Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAJCIE SŁONECZKA 🙂
Pisze z zapytaniem co sądzicie o kosmetykach dla malucha z NIVEA??Pytam bo dostałam talon rabatowy i nie wiem czy warto go wykorzystywać 🙂 fakt faktem ja je wykorzystam jak co ale nie wiem czy jest sens kase wydawać podwójnie 🙂??
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry brzuszki 🙂
ja dzis troszkę dłużej pospałam - w koncu weekend to mozna 😁

madalena, to udanej imprezy urodzinkowej - i ucałuj synusia od sierpniówek 😁
pati, łóżeczko narazie będzie stało nie złożone - czekam aż wprowadzimy sie do nowego mieszkanka - mam nadzieje, że koncem czerwca nam sie uda 🙂
moniq, co do kosmetyków Nivea to sama sie nad nimi zastanawiałam, z tym, że jak czytałam, to większość można stosować po 1. miesiącu... dlatego narazie zdecydowałam sie na Oillum Baby - a pózniej zobaczymy 😉

a teraz zmykam jakieś śniadanko zjeść ... dziś piekna pogoda, więc trzeba będzie jakos wykorzystać ten dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 ja od jakiegoś czasu używam takiego płyny do kąpieli Kubusia 🙂 http://allegro.pl/nivea-baby-hipoalergiczny-plyn-do-kapieli-500ml-i1645867850.html
i w sumie jestem zadowolona, ładnie pachnie, trochę się pieni i nawilża skórkę synka 🙂
I tu moja wiedza się kończy, gdyż innych kosmetyków z tej firmy nie używałam. Więc Ci nie pomogę.
Wcześniej używałam tylko takich jak: Balneum, Oilatum, Skarb Matki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!
Ja jak zwykle jak nie mam pracy, to budzę się wcześnie i nie mogę spać 🙂

Zaraz wybywam na targ, po ogóry na małosolne, bo te z wtorku już zjedliśmy.....

Moniq, jeżeli chodzi o Nivea, to ja osobiście mam na wszystko tej firmy uczulenie, włącznie z dezodorantem, więc dziecku tez tego nie kupię, tym bardziej, że wiele dzieci moich znajomych te kosmetyki drażniły. Ale może inne dziewczyny są zadowolone 🙂 A kupon warto wykorzystać.... choćby na kosmetyki dla siebie lub m 😁

Miłego dnia Dziewczynki 🙂

A moja prawa noga dalej lekko spuchnięta... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak jak siehankowa, że tej firmy warto używać ale dla starszych dzieci 🙂 Dla niemowlaków polecam te firmy które wymieniłam poniżej. Ponieważ wg mnie są najodpowiedniejsze. Ale to tylko moja opinia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Madalena - sto latek dla Kubusia od cioci Magdy 🙂 🤪 🤪 🤪


Dziękuję kochana w imieniu Kubusia 🙂 Na razie jest nieświadomy tego co dzisiaj go czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już to zrobiłam ale dla zainteresowanych wstawiam jeszcze raz linki z tymi kosmetykami na all.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=balneum

http://allegro.pl/listing.php/search?string=oilatum&category=0&sg=0

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=skarb+matki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki kochane, ja zmykam idę się wykąpać a potem będę szykować ubrania na tą naszą uroczystość. Muszę wystroić moich chłopaków. No i siebie też oczywiście 🤪 🤪 🤪
A o 11 jadę po tort. Trzymajcie się. Życzę Wam miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wstałam, ale nadal czuję się jakaś zmęczona 😠 😠

Pogodna dziś u mnie o wiele lepsza niż w ostatnich dniach, ale wolałabym żeby popadało 😁 🙂

A tak w ogóle Dzień dobry 🙂 🙂

Zmykam sobie robić śniadanko, bo umieram z głodu 🙂 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Madalena STO LAT dla Kubusia 🙂
Ja się wczoraj nie pożegnałam bo "sprzedaliśmy" córcię na sapnie do babci a sami wybraliśmy się na kabaret łowcy.B oraz występ Natalii Kukulskiej. Wróciliśmy dopiero po 1.00
Niedawno wstałam , idę się ogarnąć i jade po małą i na jakieś zakupy bo jutro sklepy pozamykane.

Miłego weekendu dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie
zaglądam żeby życzyć Wam miłego dnia !!!
Madziu sto lat dla Kubusia 🤪
u nas po dwóch dniach chłodu znów słoneczko 🙃 i zapewne gdzieś pojedziemy...
no i trzeba na jutro zakupy jakieś bo zamknięte sklepy
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
a takie pytanie jak wam sie śpi??mi coraz ciezej 😞 pani doktor powiedziała mi abym jak najwiecej na lewym boku(który już mnie zaczyna boleć), nie spać na plecach( bo w czasie snu moge nawet zemdleć)a na prawym mi nie wygodnie 😞

ja nie mam problemu ze snem - w sumie tylko raz w nocy wstaje do kibelka - przeważnie tak po 1. 😉 a pozniej śpie do 6.20, bo mój M. mnie budzi buziakiem 🙂 on wychodzi do pracy, a ja muszę wstawać i też szykowac sie do pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😆

Wczoraj byłam na wizycie, ale tak jak myślałam bez badania,
samo L4, no i wyniki wymazu mam-czyściutko 😁
I cieszę się, bo dostałam skierowanie na USG czyli w pakiecie i już w środę 😁

madalena
100 lat dla Kubusia 🙂
Rób dużo zdjęć i bawcie się dobrze 🙂


moniq
ja na szczęście też na razie śpię dobrze 🙂

Miłego weekendu Wam życzę, choć się nie żegnam -a dziś będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOxia pytałaś o użytkowników na all,
ja jeszcze będę u tego zamawiać:
http://allegro.pl/show_user.php?search=rodzyneczki
i tak jak siehankowa
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926

ale to w lipcu bo obecnie funduszu brak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuszki 🙂 mąż w szkole dzisiaj cały dzień więc poleniuchowałam w łóżku troche dłużej hehe 🙂
Madalena wszystkieho najlepszego dla Kubusia :*:*:*:*
moniq ja tez mam ogromny problem ze spaniem, na lewym boku jest mi bardzo nie wygodnie, na plecach tym bardziej a najlepiej to na prawych ale to też nie za długo bo mnie wszystko boli 😮 😮
Budze się w nocy kilka razy i później nie mogę zasnąć.
Dzisiaj dziewczynki przychodzą do mnie przyjaciele, także zabieram się coś przygotować do jedzonka, później jeszcze wpadnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie lepsze do wanienki gąbka, czy ta foczka, dla takiego maluszka? Już nie biorąc pod uwagę, że gąbka zbiera bakterie. Bo nie wiem czy ta foczka nie za twarda? Chyba, że jakieś pieluchy się podłoży.. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochaniutkie 🙂
U nas dzisiaj piekna pogoda i jak na złość autko się popsulo 😠 😠 😠 😠
Co do spania to ja o dziwo ostatnio nie mam problemów, czasami się przebudzam jak się przekrecam a tak to spie jak małe dziecko 😁 😁 😁 😁
Andzelika ja do wanienki pewnie będe kupowac gąbke. Bakterie sa wszedzie więc nie uchronimy dzieciątka tak całkowicie. A poza tym moja kolezanka wychowywała swoja niunie w sterylnych warunkach i teraz mała ma 4 latka i jest uczulona na roztocza, pyłki traw jakies drzewa i cos tam jeszcze a do tego ma astme oskrzelową 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 widzę asiu że mamy termin na ten sam dzien 😉
co do spania to ja już głupieje, zycie ratuje mi aby poduszka ,,C" która mój mąż potocznie nazywa ,,kutasikiem" hehe 😉 śmieje się że dzieli nas wielki ogromne ,,coś" 😜
do tego wróciły mi humorki znów cały czas narzekam i beczę.. ehh.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Co będzie lepsze do wanienki gąbka, czy ta foczka, dla takiego maluszka? Już nie biorąc pod uwagę, że gąbka zbiera bakterie. Bo nie wiem czy ta foczka nie za twarda? Chyba, że jakieś pieluchy się podłoży.. 🙂 🙂

ja z doświadczenia mojej siostry 😉 polecam foczkę-i nie ze względów "mniej-bakteryjnych" ale gąbki ponoć strasznie szybko sie niszczą... a na foczke można rozłozyc pieluszkę i będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...