Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie...
Ja właśnie wróciłam z ostatnich zakupów "do walizki" trzeba było uzupełnić brakujące produkty 🙂
Kupiłam także pieluszki Bella Newborn z wycięciem na pępuszek dla małego na noc,a i w razie jakiegoś wyjścia 🙂są super...już kilka osób mi je polecało a zapłaciłam za nie 18zł ( 42szt).

Mycloud śpiworek cudo...podobny do mojego ale ja mam zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania gdzie kupiłaś te pieluchy? Bo to korzystna cena.


Mycloud śliczny ten spiworek i widac że cieplutki, a tak jak pisałaś o kombinezonie to myślę że misiu do tego w zupełnosci wystarczy. Najwyżej weź w spód cieplejsze śpioszki, typu welur.

Pogoda znowu się chrzani, u mnie już biało i caly czas pada...

Ciekawa jestem jaką lekarz podjął decyzje u Jagody 🙂

Dziewczyny a słyszałyście coś że od stycznia macierzyński będzie dłuższy o 2 tygodnie? Jeśli to prawda wytrzymajcie do 01.2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia w SCHLECKERZE no cena jest super dlatego się skusiłam 😉
A te twoje skurcze to trening macicy wiem wiem nieprzyjemne to jest. A co do macierzyńskiego to nawet jak teraz urodzisz to będą ci się należały te 2 tygodnie z tym że, to jest dodatkowy urlop macierzyński o który trzeba pisać do pracodawcy,jak się zacznie kończyc normalne macierzyńskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia co do pieluszek wejdź sobie do sklepu internetowego bella handel tam kupiłam 3opakowania pieluch bella newborn 80sztuk za 17zł z groszem i przesyłka kurierem za darmo.Opłaca się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM.
przyjechalismy do szpitala za pozno i dlatego...

Mamusie!!!!!!!!!!!!!!
MAMY JUTRO CESARKE OK 14STEJ!!!!!!!!!!Nie wiem czy sie smiac czy plakac - narazie jestem mocno zdenerwowana, ale z drugiej strony ok. 15 Ksawciu juz bedzie z nami 🙂
Nasz gin chyba co s planowal na dzis bo pytal sie czemu tak pozno przyjechalismy ale w sumie moze to i lepiej bo ja moge to sobie wszystko w glowie poukladac 😉

Zdecydowal sie na cesarke poniewaz:
tak jak pisalam przerazaja go moje olbrzymie spuchniete nogi i wysokie cisnienie ktore podobno przy naturalnym jeszcze skacze w gore przy skurczach,
po drugie coraz trudniej mi siejest poruszac i ucisk malego na kregoslup jest coraz bardziej uciazliwy
po trzecie łozysko jest juz dojrzale, ciaza dojrzala, maly wazy ponad 3,5 kg a oznak porodu brak.
Gin sie obawia wywolywania porodu oksytocyna bo jak ja ledwo nogą powlucze to tez moge miec problemy z parciem itd...
Jedyna niewiadoma to rodzaj znieczulenia - gin woli ogolna narkoze a ja od pasa w dol.
Gin mowi ze jak mialam wypadniecie dysku stosunkowo niedawno to moga miec problemy z wbiciem sie w odpowiednie miejsce w kregoslupie.
To jeszcze jutro sie ustali.
Mam byc w szpitalu miedzy 12-13stą. Kładą mnie na 2 godziny na sale przedoperacyjna gdzie mnie tam maja do operacji przygotowac, potem zabieg no i daja mi synka 🤪
Tzn. najpierw daja go mężowi, z nim ida go wazyc mierzyc itd no a potem mąż z synkiem przychodza do mnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - ale jaja! No to nocke masz z głowy! Nie sądzę żebys zasneła z wrazenia. Nerwy napewno wezma górę ale nie ma sie co dziwic! Sama tez sie kiedys zastanawiałam czy dobrze jest znac termin porodu czy lepiej z zaskoczenia. Dobrze ze u Ciebie to tylko 1 dzien! Bedziemy trzymac kciuki i czekac na wiesci! Koniecznie niech Twój maz cos jutro napisze do nas na forum i wklei zdjecie Ksawcia, chocby o połnocy!

ja teraz uciekam - jedziemy w odwiedziny do mamy do szpitala (jutro już wychodzi!!)

Zaglądnę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER JAGODA!NIE ZAZDROSZCZĘ CI TYCH DOLEGLIWOŚCI,ALE ZAZDROSZCZĘ,ŻE SYNEK BĘDZIE JUŻ JUTRO..nO I BĘDZIE GRUDNIOWO-STYCZNIOWY DZIDZIUŚ.PRZY TAK WYSOKIM CIŚNIENIU NIE MA CO RYZYKOWAĆ.CZEKAMY NA FOTKI SYNKA.TY BĄDŹ DZIELNA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie, coraz bardziej.
W nocy pewnie nie zmruze oka.
Zaczynam panikowac...
Ok, jedziemy teraz jeszcze po dodatkowe smoczki, spirytus, pojemniki na pokarm, spiworek i potem do domku (bo teraz jestesmy u rodzicow)...chyba zejde z nerwow...Tyle obaw. Tyle niewiadomych. Tyle nowego...
Moj maz jutro moze nie miec jak wejsc na forum, ale jakby cos to wyslemy smska do jednej z Was.
Bede jeszcze potem na forum, to zdam relacje z poziomu strachu pod wieczor.
Ech, ostatnie godziny z synkiem w brzuszku...
Dziwne to wszystko.

ok, uciekam,
do potem
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaagodko bedziemy mieli grudniowe malenstwo super a tak czułam ze ktoras ze styczniówek predzej sie rozpakuje 🙂nic sie nie martw bedzie ok 🙂jestesmy z Toba...pozdrawiam styczniowki ...a grudniówek w dwu paku zostały dwie Anja własnie pojechała do szpitala czekamy na wiesci 🙂została Kajtucha i jeszcze jedna kolezanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się cieszę jak głupia,że już ruszyłyśmy,aż dostałam takiego powera,że zaczęłam myć wszędzie podłogi;-)Jagoda jak ty masz fajnie,spojrzysz jutro w oczka swojego pięknego synka,przytulisz go ah rozmarzyłam się...ja już bym też chciała tą kochaną dupkę ,która mi codziennie wypycha maksymalnie brzuch wycałować;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie było mnie chwilkę tylko chwilkę a tu proszę bardzo...
JAgoda 🤪 super!!!3majcie się tam kochani na pewno wszystko będzie ok!!!pozdrawiam was i mocno ściskam...i mam pytanko weźmiesz mnie ze sobą????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z WAMI po dlugiej... przerwie

Ja mam juz regolarne skurcze (przepowiadajace) moj M spi juz w "skarpetkach" ale negocjujemyz naszym Synkiem by pozostal chodziasz do 1-go stycznia....:laugh: zobczymy z jakim rezultatem.
Dolegliwosci jako takich nie mam chodz odnosze czasem wrazenie idac nie poruszala sie wcale tzn drobila w miejscu:laugh: (juz zapomnialam co tzn. chodzic szybko a o bieganiu to juz nie wspomne)

Ale widze z nasza JAGODKA pierwsza zostanie MAMUSIA (SZCZESCIARA) 🤪

Pozdrawiam Te ktore mnie pamietaja(a wszczegolnosci JEDNA SERDECZNIE) i wszystkie nowe Mamusie ktore doszly gdy mnie nie bylo!!!
POWODZENIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda życzę powodzenia 🙂

Dziewczyny i tak jesteście wytrwałe bo my grudniówki już na początku listopada zaczęłyśmy się rozpakowywać, a tu koniec grudnia i to zaplanowany poród macie bo tak to pewnie wszystkie do stycznia byście przetrwały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud akt ślubu wystarczy ten co masz nie musisz nowego 🙂 jeśłi rejstrujesz w tym samym co brałaś śłub i trafisz na miła Panią to nawet nie będzie Ci potrzebny bo sprawdzą sobie w papierach 😁

Jagódka no to super, że wreszcie będziesz mieć Ksawcia przy sobie nie w sobie 🙂 no i mąż już nie będzie taki niecierpliwy 🙂

Julia ale na długo nam się zgubiłaś trzymamy kciuki za Ciebie i Juniorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...