Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem - lżejsza pewnie o jakieś pól kg 🤪

Oczywiście w momencie jak byłam pod prysznicem ktoś dobijał się do drzwi. Dostałam takiego powera, że sama byłam w szoku! Zależało mi żeby otworzyć bo spodziewałam sie kuriera z prezentem choinkowym dla mojego M i sie nie pomyliłam. Krzyknęłam tylko z łazienki "chwileczka" i pan był na tyle uprzejmy, ze poczekał za drzwiami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane czy wam tez tak opuchły wargi ☺️ (mówię o tych dolnych)ja się tam nawet dotknąć nie mogę 😞

Przyszłam z zakupów świątecznych,nakupowałam ozdóbek są śliczne ale sama nie wiem na co ich aż tyle;p
miałam okazję kupić małemu kocyk za 25 zł (w sklepie są po 45zł) ale zrezygnowałam bo był beżowo różowy ....o nie róż dla chłopca co to to to nie:P

Co do depilacji to ostatnio przed wizytą starałam się sama "usunąć wszystko" 🙂udało się ale padłam po tej gimnastyce od razu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz Piniacolada to jest jakis sposob. Jak ktos pogania i trzeba się śpieszyć to nie ma czasu na stękanie 🙂 Ty się teraz kochana obejrzyj dobrze czy aby Ci wyszło i nic z żadnej strony nie wystaje :laugh:

A co do warg sromowych to ja też mam powiekszone, pewnie już nic nie będzie tak jak dawniej... Trzeba się po prostu przyzwyczaić do nowych zmian. Najważniejsze żeby przy nacinaniu (jeśli będzie taka potrzeba) lekarz potem pozszywał nas jak należy. Mam kolezankę, która byla tak źle "złożona do kupy" że skladała reklamację, rozcinali ją jeszcze raz by ponownie zszyć 🤢 To jest dopiero powód do narzekań 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zamowiłam dzisiaj matę edukacyjną dla mojej niuni w ramach prezentu od dziadków:
Fajny bajer, chyba sama na początku przetestuję 🙂) [img size=295]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zoo_mata1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
A z tą depilacją to dobre,Ja też wczoraj walczyłam i poszło Mi wyjątkowo szybko-ok.10min.lustereczko pomaga oj pomaga:P,gorzej poszło ścieranie pumeksem 😉
Ja się już nie martwię czy pozostały jakieś polanki:laugh: Najgorsze,że teraz będę musiała uruchamiać kosiarkę co 3 dzień-bo mogę urodzić w każdej chwili 🤪

mycloud weż sobie jakąś cienką koszulkę do tej wanienki jak się krępujesz,personel i tak nie zwraca na to uwagi,My mamy wannę w sali porodowej więc jakby co to przyjdzie tylko położna i lekarz.A Mój M nieraz widział moje "słoniowate ciałko":laugh: więc mam luz,a myślę że i tak nie będę myślała jak wyglądam tylko żeby Mi ulżyło.Też miałam wątpliwości:P

Właśnie uruchomiłam praleczkę-dostałam znów ciuszki od kumpeli(szafa dla Małgosi zaczyna pękać w szwach)

Miłego dzionka stycznióweczki 😘
A co się dzieje z JULIĄ dawno nie zaglądała,ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia - przy depilacji woskiem nie ma szans nic pominąć przynajmniej przy metodzie, którą ja stosuję. Najpierw nakładam wosk na całą powierzchnię ,ktorą chcę wydepilować a potem miejsce po miejscu usuwam za pomocą plastrow. Jakbym coś pominęła to zostaje ślad wosku, a że używam wosku azulenowego (kolor niebieski) to widać to miejsce dokładnie 😉 Więc tym sposobem łydki, kolanka i paszki mam aksamitnie gładziutkie i milutkie w dotyku 😉 Bikini podgolę trymerem ale dopiero przed wizytą u gin żeby nie zdążyło zarosnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko ma dziś zły dzień, a przy okazji już mi puściły nerwy, od dwóch godzin chodzi padnięta ale jak tylko próbuje położyć ją spać to zajmuje się czymś innym 😠 a jak odpuszczam sen to ryk płacz wniebogłosy! 🤢
nie mam już czasami na nią siły a brzuch potęguje moją niemoc! aż mi się ryczeć chce!!! włożyłabym ją do łóżeczka to by zasnęła sama ale nie wolno takich klocków nosić! ehhh tak źle i tak nie dobrze! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna mata, też zamierzam jakąś kupić ale po świętach.
Nie byłam dziś nawet na dworze i jakoś nie chce mi się ruszyć na przystanek sprawdzić o której busy kursują wrazie jakby M się nie wyrobił z pracy wcześniej wrócić i pojechać ze mną do gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wiem co masz na myśli ... mieszkam na 7p i też raz to przeżyłam w ciąży ... masakra jakaś

Co do golenia, to już miesiąc temu zaczynałam mieć trudności: zarówno nogi jak i bikini. Nie musiałam długo namawiać męża do pomocy 😉 od tamtego momentu przed każdą wizytą sam się dopytuje, kiedy natrafi się następna okazja ... i co najważniejsze, daje sobie chłopak radę na 5+ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj M. ma opory przed goleniem mnie, mowi ze boi sie mnie zaciac, bo skoro siebie chlasta nie raz to mnie tymbardziej moze i w sumie to mu wierze patrzac jak sobie kiepsko radzi z zalozeniem mi butow czy skarpetek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem.
Wróciłam od gin, no i mam skierowanie do szpitala - od jutra rana do poniedziałku. Bo jak się okazało mojej dzidzi już na świat się śpieszy i trzeba przytłumić skurcze itd. dotrwać do 37tc i można rodzić - stwierdzenie doktorki. Tak więc to już niedługo.
Życzę miłej nocki i wpadne tu za pare dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada mam wszystko to co wymieniłaś: skurcze bolesne, twardnienia brzucha, skróciła się szyjka.
Troszkę trzeba poleżeć żeby niunia jeszcze nie wyskoczyła.
Tylko jak ja nie lubie tych szpitalnych łóżek 😠 są tak nie wygodne że po nich wszystko boli - ale jak mus to mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka - dobrze ze idziesz do szpitala ale obawiam sie ze bedą
Cie bidulko tzrymac do 37 tyg - ja tak wlasnie lezałam w pierwszej ciąży - odłączyli mnie dopiero od kroplówek jak przeskoczyło na 37 tydzien, puscili do domu i mowia ze sie nie zdziwia jak szybko wroce ale juz rodzic. A ja sie zgłosiłam dopiero po 41 tyg a urodziłam rowne 2 tyg po terminie pod wpływem prowokacji 😉 Ale nawet jakbys miala lezec tydzien czy dwa to i tak warto!! Dla naszych skarbow wszystko warto!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ttinka ty brałaś wcześniej jakieś leki ,żeby powstrzymać skurcze?

Bardzo Ci się skróciła szyjka? nie jest fajnie być w szpitalu ,ale jak trzeba to trzeba.Tylko czemu na weekend? a potem co? przecież do 37tyg.zostały 2tyg.pewnie będą ci kazali grzecznie leżeć w łóżeczku.
Ja mam wizytę we wtorek tylko sprawdzenie szyjki i słuchanie tętna oraz recepta na to coli.Ale ja czuję się dobrze tzn.nie mam skurczy,być może no-spa mi pomaga,twardnieje mi brzuszek ,ale w nocy.Ale częściej malutka wypycha mi swoje części ciała i wtedy w danym miejscu jest mega twardy.
Ale ty się trzymaj i czekamy na wieści.Weź sobie coś do czytania,grania,żeby Ci się nie nudziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...