Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda- powiem Ci szczerze ze jakos ostatnio nie mysle o szczepieniach bo przesunie nam sie toszke w czasie przez antybiotyk ktory Lena brała. Te rotawirusy - hmm..., pewnie by sie przydało ale cena a poza tym masz racje- co bedzie jak to uleją? 🤢

O allegro wysle Ci na maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to pierwsze zdjecie to kilka minut po porodzie 🙂 a to troszke pozniej, jak juz tatus ubral i utulil 🙂 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/JUlenia1.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniss gratulacje,Julia długaśna 🤪dużo zdrówka dla Was.
Próbowałaś te nakładki silikonowe na brodawki?mi pomagały 🙂Myślę,że z czasem ból przejdzie.Polecam Ci też smarowanie sutków własnym pokarmem i częste wietrzenie piersi,szybciej się zagoją wszelakie pęknięcia.Powodzenia

Jejku jakie długie czarne włoski 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Moniss gratuluje przepięknej córci 🙂
dziewczyny jaak wy znajdujecie czas na forum dajcie przepis 🙂 ja dopiero teraz mam chwle wszystko wyprane wyprasowane poprzątane i dzis mam wyjąkowego farta bo jeszcze Nadia śpi wiec moge do was zajzeć o co chodzi z tym kocaniem na kolke Syla ja nie mam pojecia co to znaczy 🤢 no u mnie narazie rzadko kiedy wygrywamy z kolka nadal mamy problemy 😞 ja mam do was pytanie czy wasze dzieci już czuwają ???????? moja Nadia nie śpi po każdym jedzeniu niekiedy godzine albo dwie patrzy sobie śmieje sie do zabawek a dopiero potem śpi czy wy też tak macie ??????martwie sie że może nie dojada i dlatego nie śpi odrazu dziś to przebiła wszystko wstała o 8 30 a usneła twardo o 12>05 podsypiała sobie może dwa razy w miedzyczasie po 15-20 min czy u was jest tak samo?

jesli chodzi o mnie to kości nadal w rozsypce nie schodzą sie wogóle bolą itd Ja mam ochote iść do fryzjera i do kosmetyczki Pinakolada weż sie teleportuj do mnie z Lenką ja popatrze na dzieci a ty mi machniesz kilka rzeczy 🙂 nie mam normalnie czasu wyjśc z domu i zadbać troche o siebie ta kolka mnie już wykańcza 😞 paznokcie w opłakanym stanie tylko kosmetyczka pomoże wąsik jakis dziwny sie rzucił brwi szkoda gadać ... a wlosy z blondynki stałam sie szatynką grzywka do oczu wchodzi ehhhh jak ja wygoądam 😞 to pewnie dlatego moja myszka najpierw sie do mnie uśmiecha a chwile później płacze poprostu boi sie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIAMAMY - to wygladasz tak ładnie jak ja :laugh: i też sie zastanawiam czy dziecko moje kochane nie dlatego placze ze mama taka brzydka 😉


Co do czuwania - to wlasnie dzis pisalysmy o tym - nasze dzieciaczki sa coraz wieksze i starsze i juz wiecej czuwaja mniej spia. Moj dzis zasnal od 6 rano dopiero 2 godz temu i spi nadal - niby pora karmienia byla ale go nie budze :P
Niech sobie pospi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co moje kochane,

od dłuższego czasu o tym myślę - tak się z Wami zżyłam, poświęcam Wam wiecej czssu niz mężowi:laugh: - byłoby super gdybyśmy kiedyś, np. w wakacje albo nawet za rok - spotkały się gdzieś w polowie polski zeby bylo sprawiedliwie 😉
Zobaczyc siebie i nasze pociechy w realu 🙂
Byloby to super wydarzenie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka to by bylo super
no widzicie ja nawet nie jestem w stanie nadrobic zaleglości nie gniewajcie sie 🙂

to dobrze że wasze maleństwa tez czuwają już sie martwiałm 🙂

no Jagódka to pewnie dlatego płaczą te nasze pociechy

a ja sobie o was myslałam o Tobie i pinacoadzie w niedziele jak spacerowałam sobie z Nadusia i mężem po Krakowskim rynku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Wiecie co moje kochane,

od dłuższego czasu o tym myślę - tak się z Wami zżyłam, poświęcam Wam wiecej czssu niz mężowi:laugh: - byłoby super gdybyśmy kiedyś, np. w wakacje albo nawet za rok - spotkały się gdzieś w polowie polski zeby bylo sprawiedliwie 😉
Zobaczyc siebie i nasze pociechy w realu 🙂
Byloby to super wydarzenie !



Ja już dawno o tym myślałam tylko jakoś nie miałam odwagi tego zaproponować!! Przyłączam się do pomysłu! Jak trzeba bedzie to sie zaangazuje w organizację "zjazdu" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Jagódka to by bylo super
no widzicie ja nawet nie jestem w stanie nadrobic zaleglości nie gniewajcie sie 🙂

to dobrze że wasze maleństwa tez czuwają już sie martwiałm 🙂

no Jagódka to pewnie dlatego płaczą te nasze pociechy

a ja sobie o was myslałam o Tobie i pinacoadzie w niedziele jak spacerowałam sobie z Nadusia i mężem po Krakowskim rynku 🙂


Byłaś w Krakowie czy w Gdansku macie jakis krakowski rynek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ale super pomysł z tym zjazdem,jeśli w połowie drogi to może w Wa-wie?Mój M już nic nie mówi,że siedzę ciągle na brzuszku,nic na to nie poradzi.Poza dzieckiem,które jeszcze nic nie kuma nie mam żadnej rozrywki,na belety wyjść nie mogę,seksu też jeszcze nie:P ,więc jedynym wyjściem jest BRZUSZEK 🙂
Gorąco pozdrawiam wszystkie Mamusie i całuję dzieciaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM mamusie - właśnie mąż dzwonił że wjechał w niego samochód.Kurde ale się boje co tam się stało 😞 😞

Mona ja kąpie małego w podobno dobrym na przesuszenia oleju parafinowym ale mojemu nie pomaga może spróbuj .Ma popękaną skórkę
na rączkach i nóżkach no i łuszczy się mu skórka w uchu.

Co za dzień !

Uciekam dzwonić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula oilatum, to też ciekła parafina i podobno dobra, ale tak jak piszesz moja mała ma też tak jakby popękaną skórę na rączkach i nóżkach. Dzisiaj zauważyłam,że brzusio robi się suchutki, więc go nasmarawałam oilatum, rączki też nasmarowałam, ale nie pomogło. Może to normalne u takiego maluszka? moja córcia ma niewiele ponad tydzień. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
Jagódka to by bylo super
no widzicie ja nawet nie jestem w stanie nadrobic zaleglości nie gniewajcie sie 🙂

to dobrze że wasze maleństwa tez czuwają już sie martwiałm 🙂

no Jagódka to pewnie dlatego płaczą te nasze pociechy

a ja sobie o was myslałam o Tobie i pinacoadzie w niedziele jak spacerowałam sobie z Nadusia i mężem po Krakowskim rynku 🙂


KOCHANA! co Ty porabiałaś na Krakowskim Rynku??
🙂
To Nadusia była już w Krakowie a mój Ksawciu zna tylko szpital w Krk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał:
cześć dziewczyny.
Stosujecie może do kąpieli swoich maluszków oilatum? Czy później jeszcze czymś powinno się natłuścić maluszka, bo ja stosuję 2 nakrętki do kąpieli i skóra mojaj córci jest jakaś przesuszona 😞

Ja jeszcze smaruje ale nie zawsze tylko jak widze że gdzies ma przysuszona skórę to kremem z oilatum 🙂 i nie mam zadnego problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
a Jagódka o co chodzi z tym kicaniem na kolke ja mam kicac ???? przecież to nie ja mam kolke nie kumam o co chodzi


misiamamy poowiem Ci że ten sposob od JaGODY TO MI NIE RAZ DUPE URATOWAŁ, MOJA to uwielbia od razu jest spokoj 🙂 musisz trzymac dziecko w pionie brzuszek do brzuszka i robić takie kicanie takie chocby przysiady w dól ze dziecko czuje sie jak na rolejcasterze 😁 hehe czuje ten spad w dół u mnie to od razu działa! no i duzo daje suszarka w odleglosci 30cm delikatne cieple powietrze na brzuszek i masaz oj dziecka nie ma, nie wiem czy momentalnie jej przechodzi czy ja to tak relaksuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...