Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Syla1205
muszę siedzieć w domu, oszczędzać się i leżeć 🙂 jak dobre wino 🙃 bo to moja druga ciąża, pierwsza skończyła sie po 10 tygodniach a w tej na początku miałam problemy więc teraz leżę i leżę i się lenię 🙂 bo potem to już sie nie da 🙂

ale jak słyszę że z moja córcią wsztystko wporządku to mi to wynagradza to nudne siedzenie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ktoswyjatkowy- widziaalam tego kopniaka, slodki 😉

Karina89- powiem Ci moje bejbe najbardziej szaleje po jedzeniu hehe czyli prawie caly czas, w nocy rzadko mnie budzi ale zdarzaja się takie sytuacje, i tak ok godziny 21/22 jest bardzo ale to bardzo żywe po czym idzie słodko spać 🙂

Jagoda-
masz dalej pobodki na jedzenie? bo ja nie. Dziecko daje mi sie wyspac i juz tak chyba od tygodnia wstaje i 5 na siku i nie musze jesc, albo przegryze banana czy cos i ide spac do 9 codziennie 😉

Zgage
mam nie caly czas ale np godzine nie mam pol godziny jest i ot taka ze musze glebokie wdechy brac bo wariuje 😉

Pinacolada- Ty to jaak Jagoda-zakupocholiczka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - ślicznie wyglądasz!!

Syla - oj coś mnie dopadło z tymi zakupami :-) Właśnie kupiłam na allegro podgrzewacz do butelek - oryginalny Tommee Tippee - używany ale w bdb stanie za 45zł +15zł wysyłka=60zł a nowy kosztuje 135zł!! Teraz licytuję jeszcze sterylizator tej samej firmy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popłudniowo!
Zacznę od początku:
Katpio- gratuluję córeczki
Dusia_P- ślicznie wyglądasz. Naprawdę ciąża Ci służy 🙂
Jagódka- współczuję takiej przeprawy z tym mieszkankiem. Tylko sie nie stresuj kochana. Na pewno wszystko będzie w porządku.
A teraz uciekam do dentysty. Ehhh mam nadzieje ze wszystko w porządku.
Narazie mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzięki - aż się zaczerwieniłam

co do zakupów to ja powolutku dziś wpadłam do lumpa niedaleko domku i przyniosłam bluzeczkę i półśpiochy, zdjęć wam niestety nie pokażę, bo popsuł nam się aparat 😞

do dentysty muszę iść kontrolnie w styczniu, na początku września byłam z jednym ząbkiem i teraz spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIZYTA U MOJEGO "FELCZERA"
Jeny jaka ja zadowolona jestem wizyta przebiegla rewelacyjnie!
NIE BADAL MNIE GINEKOLOGICZNIE!!!!
Ale dusil moj brzuszek jak by to bylo ciasto, jakies no! troche bolalo pewnie naszego juniora tez, biedulek malusienki tez musi wycierpiec jeszcze znim sie narodzi 😞
Ale uwienczeniem tego wszystkiego bylo to ze uslyszelismy bice SERDUSZKA NASZEGO BAJBUSKA sluchajcie to jak by tabun koni biegl, szok taki tupot, runot.
Wogole to tam wcale nie jest tak cichutko w tym moim brzuszku moje tentno slychc po przez lozysko jeny jak glosno, plyny ktore przeplywaja... jestem w szokolandi ja nie wiedzalam ze to srodowisko wcale nie jest oazo spokoju
Poza tym jestem zdrowiutka jak "ryba" raczej "WIELORYB" nie mam cukszycy, cisnienie ksiazkowe, waga REWELACYJNA z mlenstwem tak samo jak mamusia.
Tylko jedna malenka sprawa znow mam bakterie w moczu i bede musiala jesc antybiotyk by sie ich pozbyc.
Kolejna wizyta 1 grudnia to juz ostatnia przed porodem

ALE W PONIEDZALEK BEDE U NORMALNEGO GINEKOLOGA I DOWIEM SIE WIECEJ I MALO TEGO ZOBACZYMY NASZEGO BRZDACA!

a co do wagi to tu lekasz az sie usmiechol jak zoczaczyl moja wage ...on taki powsciagliwy typ angielski i nagle usmiech na jego twarzy oj to zadki obraz... nie mam pojecia dlaczego chudne 🙂
wracam do lektorki mam 7stonek do odrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULEŃKO - MOWISZ I MASZ :p:p:p 😘 😘 😘
HIHI, też nadrabiałam 8 stron 🙂
Jestem u rodzicoe i na chwilke wpadlam do Was bo sie stesknilam 😉
Rano bylismy w banku, ładnie sieusmiechalismy no i jest duza szansa ze te wieśniaki beda mialy kase na koncie juz pojutrze!! a co sie z tym wiaze = my bedziemy miec kluczyki i zaczynamy wielki remont!!!!
Jjeku, jak sie ciesze 🙂 🙂 🙂 w koncu wlasny kąt!!!!


Co do zakupów to prawda - SĄ TU WIĘKSZE ZAKUPOHOLICZKI - patrz MYCLOUD patrz PINACOLADA hehehe:laugh: patrz ktos_wyjatkowy 😉


Ja nie kupuje juz nic. Noo,dzis przeszlam po drodze po kilku komisach ale powiem Wam ze jestem juz wybredna i nie kupuje wszystkiego hehehe tylko to co mi sie wyjatkowo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULEŃKO - zapomniałam - baaardzo sie ciesze ze lekarz do Ciebie "nie zagladnąl" 😉 i ze z Maleństwem wszystko OK, i że słyszałaś serducho!!!
No a co z płcią? potwierdzony mężczyzna ;d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...