teraz nie chce się starać... Idą na łatwiznę... 🤨 Kiedyś rozwód to był nie do pomyślenia... A teraz to jest takie 'normalne', każdy zna kogoś po rozwodzie...

Ja oglądałam taki film "Nauki przedmałżeńskie" 🙂 🙂 Fajny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
zobaczcie to
http://demotywatory.pl/1235/Tasma-Klejaca
😮 🙂 Cóż... Miejmy nadzieję, że maluchowi się nic nie stało 🙂 Szczególnie przy odklejaniu! 😜


Jak na to patrze i pomyślę o moim bracie który ma dziecko to sądze że jest to realne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Ja oglądałam taki film "Nauki przedmałżeńskie" 🙂 🙂 Fajny 😁
O! Nie słyszałam o nim 🙂 Chyba sobie poszukam 😉 Chociaz u mnie to już "musztarda po obiedzie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
nie miałam na myśli sytuacji przemocy, mówię o normalnych rodzinach i wytłumaczeniach tylu po prostu nie pasujemy do siebie.


Czasem jest tak że ludzie stwierdzają, że nie pasują do siebie nie cieszy ich wspólna bliskość, męczą się tylko, nie mówie że nie powinni sie starać tego ratować ale może lepiej rozwieść sie na takim etapie niż etapie rzucania w siebie zastawą i wrzasków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
nie miałam na myśli sytuacji przemocy, mówię o normalnych rodzinach i wytłumaczeniach tylu po prostu nie pasujemy do siebie.


Czasem jest tak że ludzie stwierdzają, że nie pasują do siebie nie cieszy ich wspólna bliskość, męczą się tylko, nie mówie że nie powinni sie starać tego ratować ale może lepiej rozwieść sie na takim etapie niż etapie rzucania w siebie zastawą i wrzasków.


no na pewno, ale pierwszy kryzys i koniec. Czasem trzeba się dotrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Kochane! Ja uciekam! 🙂 Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich! I pod względem fizycznym i psychicznym! Szczególnie dzisiaj! 🙂 To na pewno ta zmienna pogoda tak na nas dzisiaj wpływa!
Jak ja lubię zrzucać winę na pogodę 😜
PA, Brzuszki! Do jutra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...