Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kajtucha - ty już lepiej zostań u nas, na "styczniówkach":laugh: , moim zdaniem to ci termin żle obliczyli i tyle, a ty bidulko tylko się stresujesz. Nie rób nic żeby wywałać poród, dzidzia widocznie jeszcze nie gotowa, jak przyjdzie jej czas to sama wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż szkoda odchodzić od kompa i iśc spać...tyle sie dzieje 🤪 🤪 Basia Gratulacje!!! super że Vanesska zdrowa 🙂 Ksawcio nie długo był samotnym styczniowym kawalerem.... od razu jedną pannice ma do pary :laugh: :laugh:

u nas nocka była okropna!! co chwile budziłam sie z bólu, brzuch jak z kamienia, ale to chyba nie skurcze ?? sama nie wiem 😞 za każdym razem myslałam że brzuch mnie boli bo mi sie siusiu chce... a tu nic, może 1 kropla ech.... wymęczyłam sie strasznie 🤔 🤔 no i jeszcze to uczycie non stop jakby mnie ktos cyrklem kuł w macice. Jestem zmeczona 🥴 a dzis do kardiologa i do gin...więc killka godzin zejdzie. Dobrze że mama u mnei jest to mi przynajmniej sniadanie i herbatke zrobi i posprzata z nudów 🙂


zmykam robic się na bóstwo 🙂 pa mamusie i dzidziusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzę że dolączyła do nas grudniówka Kajtucha, witamy serdecznie 🙃
Kobietko Ty sie niczym nie przejmuj, zdaję sobie sprawę że cieżko oczekiwać na poród po terminie, ale tak się przecież zdarza. Jedne kobiety rodzą przedwcześnie, inne mogą przenosić ciaże 2 tyg po terminie. Mało która rodzi w terminie!
Jeśli twoje maleństwo będzie gotowe to da znać, widocznie tak mu dobrze w Twoim brzuszku że sie nie spieszy, a może koniecznie chce być styczniowe i bedzie jak by nie było o rok młodsze od dzieciaczków Twoich koleżanek grudniówek 🙂
Musisz doszukiwac sie w tym wszystkim pozytywnych stron, dasz radę!!! Masz moje wsparcie :laugh:
A wiesz ile waży Twój szkrabek?

Agab dla Ciebie oklask za 39tc, tylko jak minie czas, bo rano dałam Aniołkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja skonczyłam własnie ta okrutna inwentaryzację, ufff...
Ugotowałam zupkę - reszte Kasia musi zrobic bo ja juz mam dosć a dopiero południe 🤢

Agab - cos mi sie wydaje ze bedziesz nastepna zwłaszcza ze piszesz ze jakies bolesci w dole brzucha masz, fajnie....

Kajtucha - Ty bidulko - wiem co znaczy rodzic po terminie . Pierwsza core urodziłam 14 dni po i to po wielkich prowokacjach. To czekanie jest okropne dlatego ja od 1 stycznia zaczynam szaleć, skakac, spacerowac - moze sama przyspiesze 😉

Idę zrobic make up bo wybieram sie na spacerek do mamy - U nas w nocy sporo śniegu dosypało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia, u gina byłam ostatni raz 7.12 i mały ważył 2,5kg, podusiła po brzuszku i powiedziała, że faktycznie jest malutki 🙂 po tym badaniu już nie miałam usg bo moja gina już do końcca roku nie przyjmuje bo się jej skończyła kasa z NFZ więc jeżdżę do szpitala na ktg i badanie ale tam mi nie robili usg. Moze w niedzielę się czegoś więcej dowiem...
A niecierpliwię się z tego względu że najpierw odliczałam do 27 i z taką nadzieją wyczekiwałam tego dnia a tu się okazuje, że był prawdopodonie zły i jeszcze pogę się kulać i kulać... gdybym się jeszcze lepiej czuła to bym wytrzymała ale z takimi dolegliwościami to ja już wysiadam...
Paullel- seks też nic nie daje 😞 z resztą, mój jest w weekendy tylko w domu więc zdecydowanie za rzadko mogę wykorzystać ten "dar bogów" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super że u naszej Jagódki jest wporządku, biedny Ksawciu igły bedzie miał dosc na cale życie i białych fartuchów 🤪 Dziwię sie tylko że Mamusia nie ma pokarmu, Jagoda przecież miała siarę i piersi sporo jej urosły... ale pewnie jeszcze pokarm się pokaże, może po cesarce reakcja organizmu jest opóźniona.

U mnie za to zero oznak siary, martwi mnie tym bardziej że moja mama też nie miała pokarmu, a terasz jeszcze się dowiedziałam że u nas w szpitalu nie podają sztucznego mleka. Przecież dziecko się zapłacze, a ja razem z nim. Jeśli noworodek mocno traci na wadze to trzeciego dnia dostaje glukozę. Dla mnie to chore zasady, dlatego biorę ze sobą butelke, mąż najwyżej kupi mleko i dowiezie i bedę po kryjomu dawała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
>SyLa1205 napisał:
pinacolada to humoru mi nie poprawilas, ale dobrze ze moga one chociaz zbladnąc ohh szkoda ze mam ich tak duza... zawsze mialam taki fajny tyłek wszyscy mi zazdroscili 😞 i coo ehh .. operacja i blizny to chyba na to samo wychodzi co rozstepy. A mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakis specjalny sposob smarowania rozstepow zeby one sie nie poglebilay i nie robilo sie ich wiecej? np kierunek czy cos.. bede musiala sobie sprawic taki krem co mowisz. Jak bys mogla to daj całą nazwe(najlepiej pokaz na internecie jak wyglada) boze ale bylabym wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘




Kierunek nie ma znaczenia. Natomiast kazdy kosmetyk lepiej się wchłania pod wpływem ciepła więc warto rozgrzac skóre pod prysznicem masując np. sizalową rękawicą a potem po wyjsciu i wytarciu wmasowac specyfik. Krem o którym pisałam jest kremem tylko do uzytku profesjonalnego (one są mocniejsze i daja lepsze rezultaty niz kosmetyki tzw.detaliczne) ale jesli bedziesz chetna to Ci taki skombinuję. Daj mi tylko chwilę bo wszystkie materiały zostawiłam w pracy a nie pamietam nazwy dokładnie bo tyle tego jest.
A wersja dla klientek do domu nazywa się :ANTI-STRETCH SORBET

Sorbet ujędrniający i zapobiegający rozstępom
ale on ma tylko 200ml pojemnosci wiec szybciutko go zużyjesz. Wersje profesjonalne mają 500ml i cenowo tez wychodzą korzystniej. Postaram się dzisiaj zdobyć nazwe profesjonalną i Ci napiszę ile by kosztowała.


DZIEKUJE CI BARDZO!!!!! 🙃 oklask dostaniesz za jakies 3h! nalezy sie pełną gebą! 😘 na tej aukcji co poslalas piszą
STOSOWANIE:
Wykonać peeling, nanieść COLLAGEN MODELING SERUM, następnie nałożyć i wmasować krem w skórę aż do całkowitego wchłonięcia.

co myslisz? czy wystarczy tylko ten krem co napisałas? kupie wszystko co mi polecisz hehe byle by chociaz troszke przywrocic swietnosc mojemu tyłkowi. ☺️ a najwyzszy czas zebym sie w to zaopatrzyla, bo zanim sobie sciagne do Irl tez troszke potrwa. No i daj znac ile kosztuje u Ciebie. Porownam ceny. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Super że u naszej Jagódki jest wporządku, biedny Ksawciu igły bedzie miał dosc na cale życie i białych fartuchów 🤪 Dziwię sie tylko że Mamusia nie ma pokarmu, Jagoda przecież miała siarę i piersi sporo jej urosły... ale pewnie jeszcze pokarm się pokaże, może po cesarce reakcja organizmu jest opóźniona.

U mnie za to zero oznak siary, martwi mnie tym bardziej że moja mama też nie miała pokarmu, a terasz jeszcze się dowiedziałam że u nas w szpitalu nie podają sztucznego mleka. Przecież dziecko się zapłacze, a ja razem z nim. Jeśli noworodek mocno traci na wadze to trzeciego dnia dostaje glukozę. Dla mnie to chore zasady, dlatego biorę ze sobą butelke, mąż najwyżej kupi mleko i dowiezie i bedę po kryjomu dawała...


Kochana JAgoda nie miała siary 🙂 🙂 piersi jej urosły owszem. Powiem Wam na przykladzie mojej siostry pokarm dostala 2dni po porodzie. Jednak to nie jest naturalny porod , oni ci wyciagaja dziecko wtedy kiedy chcą i zanim organizm sie opamieta ze dziecka nie ma to minie dzionek dwa 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio Tabelka Wysłana przepraszam że teraz ale cos mi sie z kompem działo...


MAm tak cholerną zgagę że masakra i jeszcze ksiądz ma przyjść...masakra
Jak dobrze że u Jagody wszystko ok a pokarm będzie miała na pewno musi poczekać chwilkę 🙂 dadzą jej herbatki na laktację to nie będzie mogła wydolić 🙂pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha pewnie bedziesz nastepna hehe ! teraz to bedziemy sie sypac ale napewno nie numerkami hehe jak w tabelce 😁 😁 ile Twoja dzidzia teraz wazy , wiesz??
mi lekarz powiedzial ze w 36 wazyla 2300 wiec bardzo mało. ale sie nie przejmuje bo ponoc tutaj rzadko w ogole trafiaja i przewaznie zaniżają. A w Polsce z tego co widze to zawyżają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...