Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Syla bardzo mądra decyzja z prawem jazdy,ale proszę Cie nie nastawiaj się ,że na pewno do porodu zdążysz bo to nie zawsze jest taka prosta sprawa,oby Ci się udało,ale to też kosztuję trochę stresu;( zanim wyjeździsz jazdy,a każdy potrzebuję inną ilość godzin jednemu wystarczy 30 a innemu potrzeba 50.W każdym razie trzymam kciuki.

Co do ubranka ciepłego na wyjście ze szpitala:

Normalne ubranka typu body,kaftaniki,koszulki,śpiochy,ciepłe skareptki,czapeczki oraz pajac welurowy ciepły +na koniec kombinezon typowo zimowy i czapka zimowa z rękawiczkami i już!!!dalej wkładamy dziecko w śpiworek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie ja własnie tak mam że napina mi sie brzuch na nie długi okres dosłownie kilkanaście sekund ale jak i wy tak macie to sie już nie martwie jesli chodzi o napięty brzuch jak ide siku to często tak mam oczywiście trwa to tez chwilkę i nic nie boli mam nadzieje że to nie jest cos złego
Gunia ja mam wizytę w poniedziałek o 11 rano nigdy jeszcze nie miałam tak wcześnie rano no ale przed 11 listopada to był jedyny termin
ja do szpitala biore 4 komplety body z dł ręk. pajacyk i kaftanik śpiochy czapeczki oczywiście skarpetki a na wyjście śpiochy kaftanik czapunie bawełnianą i komplet welurkowy plus kurteczka plus spodenki czapka ciepła szalik rożek i gruby koc myślę że wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkowo
misiamamy rozbawiłaś Mnie tym goleniem nóg,bo przypomniało Mi się jak ostatnio depilowałam bikini-nagimnastykowałam się że hej(oczywiście z lusterkiem bo nic nie widzę)co najmniej jakbym przebiegła maraton tak się zmęczyłam 🙂
ale nogi daję wciąż radę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh golenie, w poniedziałek do lekarza więc będę musiała doprowadzic sie do porządku, ale to może jutro, każdy dzień zwłoki jest tu dobry :laugh:
Ostatnio robilam to 3 tyg. temu więc już trochę zapusciłam ogrody 🤪

Allicee pytałaś mnie jaki rożek - ja zabieram taki tradycyjny, z usztywnieniem piankowym.

Ostatnio Julcia narobiła m chęci na muffinki, no i dzisiaj zrobiłam: waniliowe z nutellą 🙃 Muszę je schować bo mąż się coś za mocno w nie wmacał i znikają z prędkością ekspresową 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kto tu ma chętkę na nutelle Gunia 🙂 🙂 🙂 ja tam dzis sobie tez troszką spróbowałam czy aby nie za mdła 🙂 😉 i ja goliłam nogi na ostania wizytę czyli 3 tyg temu ale kochane za ten czas w pasie to ja 6 cm przybrałam brzuszek sie powiekszył a ze schylaniem kanał 🙂 no to jak sie dziś wzięłam do roboty to pachy poszły super bikini na pamięć z mapa wirtualna w głowie 😁 ale nogi uuu chybił trafił jak teraz sie kąpałam to stwierdziłam że jednak nie trafił 🙂 jatez biorę ten rożek grubszy z mamo tato 🙂oj dziewczyny golenie w ciąży to jednak wyższy level 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy życzę Ci żeby w pon okazało się że nie ma już powodów do ciąglego leżenia i możesz z Izunią spacerować 😉
Ja mam wizytę pod wieczór o 17, więc będziesz pierwsza :P
Boję się trochę o ten mój spadek hemoglobiny i czerwonych krwinek 🤢 eh ale nie ma co za dużo myśleć, okaże się w swoim czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja lalunia tak się teraz rozpycha,że masakra,główką ciśnie mi na pęcherz,a nóżki wciska pod żebra(to takie nieprzyjemne ale kocham to)

gunia jak zrobię coś słodkiego to znika w mgnieniu oka,taki słodziak z mojego narzeczonego-chowanie nic nie da i tak wywęszy:P
a na depilację jeszcze czas,wizytę mam za tydzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy to napinanie brzuszka to nic złego. To skurcze przepowiadające, macica w ten sposób ćwiczy. Nie są bolesne, ale z czasem będzie ich coraz więcej.

Do poczytania:
http://www.cudownedzieci.pl/FrontEnd/Porady/1-Ciaza-i-porod/356-Skurcze-przepowiadajace---Braxtona-Hicksa/

Pozdrawiam styczniowe brzuszki i życzę powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gunia powiedz jaką masz tą hemoglobinę? popijaj sobie prawdziwy soczek z buraczka i natkę pietruszki zjadaj pod chlebek powinno pomóc.Ja tak robiłam jeszcze przed ciążą i nadal mam wzorowe wyniki.Buziaki i miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja z ta depilacja to na to własnie liczyłam że będzie czas na poprawki 🙂
Guniu napewno bedzie wszystko ok jeśli bedzie potrzeba to dostaniesz żelazo i tyle nie martw sie na zapas 🙂
Aniołku to te nasze dziewczynki sie chyba umówiły na dzisiejsze wygłupy własnie mezwi pisałam że Iza wynajęła sobie chyba trampoline 🙂 nożka w górę pod żeberko rączka w dół pupcia w góre i kuliluli 🙂
Inka dziekuje uspokoiłam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje drogie mnie też to czeka to wizyty jeszcze troszkę ale jak poczekam jeszcze tydz to może będę mogła sobie warkoczyki zaplatać :P 🙃

u mnie właśnie zaczęła się moja wolność...Agata śpi więc mam chwilę dla siebie ale taka jestem obolała - głównie żeberka , że dałam radę zjeść smakiję z jabłkami i siedzę sobie i marzę żeby wszystko zrobiło się za mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie gunia bardzo niskie,ale nie martw się dostaniesz żelazo i będzie dobrze.Z tego co mówił mój lekarz jak jest poniżej 10 to już można mówić o anemii ciążowej ,ale to jest akurat do wyleczenia;-)
Jak widać nie ma ciąży idealnej każda z nas coś ma,ale wytrzymamy 2 miesiące;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia jeszcze raz teraz zaprzyjaźnij się z burakiem a i krwinki czerwone się podniosą.Żelazo w tabletkach swoją drogą a odpowiednie jedzenie ,które podnosi poziom żelaza swoją drogą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...