Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

SYLA ja nigdy nie mialam w sumie pobudek na jedzenie tak w srodku snu ale po prostu nadal sie budze ok. 7.00 - 8.00 i muszecos zjesc no i potem juz nie zasypiam...
Zdarza sie ze jak zjem po 22.00 kolacje to moge pospac do 9.000 ale to w weekendy raczej jak M. nie idzie do pracy i razem sobie spimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

RUCHY - mój mały wariat zwariował 🙂 i strasznie intensywne i bardzo częste harce sobie urządza az mnie to drażni ;]
Najmocniej fika po śniadaniu. Dziś zaczał fikać w samochodzie (a zawsze spal no i u lekarza na usg w zwiazku z tym po calej drodze tez.) i to mocno i jakby ze złością za wczorajsze :P aż mnie kłuło i sikalam co 15 min (nie w aucie, ale i tak jest to skomplikowane - to cale organizowanie WC - dzis postawilam caly odzial banku na nogi bo kluczyk gdzies zginal a ja juz popuszczalam 😉 )
Przed snem no to sobie chlopaki gadaja i sie "kopią" 🙂
A dzis młodemu zdarzyło sie zaczac gimnastyke o 5tej po sikaniu i juz tak do 7.00 masakra... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia cieszę się, że wszystko dobrze 🙂 ja też nie lubię tego uciskania brzuszka ale mam nadzieję, że wiedzą co robią!
Julia i Jagoda łapcie buziaka 😘
na weselu nie byłam jedyna "brzuchatą" więc większej uwagi nie skupiałam 😉
co do zakupów to mój mąż wypatrzył jakąś paczkę na allegro - muszę go wystopować bo przecież mamy mnóstwo ciuszków po Agacie 🙂 w ten weekend większość zwiozę bo jedziemy do mojej mamy więc zrobię rozeznanie czego brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
JULEŃKO - zapomniałam - baaardzo sie ciesze ze lekarz do Ciebie "nie zagladnąl" 😉 i ze z Maleństwem wszystko OK, i że słyszałaś serducho!!!
No a co z płcią? potwierdzony mężczyzna ;d?

oooooooooooo patrz jak sie ciesze, ze sie odezwalas chyba Cie myslami sciagnelam 🙂 no wsioki dostana kase i bedom paniskami w "Ladku" tzn w Londynie 🤪
A W wreszcie wpadacie z ekipa remontowo!!!
brdzo sie ciesze!!! razem z Wami!
no nie ten felczer nie robil mi USG!!! ani nie zagladal do podwozia orany jak mi ulzalo bo ostatnio wpadlam w taka histerie ze ...trzeslam sie ze stresu i plakalam jak dziecko ... ale mam nadzieje ze w PONIEDZIALEK w PL. ginekolog potwiedzi ze jest SYN!! wiec Jagodko do poniedzalku! wieczorka mysle ze zaloguje sie na chwilke by WAS poinformowac 🙂
ja zmykam spinkac duzo wrazeni a maly harcuje w brzuszku!
Ale DUSIA pikna z Ciebie dziolcha!(jak by to powiedzol gorol nisko pienny)a to ze nie skupialas tylko i wylacznie Ty uwagi gosci to Kochanienika spewnoscia mowisz to przez wrodzona skromnosc...::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
RUCHY - mój mały wariat zwariował 🙂 i strasznie intensywne i bardzo częste harce sobie urządza az mnie to drażni ;]
Najmocniej fika po śniadaniu. Dziś zaczał fikać w samochodzie (a zawsze spal no i u lekarza na usg w zwiazku z tym po calej drodze tez.) i to mocno i jakby ze złością za wczorajsze :P aż mnie kłuło i sikalam co 15 min (nie w aucie, ale i tak jest to skomplikowane - to cale organizowanie WC - dzis postawilam caly odzial banku na nogi bo kluczyk gdzies zginal a ja juz popuszczalam 😉 )
Przed snem no to sobie chlopaki gadaja i sie "kopią" 🙂
A dzis młodemu zdarzyło sie zaczac gimnastyke o 5tej po sikaniu i juz tak do 7.00 masakra... 🤢 🤢

rany julek no to jakby sobie mogli podac raczuchny z Twoim Synkiem toz to Jagodka ja dzis to samo mialam od 5 rana lopotanie skakanie fikolkowanie ....co on tam wyprawia?? czasem pytam siebie ?? a co do tego ze Twoj Szanowny Malzonek prowadzi "dialog" i czyny ida rowniez w ruch ze Synem to moj M dostal juz kilka krotnie w policzek "czyms" trudno stwierdzic czy to pietka,kolano czy tez piastka albo lokietek? wiec smiech jest co nie miara... ja to mm ubaw po pach jak nagle Jarecki podnosi glowe i mowi ze zdziwieniem patrz juz Ojca bije ... 🤪 jeszcze sie nie narodzil a juz leje ... do LEGI go zapiszemy 🤪 (zart)
ok zmykam bo nie rozstane sie z wami i wrezultacie zasne nad komputerem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka serio ten Trecco jest produkowany w Polsce !?
wow nieźle :laugh: a w jakiej cenie orientacyjnie można go nabyć ? 🙂 A i cieszę się że nareszcie zaczynacie remont, trzymam kciuki żeby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji 😘

Juliawiem co to znaczy to uciskanie ,to jest wkurzające ale nawet piszę o tym na brzuszku że po 22 tc lekarz sprawdza położenie dziecka czy się przekręca czy jest w pozycji pośladkowej 🙂

Dziewczyny odkryłam że jak nie wypiję KAWY to nie mam zgagi 🤪 nareszcie nie będę się męczyć !! a i kupiłam jakiś specyfik na brodawki żeby nie pękały 🙂 ciekawe jak się sprawi.
A gdzie nasza kochana Syla się podziewa ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety ze sterylizatorem si.ę nie udało ale jeszcze będę czaić - w końcu jeszcze trochę czasu mam :P

Teraz herbatka z miodem i cytryną i łyk syropku prenalen
http://www.domzdrowia.pl/57078,prenalen-naturalny-syrop-dla-kobiet-w-ciazy-150-g.html
bo coś niestety mnie pobiera 😞

Dobrej nocki, mamuśki, pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
a i JULIA ja też mam jakieś bakterie w moczu i to dużo. 😞

No ale mowia ze ne ma czym sie martwic to czeste w ciazy dada antybiotyk i znikna ... (a swedzi Cie pochwa?) bo mnie lekko pytal mnie czy ak oddaje mocz to czy mnei szczypie i czy odczuwam dyskonfort a ja nic tkeigo nie czuje ale troche swedzi mnie ujscie przyrodzenia! wiec to jest poczatek rozwoju bakterii. juz mialam to w 8-tyg.ciazy i wzielam tabletki i przeszlo ale iwedzisz wrocily znow 🙂
A co do badania to taaak wiem ze to musi byc wlasnei tki przebiek w koncu wie co robi ale dowiedzalam sie ze juz nie bada sie ginekologicznie w tym tygodniu ciazy? czy to prawda Dziewczyny? ze teraz to do konca juz obedzie sie bez przegladu podwozia?
no normalnie nie moge zasnac nio!! moze jak sie napije mleka to zasne... 🙂ide... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleńko ale Ci zazdroszce ze już słyszałaś sreduszko maleństwa 🙂

Dusia- ślicznie wygladasz 🙂


co do zakupów to ja dzis chciałam wstąpić do jednego sklepu ale... mój się nie zgodził 🙂 stwierdził że mała już ma tyle ciuszków ze przesadzam 🙂 musze jednak wymykac się na zakupy sama bo nawet płacz nie pomógł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka super ze zaczynacie remoncik. Ja też bym chciała 😞 Tylko najpierw jakieś mieszkanko by się przydało 🙂 Nio ale poczekamy jeszcze troszkę.
Julcia Ty powinnaś się cieszyć że masz takie "kompleksowe" badania 😉 nie to co w irlandii. Ani razu nie sprawdzają Ci "podwozia" 🙂 To jest masakra
A teraz uciekam życząc Wam stycznóweczki dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny:
przed chwilą uśmialiśmy się z narzeczonym 🙂 brałam kapiel i połozyłam się w wannie 🙂 zwykle tego nie robie żeby się nie poślizgnąć 🙃 no i jak mi sie znudziło leżenie to chciałam usiąść a tu się nie dało 🙂 musiałam wołać narzeczonego żeby mnie podniósł 🤪 no ja rozumiem że można mieć cos z równowaga w ciąży.........ale żeby aż tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- super z tym mieszkaniem, w koncu spokoj 🙂
madziula- już jestem hehe byłam u koleżanki bo jutro wyjeżdża do Polski i zobaczymy się dopiero za prawie 2m:P bo ja wracam 31pazdziernik:P:P
alicee- to masz przeboje haha 😁 ja narazie biore cały czas prysznic na stojąco:P
justyna malutka- zgadzam sie 😁 ja to bym nawet błagała żeby mi podwozie sprawdzili bo tutaj tego nie robią 😁 więcJulioo się ciesz:P hehe

Ja lece juz spać 😁 booo dziecko tak się ropzycha że cały brzuch mnie boli SZOK naciaga mi skóre jak diablii!

Dobrej nocki mamusiee! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrywieczor 🙂
Julia z tym sprawdzaniem podwozia to tak jak pisze aallicee zalezy od doktora 🙂 mi w trakcie ciazy jakos to bardzo nie przeszkadzalam wiedzialam ze to dla dobra malej, ale najgorzej bylo jak na patologii lezalam a tam codziennie z wziernikiem kto inny bleee, a najgorzej jak pani doktor robila badania - chlopy jakos wiecej wyczucia maja, to tez dla bezpieczenstwa (czy wody plodowe nie zmieniaja koloru na zielonkawy) ale juz mialam tego po dziurki w nosie!

dobrej nocki wszystkim mamusiom i dzidzusiom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobre ranko Mamusie!
witam Was w Srode!

No taaak macie Dziewczyny 100%racje zdaje sobie sprawe ze musi byc scisla kontrola podwozia! ale ten lekarz jak juz kiedys pisalam od wszystkiego! ma tyle specjalizacji ze hej nap. internista,pediatra,ortopeda,laryngolog i ginekolog w swoim gabinecie ma male labolatorium robi badanie krwi i moczu... jest typem powsciagliwym malo mownym i juz starszawym u niego przy chodzi sie na umowiana godzine i czeka sie w poczekalni do dwoch godzin (tyle czekalismy wczoraj) ja mam traume przed ginekologiem zawsze chodzilam w Pl. do jednego to Kolega (3lata starszy ode mnie) Tomasz w tej chwili jest ordyntorem szpitala ginekologiczno-polozniczego w szpitalu Slaskiw w Cieszynie. Nie mialam przewd nim oporow (nie bylam posiniaczona w okolicy podbrzusza) ale tu nagle obcy kraj i moj lekarz rodzinny ma mnie badac..dlatego wpadlam w histerie!

A Basienko nio 🙂 slyszelismy bice ale to nie bylo usg ani jakis uzadzenie ktore dydzela promieniowanie tylko tak jakby echo sonda kurka zapytalismy czy mozn taki aparat wynajac na co Lekarz mowie ze i owszem tylko ze jest lisna na ktora trzeba sie zapisac ale w naszym przypadku to mozemy nie zdarzyc dostac bo Bajbusek bezie juz na swiece 🙂 wiec jest cos takiego Jagodko pamietam jak mowilas kiedys o takim czyms wiec jest 🙂

Udanego dnia zycze Wam Mamusie, poglaszczcie brzusie od cioteczki Wilmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was również środowo 🙂 Julia ranny ptaszek 🙂
Ja nie śpie, mój poszedł to pracy a my użeramy się ze zgaga!:P

Julio- wiem coś o tym, ale ten Twoj internista przynajmniej chce pobadać(spróbowć) hehe a nas tutaj nawet nie dotkną! nawet gdy plamisz cokolwiek położą Cie do szpitala i nikt nie zbada Cie czy wszystko "pozamykane" no paranoja tutaj to na farta chyba rodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was slonecznie
dziewczyny ja też mam bakterie w moczu ale czekam jeszcze na wyniki bo ostatnie badanie bylo niepewne 🤪 polska diagnostyka niech żyje!
pieknie wyglądałaś Dusia na weselu pozazdrościć brzuszka ja mam polowe z Twojego 😞
powiem wam że ja nigdy nie miałam czegoś takiego jak wy że wstawałam coś przekąsić w nocy ale za to do wc 6 razy w nocy to chodze dziennie i oczywiście zaraz po tym kilka łyków mineralnej no tak mnie suszy strasznie w nocy ze hej ja mogłabym cały czas byc podłączona do flaszki 🙂 mineralnej oczywiscie 🙃 Jagoda super wiedziała że tak będzie nareszcie jesteście na swoim :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedz Syla to jak Ty radzisz sobie z tym strachem czy wszysko jest dobrze z dzidzą matko ja mam takiego lekarza u ktorego spędzam 40 min do godz co 3 tyg wszystko sprawdza począwszy od pH pochwy wysokości macicy do usg dziecka i przynajmniej wychodze od niego z ulgą zewszystko ok tak wam współczuje dziewczyny i Tobie Syla i Justynce i Julce dobrze że jedziesz do Polski Syla to cię przebadają 🙂
Julka a ty masz dopiero lekarza w grudniu!!!??? rany boskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...