Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Młoda spi więc mogę się pochwalić - raczkuje na całego !!!! 🤪 Jedna noc i takie niesamowite postepy 🤪 🤪 🤪 Posadziłam ja u nas na łóżku, na drugim kraju stał laptop i młoda w te pędy do niego 🤪 I te łapki tak zabawnie przekładała okrężną droga jak Ksawery dawniej 🤪 🤪 🤪 Kurcze, aż pobiegłam obudzić Julkę - młoda powtórzyła wyczyn drugi raz specjalnie dla siostry. Za chwilę przyszedł tatuś ze świeżymi bułeczkami ale corcia trzeci taz juz nie chciała zwłaszcza ze włączyliśmy "kamere" żeby nagrać. Ona jak tylko widzi kamere lub Nikona to robi sie nieswoja .

Teraz poszła lulu - jak wstanie w dobrym humorze (taka mam nadzieję) to włąze kamerke po kryjomu i spróbuje to nagrać. A poki co lecę zapisać w albumie dzisiejszą datę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello

Lala obudziła się o 6 na mleczko i kupsztalka,zasnęła o 7 i spała do 9.20 jupi jupi.Poszłam do Niej do pokoju bo mi coś za cicho było a ona klęczy w łóżeczku i dyla 🙂Kochaniutka 🙃
u nas dziś słoneczko,więc nadrobimy wczorajszy dzień.

Dusia gdzie szukać takiego skoczka jak masz dla Majusi???

a gdzie się AGAB podziewa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hello

Lala obudziła się o 6 na mleczko i kupsztalka,zasnęła o 7 i spała do 9.20 jupi jupi.Poszłam do Niej do pokoju bo mi coś za cicho było a ona klęczy w łóżeczku i dyla 🙂Kochaniutka 🙃
u nas dziś słoneczko,więc nadrobimy wczorajszy dzień.

Dusia gdzie szukać takiego skoczka jak masz dla Majusi???

a gdzie się AGAB podziewa 🤢


skoczek na allegro

a Agab ma pewnie jeszcze gości chrzcielnych z Niemiec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada gratulacje 😘

p.s.Ty wszystko zapisujesz,1-szy ząbek,siedzenie,raczkowanie?bo w sumie o Tym nie pomyślałam 😞



mam taki specjalny album "Album naszego dziecka" - tam opisuje kazdy miesiac, kazde wydarzenie, pierwsze wakacje, święta, wyjścia z domu, chrzciny, ząbki ...... Na wszystko są specjalne tabelki, osobne strony na kazdy miesiac....i miejsca na zdjecia. IDENTYCZNY miałam dla Julki te 11 lat temu 🤪 Wiec teraz uzupełniamy wspólnie Nusi (skrót od Lenusia 😉 ) i porównujemy z rozwojem siostry 🙂 Fajna rzecz bo po latach te wazne momenty sie niestety zacierają. Julka ma wklejony nawet "pukiel" włosków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada gratulacje 😘

p.s.Ty wszystko zapisujesz,1-szy ząbek,siedzenie,raczkowanie?bo w sumie o Tym nie pomyślałam 😞



mam taki specjalny album "Album naszego dziecka" - tam opisuje kazdy miesiac, kazde wydarzenie, pierwsze wakacje, święta, wyjścia z domu, chrzciny, ząbki ...... Na wszystko są specjalne tabelki, osobne strony na kazdy miesiac....i miejsca na zdjecia. IDENTYCZNY miałam dla Julki te 11 lat temu 🤪 Wiec teraz uzupełniamy wspólnie Nusi (skrót od Lenusia 😉 ) i porównujemy z rozwojem siostry 🙂 Fajna rzecz bo po latach te wazne momenty sie niestety zacierają. Julka ma wklejony nawet "pukiel" włosków


Fajna pamiątka-póki co ja wszystko mam w głowie-ale zaczyna miejsca brakować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku - patrzyłam na allegro - jest sporo tych skoczków używanych w bdb stanie - nawet dzisiaj konczy sie licytacja chyba 3 sztuk. Ja tez po filmiku Dusi sie napaliłam i juz nawet dodałam sobie do obserwowanych ale dupa blada - obeszłam całe mieszkanie i niestety nie mam odpowiedniej futryny do zaczepienia tego 😞 U mnie futryny są stare- metalowe a one są zlicowane z murem/ścianą i nie miałby sie ten zaczep o co oprzeć 😞 Szlag by to .... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Aniołku - patrzyłam na allegro - jest sporo tych skoczków używanych w bdb stanie - nawet dzisiaj konczy sie licytacja chyba 3 sztuk. Ja tez po filmiku Dusi sie napaliłam i juz nawet dodałam sobie do obserwowanych ale dupa blada - obeszłam całe mieszkanie i niestety nie mam odpowiedniej futryny do zaczepienia tego 😞 U mnie futryny są stare- metalowe a one są zlicowane z murem/ścianą i nie miałby sie ten zaczep o co oprzeć 😞 Szlag by to .... 😠


widziałam już sobie dodałam do obserwowanych ale poczekam aż tatuś wróci z pracy to obada fachowo czy będziemy mogli zamontować ale chyba też kiepsko 😞
my jesteśmy napaleni już od miesiąca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hello

Lala obudziła się o 6 na mleczko i kupsztalka,zasnęła o 7 i spała do 9.20 jupi jupi.Poszłam do Niej do pokoju bo mi coś za cicho było a ona klęczy w łóżeczku i dyla 🙂Kochaniutka 🙃
u nas dziś słoneczko,więc nadrobimy wczorajszy dzień.

Dusia gdzie szukać takiego skoczka jak masz dla Majusi???


my tego dostaliśmy od koleżanki po jej córci, ale szybko Ci poszukałam
http://allegro.pl/item1168577101_hustawka_skoczek_na_futryne_lindam.html
fajna kwota i mało czasu
a gdzie się AGAB podziewa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje kochane mamuśki 🙂.

Udało mi się nadrobić - sporo tego było 😉.

Przede wszystkim - buziaczki dla "naszych" wszystkich maleństw 😘 😘 😘.

Jakoś nie mogłam usiąść i napisać bo ciągle coś, goście byli u nas, a wczoraj jeszcze musieliśmy my w gościnę jechać do dziadka na urodziny.
Lenusia ciut się uspokoiła i nie jojczy już tak bardzo 🙂, zębów nadal niet 🤢, postępów też zadnych nie robi - no, może ciut lepiej siedzi 🤔 i to wsio 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć moje kochane mamuśki 🙂.

Udało mi się nadrobić - sporo tego było 😉.

Przede wszystkim - buziaczki dla "naszych" wszystkich maleństw 😘 😘 😘.

Jakoś nie mogłam usiąść i napisać bo ciągle coś, goście byli u nas, a wczoraj jeszcze musieliśmy my w gościnę jechać do dziadka na urodziny.
Lenusia ciut się uspokoiła i nie jojczy już tak bardzo 🙂, zębów nadal niet 🤢, postępów też zadnych nie robi - no, może ciut lepiej siedzi 🤔 i to wsio 🤢.



Witajcie szanowna koleżanko 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zdrzemnelam z synem, potem sie przytulalismy pol godzinki, robilam mi masaz a on lezal nieruchomo i mruczal 🙂 🙂 🙂
Zabek sina-biala kreska ale chyba nie kluje, jeszcze nie sprawdzalam.

Ksawciu chodzi po mieszkaniu i wszystkiemu robi "drapu drapu" cos mi sie wydaje ze moje sliczna tapeta niedlugo bedzie w strzepach 😞 😞

PINACOLADA - jaki masz ten album? bo ja dostalam ale beznadziejny a sama mam swoj jak bylam mala OD KOŁYSKI DO MUNDURKA i tam jest wsystko, ma to chyba z 200 stron, na koncu sa bajki, wierszyki, higiena itp. a pierwsza polowa to same tabele i rybryki na obrys stopek w roznym wieku, pierwszych bucikow, rysunki zabkow, zdjecia jak siedze na nocniczku pierwszy raz, jak leze na brzuszku itd. i tez porownuje z Ksawciem 🙂 Narazie idzie ze mna leb w leb poza waga bo ja w jego wieku wazylam 10 kg 😉
Bardzo bym chciala taki sam album jak ja mialam bo jest genialny i obszerny przede wszystkim.
GRATULACJE DLA LENKI!!! BRAWO! 🙂 🙂

Chcialabym w ogole zobaczyc jak nasze dzieci by sie razem bawily czy juz beda potrafily bo narazie to wiecznie sam a widzialam jak mu chcialo glowe urwac jak ogladal sie za dziecmi jak bylismy w pszczynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Biszkopt sie piecze, galaretka tężeje, brzoskwinie odsączone - -------> diety ciąg dalszy 🤪 😉 😜


Ty naprawde chcesz te swoje chude plecy odchudzic? Julka zacznie miec niedlugo kompleksy i stwierdzi ze jest "grubsza" od Ciebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Biszkopt sie piecze, galaretka tężeje, brzoskwinie odsączone - -------> diety ciąg dalszy 🤪 😉 😜


Ty naprawde chcesz te swoje chude plecy odchudzic? Julka zacznie miec niedlugo kompleksy i stwierdzi ze jest "grubsza" od Ciebie 😜


moje plecy mam nadzieje stana się chude po serii masaży 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysłałam dziewczynki na spaer, uffff....

Album mam taki


rozdziały:
narodziny dziecka
pierwsze dni w domu
chrzciny
drzewo genealogiczne
pierwszy stały pokarm
w nocy
ulubione rzeczy
kapiel i zabawy w wodzie
pierwsze wyjscia z domu
boze narodzenie
pierwsze wakacje
pierwsze urodziny
przełomowe momenty
pamiatki
u lekarza
najwazniejsze wspomnienia
nadzieje zwiazane z dzieckiem
szczegółowy kalendarz (2 strony na kazdy miesiac zucia dziecka - na 1 str notatki typu jak i ile śpi, co je, jak wygląda typowy dzien, zmiany fiz, ulubione zabawy a na 2 str jest "tabelka" i kazdy dzien miesiaca ma swoja kratke w której mozna jednym zdaniem wpisac co danego dnia sie wydarzyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Ja sie zdrzemnelam z synem, potem sie przytulalismy pol godzinki, robilam mi masaz a on lezal nieruchomo i mruczal 🙂 🙂 🙂
Zabek sina-biala kreska ale chyba nie kluje, jeszcze nie sprawdzalam.

Ksawciu chodzi po mieszkaniu i wszystkiemu robi "drapu drapu" cos mi sie wydaje ze moje sliczna tapeta niedlugo bedzie w strzepach 😞 😞

PINACOLADA - jaki masz ten album? bo ja dostalam ale beznadziejny a sama mam swoj jak bylam mala OD KOŁYSKI DO MUNDURKA i tam jest wsystko, ma to chyba z 200 stron, na koncu sa bajki, wierszyki, higiena itp. a pierwsza polowa to same tabele i rybryki na obrys stopek w roznym wieku, pierwszych bucikow, rysunki zabkow, zdjecia jak siedze na nocniczku pierwszy raz, jak leze na brzuszku itd. i tez porownuje z Ksawciem 🙂 Narazie idzie ze mna leb w leb poza waga bo ja w jego wieku wazylam 10 kg 😉
Bardzo bym chciala taki sam album jak ja mialam bo jest genialny i obszerny przede wszystkim.
GRATULACJE DLA LENKI!!! BRAWO! 🙂 🙂

Chcialabym w ogole zobaczyc jak nasze dzieci by sie razem bawily czy juz beda potrafily bo narazie to wiecznie sam a widzialam jak mu chcialo glowe urwac jak ogladal sie za dziecmi jak bylismy w pszczynie


nie widze problema 🙂 Zapraszam do Bochni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj miałam Wam napisać jak mąż pojechał po ten test ciążowy co wskazał jedną kreskę 🙂
wchodzi do apteki i mówi ciurkiem...sól fizjologiczną, ten zestaw vichy w promocji, smoczki od 6 m-ca.... i tu przerwała mu babka - może chce Pan te świecące?a mój mąż 'o nie Pani, dziecko mi w nocy pobudzą! 🙃' babka do niego 'ale łatwiej znaleźć' a on 'że się boji bo córka ma problemy z zasypianiem to jak ją zbudzą to będzie płakać'....później dopiero kupił test 🙂
wczoraj mi to opowiada i sie go pytam co za krem z vichy?a on że nie wie - promocja była na jakiś przeciw zmarszczkom to się jego siostrze odda na jakiś prezent 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
wczoraj miałam Wam napisać jak mąż pojechał po ten test ciążowy co wskazał jedną kreskę 🙂
wchodzi do apteki i mówi ciurkiem...sól fizjologiczną, ten zestaw vichy w promocji, smoczki od 6 m-ca.... i tu przerwała mu babka - może chce Pan te świecące?a mój mąż 'o nie Pani, dziecko mi w nocy pobudzą! 🙃' babka do niego 'ale łatwiej znaleźć' a on 'że się boji bo córka ma problemy z zasypianiem to jak ją zbudzą to będzie płakać'....później dopiero kupił test 🙂
wczoraj mi to opowiada i sie go pytam co za krem z vichy?a on że nie wie - promocja była na jakiś przeciw zmarszczkom to się jego siostrze odda na jakiś prezent 🙃 😮



powiem Ci Dusia ze te smoczki świecące to o dupe rozbic - kupiłam taki i "świeci" to tylko ok pół godz i to słabiutko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...