Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć mamuśki.

Ale się wczoraj rozgadałyście, ho,ho..... 😉
Paullel - koniecznie pędź do lekarza!

Czy ktoś wie coś na temat tej dziewczyny co w środę miała mieć operację? Cały czas myślę o niej.....

Jagoda - zmienimy Ci nick na "uzależniona od zakupów":laugh:

Ja dziś jak się dowiem płeć to też pędzę do Zara Kids - kupić coś wyjątkowego bo ciuszki maja wyjątkowe - uwielbiam tam robić zakupy :P

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A teraz sie z Wami witam Mamusie piatkowo HURA!!!!

ja od jakiegos czasu mam problemy ze snem tzn zasypiam normalnie le w nocy sie budze i nie spie 2-3godziny krece sie wierce ... i nic. Poza tym zauwazylam ze nie moge spac na plecach bo czuje duzy ucisk na kregoslup...(Wy tez tak macie?)

Ktos wyjatkowy - bedziesz jeszcze leciala 🙂 pierwszy raz jest niezapomniany, z zemdlala i poscila mi sie krew z nosa( jestem a raczej bylam wysoko cisnieniowcem i dlatego)ale kolejne nastepne bez problemowo jecialam w 5-7tygodniu ciazy i jak byly turbulencie mialam skurce macicy to sie stracha najadlam... 🙂

a wczoraj podzwonilam sobie po zakladach fotograficznych w Gdansku i doznalam szczeko scisku (opadla mi szenusia)jak uslyszalam jakie sa ceny za SESJE CIAZOWE nasakra.... ale uporem maniaka probuje dalej... 🙂

Milusiego dnia! poglaszczcie ode mnie mamusie swoje brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85- moja siostra urodzila wczoraj synka!
a tydzien temu urodzila kolezanka od Jagody hehe
reszte to tyszAnka ma problemy z dzidzią(przepuklina pępowinowa) i jeszcze jedna dziewczyna ktora jest z grudiowek ma problemy tez, i musi przejsc operacje o płci to ja nie pamietam ale chyba dziewczynki przewazaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
Juliaa- aaa hehe tee Twoje nerwy 😁 😁 nerwus:P

Alez Sylwia u mnie AGRESII 0 (ZERO) powaznie ale zwrucilam uwage by nie bylo sie nie milym dla kogos kogo sie nie zna jesli "odp.","pyt." kogos irytuje to mozna go zignorowac prawda...a nie nie milo pisac... od cala moja filozofia i nie nerwowosc...
Udanego dnia przyszla PANA MLODA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
Jagoda80 napisał:
ps. ZACZEŁAM NA BRZUSZKU 23 TYDZIEN CZYLI OFICJALNIE 6 MIESIĄC! 🙂 🙂 🙂 czyli zostało mniej niż 4 miesiące DO porodu! 🤪





No to ja zaczelam wczoraj..ale myslalam, ze 6 miesiac to 24 tydzien a nie 23...hmmm...

megi85- oj dziwne dziwne ...rozpatrywalysmy Kochana ta kwestie wlasnie z Jagodka ...i jak dojdzesz do tego watku to Ci sie troszke rozjasni... ale powiem Ci ze dlatego to troche dizwne bo ciaza liczy sie w fazach ksiezycowych tak jak miesiaczke 🙂 🙂 milej lektorki (ja mialam 40 z hakiem do przeczytania a Ty setke ....oboziu... 🤪 )POWODZENIA!

p.s.
JA ROWNIEZ WCZORJA ZACZELAM 6-MIESIAC JUZ OFICJALIE 😉 BLIZEJ KONCA NIZ POCZATKU.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
Julia- jakie są ceny?? bo sama bym chciała taką sesję sobie zrobić??

A co do usciku to ja Ci powiem że mi jest najwygodniej na plecach, chociaż wiadomo nie cąły czas! ale uwielbiam na plecach 🙂


oj Sylwusia ....masakra ceny szacuja sie od 500pln do 1000pln (drozsze jak z Tatusiem) 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- nie jestem pewna! ale mam cicha nadzieje ze powiedzą ale tak jakos bardzo zależy mi na wiadomości ze wszystko jest dobrze!:P i chociaż zobaczenie moje okruszka na USG 🙂 to takie pięknee 🙂 jedcnym mówia drugim niee, co do płci. Maam nadzieje ze mi powiedza jak bedzie widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał:
>SyLa1205 napisał:
Julia- jakie są ceny?? bo sama bym chciała taką sesję sobie zrobić??

A co do usciku to ja Ci powiem że mi jest najwygodniej na plecach, chociaż wiadomo nie cąły czas! ale uwielbiam na plecach 🙂


oj Sylwusia ....masakra ceny szacuja sie od 500pln do 1000pln (drozsze jak z Tatusiem) 🤪 🤪 🤪

Radze poszukac w necie fotografow amatorow, ktorzy nie robią gorszych zdjec asa duzo tanski :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Również witam w piąteczek:laugh: i kolejny tydzień za Nami 🙂

Syla gratulacje dla siostry,MAŁY jest cudny-jak ma na imię????

Megi ja w środę się dowiedziałam,że na 70% będę mieć synka,100% pewności 30.09 ale co się może zmienić?

JULIA mam to samo już nie mogę spać na plecach-kręgosłup pobolewa a i flaki Mi poszły do góry-czuję mały dyskomfort.
A o pomalowaniu paznokci to już nie ma mowy:P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Również witam w piąteczek:laugh: i kolejny tydzień za Nami 🙂

Syla gratulacje dla siostry,MAŁY jest cudny-jak ma na imię????

Megi ja w środę się dowiedziałam,że na 70% będę mieć synka,100% pewności 30.09 ale co się może zmienić?

JULIA mam to samo już nie mogę spać na plecach-kręgosłup pobolewa a i flaki Mi poszły do góry-czuję mały dyskomfort.
A o pomalowaniu paznokci to już nie ma mowy:P :P :P



No to gratuluje synka...myślę, że już się nie zmieni :P
Mnie też kręgosłup boli, ale to chyba od siedzenia 8 h w pracy w biurze...a paznokcie i tak maluję, hehe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
>SyLa1205 napisał:
Julia i megi - GRATULUJE 6MIESIACAA!! 🙂


To jednak 23 tydzien to szosty miesiac?? A nie 24 tydzien? nie liczy się, że miesiąc to 4 tygodnie?


NO nie 🙂 czasem jest ze w wyliczeniach jest ze 5tygodzni wypada 🙂 zobarzysz moje i Jagodki opisy 🙂

a co do tych amatorow ..hm..moze masz racje ale to nie jest takie proste megi bo ja potrzebuje kobiet fotografa 🙂a wiekszosc amatorow to mezszcyzni 😞 a po drugie to jak ja mam ich szukac po necie ...jak chodzi mi konkretnie o Gdansk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...